Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e9matic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez e9matic

  1. Wymiana mocowan amorkow, tzw poduszek moze podniesc auto. Moj ojciec posiada A3 w wersji Ambiente. Na zeszle wakacje zmienialismy wlasnie podsuzki amortyzatorow, poniewaz auto plywalo z przodu a o scieraniu opon i zlej geometrii juz nie wspomne. Wygladalo to w ten sposob, ze na kielichach sruba mocujaca byla wyzej niz poduszka ( wyrobiona guma ) co w rezultacie obnizylo ciutke autko. Standardowe opony to 195/65/15. Czyli reasumujac u Ciebie bedzie ciut nizej. P.S. Lemforder najlepszy zamiennik.
  2. Lozyska sa w porzadku. Nie ma luzow, nie huczy, jak to przy uszkodzeniu. Poduszki amorkow byly wymieniane, jak pisalem wyzej. Zastanawiam sie nad wywalonymi tulejami na sankach. Wymienial ktos moze tuleje na sankach
  3. Witam Was koledzy. Problem jest dosyc dziwny. Sytuacja ma miejsce, jak np skrecam autem, wchodzac w zakret w prawo, przy skreconych kolach. Wjezdzam w dziure, ewentualnie jakas nierownosc poprzeczna, slysze z lewej strony dosyc mocne pukniecie. Co najlepsze, podczas jazdy na wprost, podobnej sytuacji nie ma. Nic nie puka nie stuka. Wymienione zostaly wszystkie wahacze ( Lemforder ) koncowki drazkow, drazki, amorki, podstawy amorkow oraz gumowe lozysko na amorku. Ktos sie spotkal z podobna sytuacja ? Od czego zaczas poszukiwania ?
  4. Nie myslales nad regeneracja dwumasa ?
  5. siema. dzwoniłem wczoraj bo miałem dylemat odnośnie firmy która brać, wziąłem LUKa. Ile Ci krzykneli za komplet Luka ?
  6. Te dwie firmy sa imo najczesciej wybierane cena/jakosc. Ja bym bardziej szedl w Luka.
  7. Luk albo Sachs
  8. Macku, Ty posiadasz sprzet do malowania czesci karoserii ? :>
  9. Pewnie go zalałeś pod "korek" stad ta różnica.
  10. Bry Panowie, dawno mnie tu nie było
  11. Witam. Potrzebuje numer katalogowy czujnika cieczy, ten ktory wchodzi do krocca wody.
  12. Model silnika jest w nagłówku tematu, czyli AFN. Byłbyś w stanie podesłać numery tego przegubu, jeżeli faktycznie da się go wymienić, jako osobna cześć ?
  13. Dzieki Oliver. Dane autka masz w profilu po lewej stronie Generalnie chodzilo mi bardziej, czy jest mozliwosc wymiany samych przegubow wewnetrznych, czy przychodza one razem z walkiem napedowym. Ale i tak dzieki.
  14. Panowie, jak w temacie. Szukam numeru, dzięki któremu będę w stanie zakupić przeguby wewnętrzne. Z góry Wam dziękuje.
  15. Ale Ty żeś się uparł na tą benzynę... Nigdy w życiu nie zamienię TDI na benzynę.
  16. Frajdej, w piątek będę w WSO P.S. Spartan, dałeś rade zrobić zakupy w Koronie ? My z Monia wyszliśmy 19:30 .... po prostu istny obłęd.
  17. Dzięki za tak szybka pomoc. Historia tego autka jest taka, ze po zakupie miałem notoryczne notlaufy. Znalazłem odpowiedz tutaj na forum. Zapieczone kierownice. Wiec turbo na stól i jazda z czyszczeniem kierownic. Tak wiec jest możliwość, żeby w przeciągu 6 miesięcy turbo się już zapchało ? Może wężyki są już sparciałe i należy je wymienić ? Może kolektor jest zapchany i należy go wyciągnąć i spalić nagar, który się w nim znajduje ? Od czego mam zacząć Panowie ? ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ---------- Dzięki za tak szybka pomoc. Historia tego autka jest taka, ze po zakupie miałem notoryczne notlaufy. Znalazłem odpowiedz tutaj na forum. Zapieczone kierownice. Wiec turbo na stól i jazda z czyszczeniem kierownic. Tak wiec jest możliwość, żeby w przeciągu 6 miesięcy turbo się już zapchało ? Może wężyki są już sparciałe i należy je wymienić ? Może kolektor jest zapchany i należy go wyciągnąć i spalić nagar, który się w nim znajduje ? Od czego mam zacząć Panowie ?
  18. Witam kolegów. Zwracam się do Was z prośbą o analizę logów mojej niuni. Statyczne : Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83274.html Grupy: 004,007,010 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83275.html Grupy: 011,012,013 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83277.html Grupy: 019 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83276.html Dynamiczne Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83272.html Grupy: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83271.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83273.html Basic Settings Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83278.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83279.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83280.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83281.html
  19. Dlatego powinno się posiadać dwa auta, jedno dla szpanu a drugie do normalnego użytku.
  20. To jest ktoś dzisiaj, bo nie wiem czy przyjeżdżać ? ;>
  21. Pany ! Kto by się pisał na grilla w sobotę ? U Moni
  22. Poszło PW
  23. Ja polecam warsztat na Smętnej ( sępolno ) Andrzej Kucharski, gość dość ekscentryczny, ale naprawdę wie co robi. Robiłem u niego rozrząd, ojciec w A3 też robił u niego rozrząd oraz klimę. Więcej info na PW. P.S. Nie dojechałem na spota. Wymieniałem gumy na stabilizatorze, robota na 15 minut. Zapiekła się jedna śruba, trzeba było ciąć. I tak z 15 minut zrobiło się 2 godziny...
  24. Ok, pogadamy w takim razie na spocie.
  25. Jestem dzisiaj również pod MM. Pany, gdzie podjechać, żeby dobrze wstawili plecionkę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.