Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe a czego u Grzesia nie bylo w garażuuu :D
  2. Hehe i naprawione
  3. Dasz rade ale przynajmniej wiesz ze to normalne ze trzeba sie napocic ps lampke znalazles ??
  4. Hehe montowalem i w b6 i w b8 i zarowno w jednym przypadku jak i drugim tak jak nie klne zwyczajowo naklolem sie od cholery bo zeby czynnosc ktora powinna zajac 10 minut robic godzine to nic tylko szlag trafia, bolec jest wiekszy ale da sie go wcisnac co prawda zajmie to pol godziny no ale sie da. ja robilem bez wody bez suszarki klalem wkurzalem sie ale zrobilem
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no wiadomo nie az tak ze tragedia.. ale dla mnie na tyle ze nigdy bym nie kupił
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    widać strasznie nie bierz
  7. Hehehe pacz kurna i mowi to po tym jak wczoraj zamowilem nowy olej do golfa iv 1,9SuperDynamit i dlugo dlugo nic
  8. dobrze ze chociaż filtry dałeś do pralni chemicznej
  9. no i pięknie nie ma jak to z pierwszego tłoczenia
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    aaaa dzieeee tam na pewno Miiiiiirek
  11. hehe no i pika bello wyszło :D nie no 15W-40 naprawdeee :D
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie przejmuj się niedługo znów będzie na sprzedaż chyba że to netto było
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    270-440 zalezy u kogo kupisz tylko dobrze wysluchaj Panie ktory ro chociaz generalnie przegub zew jest taki sam na prawo i lewa strone wiec najwyzej sie narobisz nie jest jakos mega skomplikowa dwie godzinki max
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehehehehehe brawo TY :D
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i wiązka idzie koło zawiasu klapy przecie Panie K... a wręcz nawet w zawiasie
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no i super można się dalej radować z neona
  17. no ja bym właśnie obstawiał najbardziej klapę ta zaraz przy nagrzewnicy ale zrozumiałem że je wyeliminowałeś bo jak miałeś wąż powrotny też gorący to obieg przeca musiał iść
  18. No tak ale jesli by to byl zaworek zasilajacy nagrzewnice to jakim cudem na nawiewie tylnym lecialoby gorace powietrze ??
  19. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie znam sie ale moze zacznij od masy.. a potem kazdy kabel po kolei od MK do klapy nie jest dalego wiec miernikiem przepikasz bez problemu...
  20. hmmm tak po chłopsku skoro węże gorące a jak ustawisz ten nawiew na tył wali gorącym to znaczy ze układ działa ok, ciekawe czy na przednia szybę jak dasz to też będzie gorące... ? skoro zrobiłes testy klap i nie ma błedów to znaczy ze sa okey, ja jeszcze czytałem kiedyś o nastawach podstawowych klimatronika moze to pomoże... ? czujnik temp powietrza jakby był walnięty to raczej by walił błędem też, a już raczej nie pokazywałby ładnie 22' a moze wartoby sprawdzić jeszcze czujnik nasłonecznienia auta... ?
  21. jak mozesz podaj kod koloru RAL czy nazwe ??
  22. Jaki to oczoyebny z palety bmw daj przyklad
  23. aaaa fujjjj.... bebe ja się pytam gdzie jest ramka klubowa, jeno mig
  24. amaradaar odpowiedział(a) na redred temat w 2.0T
    no tak w historii jest wpisane tam były chyba dwa stage robione na walke z tym, ale musisz miec dojscie do historii auta po vinie, np kolega Stanley

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.