Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie nie wpadnie ..... ale jest frajda z jazdy i jaki dzwiek z tłumikow i wyglad.. poprostu rs
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
mam a jak nie to pozycze lustrznke od szefa
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
pisz jak cos ..... ja w tygodniu pracuje od 8 do 18 wiec tylko sobota ale niedziela
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
no pieknie wiem cos o tym ..... auto w srodku od razu duzo lepiej wyglada no i gra tez lepiej super
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
muszaki?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
koniecznie a moze w niedziele sie spykniemy na małe foto gdzies ??? ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- bo ja dzis z szefa rs4 sobie pozwoliłem cyknac dwie foty
-
[ALL B5] Audi S4
.. ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- przepraszam ? czy moge dotknac ...? ale czad ... przeszedłes sam siebie bosko to wszystko wyglada
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kaFFar na twoje zyczenie jest i wlepa PW
-
Dodatek do oleju przekładniowego.
lucas
-
[ALL B5]ksieciunio.xenon 18merce,grint,skóry,zabudowa w toku
no no fajnie audi wyglada na tym kole ... a w mercedesie nie robi takiej roboty
-
Spoty Olsztyńskie
jestem chetny na ten weekend ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- sobota małe pucowanko i niedziela zlocik ?? chlopaki ogarnijmy cos
-
[ALL B5] szerokie s4
a co inne juz na oku ? ile za koło bedziesz cenił ? to chinczyk ?
-
[ALL B5] szerokie s4
fajna furka i koło fajne
-
[ALL B5] Audi S4
za***ista sprawa taki fotele tez o czyms takim mmyslalem ... wytrwałosci i szybkiego wyrezania
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
dawaj dawaj foty
-
A4 Diesel
za***iście sie prezentuje
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
cziekawe?
-
A4 Diesel
powiem ci ze masz za***iste auto
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
narazie kupiłem drugi słupek i adapter na 3 zegary ...wiec bardzo powoli do przodu
-
A4 Diesel
wydaje mi sie albo troszke za mocno schowałes wydechy ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- zobaczymy sie na rusi .. bedziesz??
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
Koza
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Siedzac przed kompem znalazłem kilka moich fotek aut:) ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- BYŁO KILKA SZTUK OOOO
-
A4 Diesel
ok daj znac na priv
-
A4 Diesel
no no piekne auto ..... a gzie kolego ten spot moze znajde chwile i wppadne to w koncu obejrze fajne auta
-
[ALL B5] A 4 b5 ;)
dawaj foty