Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jedź na spokojną nie ruchliwa drogę i tak zacznij od 80km/h lekko majtac kiera tak by pupa potanczyla następnie rozpedzaj auto o 20km wiecej i powtorz majtanie,zobaczysz sam co daje ten pret. Jak myślisz czemu pękł??? Od naprężeń które powoduje masa plus prędkość itd.. Jak uwazasz ja bym zmienił belkę bez druciarstwa,to nie plastik w środku..
  2. Druga belka plus tuleje plus ustawienie zbieżności. Belka 150 tuleje 150 zbieżność 100 i robota ok 200zl no chyba że samemu.
  3. Poczekaj może się ktoś trafi. Może wystaw na zagranicznych stronach tam ludzie doceniają bardziej zrobione projekty. U nas liczy się tylko rok i kasa nikt nie chce myśleć że to ma to czy tamto.. Dużo nam brakuje do normalnego toku myślenia.. Ostatnio chyba wsiadasz do fury by co tylko zrobić ???
  4. Ludzie schodzą na psy nie świat..
  5. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Stawiam litra że nawet nie zmierzył. Teraz można sobie gdybac. Najgorsza z opcji to olewka mech. Widzi że jest nie tak,bierze tel i mówi Panie jest tak i tak wbijaj obgadamy co dalej a nie wsadza. W ogóle miał i tak dobry pomysł że zrobi dół przy okazji..
  6. Skoro wymieniłeś lub wyczysciles wszystko to dla bezpieczeństwa zrób ok 1 tys po i będzie wiadomo.
  7. Klawiatura mu działa tylko sumienie się zepsuło.. Jutro może wstawię swoje foty gtc po umyciu pomalowaniu itd.
  8. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Tylko kup blok po pomiarze kompresji bo narobisz sobie bigosu..
  9. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    j**any ciemnogród... Ciekawe.przed robotą brał mniej niż teraz. Może nagar znikł z pierścieni ale jak były zasyfione to także bralby w ciul.. Zmień mechanika bo jak on Ci tak doradza to widać co się zna. Do turbo tylko pełen syntetyk.
  10. Masz 2 tyg na oddanie bez podania przyczyny. Zglaszaj to zostanie chodź jakaś notatka po tym..
  11. Nie było dla Cb podejrzane że nowe turbo kosztuje ciut więcej a jeżeli uzywka???? Dobrze że skończyło się tylko tak w ten sposób bo mogło być gorzej. Jest dział nieuczciwych sprzedawców jeżeli jesteś pewny swojego wpisz tam swoje dwa słowa....
  12. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Wszystko wyjdzie jak rozbiora motor. Czy byłeś u tego mech i mówiłeś mu o tym co się dzieje i co on na to???
  13. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Jeżeli wszystko było z nia zrobione od zera to tylko wymień uszczelkę i tyle. Mechanik dał Ci stare części??? Ja wiem że ich zalewa jak mówisz im by oddali stare części ale teraz nawet nie powinno być innej gadki. Napisz co dokładnie masz wymienione???
  14. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Jak mechanik zmienił pierścienie i jest gorzej to trza by doprowadzić dół do ladu. Pojezdzij po mech i dowiedz się co proponują?. Nie musisz z nimi od razu się ustawiać tylko dowiedz się co myślą o tym. Moim zdaniem ktoś przycial na częściach i robocie.
  15. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Jeżeli mechanik nie przycial kasy za robotę dołu to szukaj drugiego silnika. Skoro wstawił pierścienie A to pogorszyła sprawę to wydaje mi się tak najlepiej zrobić.
  16. A czemu nie dac ori używki???
  17. A jaka średnia prędkość bo spalił bardzo malutko????
  18. Miłego ?
  19. Sie raczej wygiely. Czujnik w rękę i sprawdź bicie.
  20. A czego on nie opisał.. Jest jasno napisane że kupił auto i jeździł po czym zobaczył ten przycisk i nacisnal to i auto nie odpala. Do autora: To pewnie super skonstruowane odcięcie zapłonu. Nie masz nr do poprzedniego właściciela???
  21. Wejdzie. Ale lepiej szukaj 18?
  22. wesz82 odpowiedział(a) na Kacper012345 temat w Audi A4 B5
    Olej to niebieski kolor... Do autora; Masz serię czy coś porobione z osprzętem???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.