Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ta?
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dobrze, że od przyszłego tygodnia będę miał garaż... Póki co stoi pod chmurką i wyposażyłem się jedynie w śruby zabezpieczające
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak tam chcecie Nie wiem, gdzie mieszkacie Jak coś to chwilowo mieszkam na Gajowej.
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Szczuraz, zapraszam po głośnik A Gniadego po rurę od filtra
  5. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Też mi parują bixy od Grzesia, ale nie mogę sobie pozwolić na odsyłanie Ta felga będzie na gwincie dobrze wyglądać w b6
  6. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Na razie tylko głośnik Ci wezmę Na spota nie przyjadę, bo będę we Wro koło 20, a muszę się ogarnąć w mieszkaniu
  7. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kto tam był ze mną umówiony po jakieś graty to dzisiaj wieczorem będę we Wro. Przez pierwszy tydzień mieszkam na Gajowej Moje mieszkanie się wykańcza dopiero
  8. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    To gtb22 też w A3? Jeżeli waga podobna i wtryski też to jak może nie mieć z Tobą startu? Najwyraźniej coś źle wystrojone. Choć teraz CTRy hamują na 4 biegu i wychodzi im na AL i gtb22 ok 400Nm przy 2000rpm. Na przyszłe lato inwestuję w Firady HF120 i ma być coś takiego http://s10.postimg.org/6xe14quph/HF120.jpg Golf IV, więc waga bardzo bardzo zbliżona Z dwójki od razu uciekam na spokojnie 3 długości i potem idziemy równo, nic mnie nie może dogonić. Sam byłem w szoku. Dokładnie to samo zrobiłem z golfem V gti Mi się np. wydaje, że to moje auto nie jedzie, ale jak z kimś staję to nie ma tragedii Koniec OT.
  9. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    To ja chce kogoś kto mi tak przerobi i zestroi gtb Mój kumpel robił w ctr tuning, nie wiem, może coś mu auto nie domaga, ale wymieniał już wtryski, cały słupek na taki o bardzo małym przelocie i ma 22X km i 46X NM. Nie ma ze mną startu przy tym setupie. Na arlu dobrze się jeździ, ale rzeczywiście góry trochę brakuje. Sam nie wiem czy jest sens bardziej żyłować silnik, ale znając życie to się skuszę ...wysłane z kalkulatora...
  10. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Nie napisałem ani słowa, że niedobre
  11. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Tylko, że ten arl aż tak dużo Ci nie da. Duży plus, że zostaje mocny dół (nie wiem czy te gtb22 tak wolno wstają czy są źle strojone, ale zrobiłem 3 auta z gtb22 jak chciałem). Ja na przykład rozważam zmianę na gtb17
  12. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Żeby jeszcze miała z 250 kuni Szczerze mówiąc, to pójście w moc jest lepsze w A3. B6 w Q to ciężka locha. A A3 ASZ po samym chipie jedzie pięknie, robi takie auta, że czasem mi szkoda ich właścicieli:decayed:Turbo ARL do ASZ-a będzie lepszym rozwiązaniem niż GTB22 tutaj. Też tak uważam, że lepiej modzić a3 i to niedużym kosztem A b6 bym zostawił jako trochę szybszy dupowóz
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No to wal pw jak coś W niedzielę jestem już we Wro
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Oca, mam lepsze rozwiązanie dla Ciebie Sprzedam Ci silnik 2.4
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    szczur , Ty jak sypniesz jakimś hindusem to aż ciężko to przeczytać BTW po tym lataniu 200km/h w hockenheimie z Ocą tak mi sie fura przewietrzyła że teraz kurna rwie jak strzała aż jestem w szoku i nie mogie uwierzyć normalnie dostała nowe życie Pieluche zmien Nie zapomnij o podsypce, żeby się jajka nie sparzyły:decayed: Do wiadomości Szczuraza i Dudsa. Ja wybieram się do ryjów Andrzejów. Jak coś możemy polecieć jednym autem, zawsze to taniej:wink: Mi by pasowało takie coś bardzo, ale nie wiem jeszcze czy pojadę I nawet jeśli to raczej z domu
  16. Ja się raczej nie przesiądę, bo w ogóle mi się nie podoba...
  17. Ja gram tylko versusy obecnie, ale w październiku kończę grę i wracam dopiero w wakacje
  18. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Daj sobie spokój z 17tkami, bierz 18. Młody jesteś, musisz zrobić dziwkołapa:decayed: Tym bardziej, że różnicy w komforcie między 17 a 18 nie ma Spalanie też takie samo, cenowo również
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    DudsA4. Napisz, niedawno jakiegoś angola stargał. Napaćkane z japca kaja Dzisiaj wysłałem lampy
  20. Wygląda o niebo lepiej...
  21. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  22. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak szukasz foteli to uderzaj na PW, mam 2 komplety.
  23. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Zapisałem sobie, przyda się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.