Treść opublikowana przez piotraudi
-
RNS-E Mapa 2013
siemian ma 2013
-
jak sprawdzić VAG-IEM który czujnik zbliżęniowy jest zepsuty???
widzę ,ze co niektórzy koledzy troszkę złośliwie do tego podchodza wiec wyjaśniam! dokładnie 1 czujnik raz działa raz nie do tego już nie raz wymieniałem czujniki i wiem ,ze cykają ale teraz nie ważne czy ten czujnik działa czy nie to i tak wszystkie czujniki cykają i jak wóczas znaleść ten niby nie działający czujnik który blokuje defacto cały system??? tylko vag ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- aha do tego ze wstecznym nie wyjdzie bo pdc mam z przodu i z tyłu i co to mi da jak jest z przodu np:padniety powtarzam wszystkie cykają
-
jak sprawdzić VAG-IEM który czujnik zbliżęniowy jest zepsuty???
koledzy jestem w tym zielony mam vaga od viakena ale jeszcze z niego nie korzystałem po podłączeniu wskaże mi odrazu, który czujnik jest zepsuty ,czy musze wejść w jakieś funkcje???
-
jak sprawdzić VAG-IEM który czujnik zbliżęniowy jest zepsuty???
witam jak w temacie jak sprawdzić VAG-IEM który czujnik zbliżeniowy jest zepsuty??? bo mi pika a nie wiem który
-
Wykonanie układu wydechowego od podstaw do A4 B6 1.8T
jeżeli nie masz pojęcia o budowie wydechu to nawet go nie dotykaj bo wbrew pozorom twój nowy wydech może zmniejszyć osiagi auta a przy okazji zwiększyć głośność firmy nie robią ukł.wyd. tak sobie lecz przeprowadzają obliczenia itp śr wydechu nie może być za mała ani za duża spaliny muszą mieć tz. ciąg także wszystkie kolanka które zrobisz nie tak mogą blokować przepływ spalin w wyniku czego silnik bedzie mógł mić problem z odprowadzaniem spalin tz większe obciążenie zadzwoń do firm które sie tym zajmują popytaj sie a sam sie dowiesz
-
Lakier lustro ;p
kolega glinka ,cliner,pasta g3,i wosk
-
filtry mann vs filtron
JA używałem filtrów filtrona, manna i jakoś nie widzę różnicy wole dołożyć do oleju
-
RNS-E sygnał telefonu
a można zmienić dzwonek bo ten fabryczne mie denerwuje
-
Pomocy...
nie do konca kolego musi byś wszystko zgrane radio oraz głośnik jezeli któreś z tych dwóch nie jest zgrane to pojawiają sie problemy silne radio słabe głośniki =słaby efekt pierdzenie spalenie głośników silne głośniki słabe radio =spalenie koncówek mocy w radiu i tak jak koledzy pisza powyżej moc nigdy nie jest taka o jakiej pisze producent poza tym interesuje nas rns moc powiedzmy rzeczywista natomiast moc maxymalna o której chwala sie producenci w małym głośniczku hehehe np 1000w to mowi nam o mocymaxymalnej do ktorej głośnik bedzie pierdział piszczał ale sie nie spali po przekroczeniu tej mocy wieczny odpoczynek racz mu dać panie ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- głośnik 2 drożny jest bas i dzwieki średnie muzyka nie powalajaca na kolana glośnik 3 drożny jest bas dzwieki średnie i wysokie czyli syczki a muzyka staje sie piekniejsza z glosnikami 2 a 3 drożnymi to jest tak w jednym nie ma syczkow w drugim sa
-
Kontrolka Check engine
kolego GEXON no to już jesteśmy w domu esp zniknie a kluczyk po pewnym czasie wróci do normy spokojnie przerabiałem to nie jednokrotnie wyglada na to ze był to jednorazowy krotki błąd(blad był zniknoł ale swiecił sie nadal chodz go już nie było)
-
Kontrolka Check engine
WIEM KOLEGO że napewno jak były odłączone lampy jak przekreciłeś kluczyk bedziesz musiał ustawić lampy poszukaj na forum tu pisze jak to zrobić
-
Kontrolka Check engine
mam nadzieje ,że w trakcie modu nie grzebałeś kluczykiem przy stacyjce???spróbuj na 20min odłączyć klemy na akumulatorze jeżeli jest za to odpowiedzialny pojedyńczy bład ktorego już nie ma to po podlaczeniu aku po ok 20 min powinien zniknąć jezeli nadal błąd bedzie sie palił potrzebny vag
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
kledzy posiada ktoś z was opis do wzmacniacza bosse tego czarnego???ponieważ mam uszkodzoną jedną ze ścieżek i potrzebuje opisu tego wzmacniacza aby go naprawić
-
Dziwne wskazanie temp zewnętrznej w liczniku
kolego sprawdz wtyczke od czujni9ka temp.możliwe że się poluzowała lub kabelek jest przetarty mialem podobnie lecz w bmw
-
Lampy LED z AUDI A6 do A4 B6
kolego napisz do forumowicza Gwerty on sie tym zajmuje
-
Jak wymienić żaówke kierunkowskazu prawą przód
kolego fidotp spokojnie:) szukałem szukałem i znalazłem ale do b5 do b6 znalazłem szczątkowe informacje poza tym forum służy do szybkiej pomocy a nie do odp.szukaj a znajdziesz do tego służy nie forum lecz reszta sieci po za forum dziekuje za pomoc
-
Jak wymienić żaówke kierunkowskazu prawą przód
i po wykręceniu tych 2 torsów z góry i z tyłu???z góry widziałem z tyłu już nie i normalnie wychodzi lampa???gdzie sa z tyłu??? ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- apropo jaka w kierunku jest żarówka?????????
-
Jak wymienić żaówke kierunkowskazu prawą przód
WITAM tak jak w tytule bym chciał wymienić żarówkę kierunkowskazu bo mi sie przepaliła ale nie ma tam dojścia chyba łatwiej będzie ścianąć lampe i wóczas ją wymienić ale jak to zrobić aby nic nie zepsuć mam xenony jeżeli to ważne pozdrawiam
-
Zmiana oleju w skrzyni i moście quattro
ja bym wolał wymienić choć także sie nic nie dzieje ale olej po 10latach pracy na pewno stracił swoje właściwości kolego olej motul a o jakich parametrach??
-
Zmiana oleju w skrzyni i moście quattro
Witam czy w napędzie quattro w skrzyni biegów i moście jest ten sam olej???Ponieważ myślałem uzupełnić ewentualne braki oleju w skrzyni i reszcie układu napędowego.Napisałem uzupełnić a nie wymienić ponieważ krążą rożne opinie co do wymiany ---------- Post dopisany 18-09-2013 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 12:00 ---------- czyżby nikt z kolegów nie wiedział??
-
jakie to spinki jak sie nazywają??
tak kolego to to dzieki
-
jakie to spinki jak sie nazywają??
witam zgubiłem spinki od plastikowej osłony silnika z logo audi i czerwonym napisem 1.8turbo są 3 została 1 jak się nazywają??bo nawet nie wiem ak sie nazywają
-
190km bex quattro czy z tym silnikiem wystepowała skrzynia 5 biegowa?
kolego nie napalaj sie na tego złoma!!!pośpiech i napalanie sie na auto to najgorszy doradca!Posłuchaj kolegów niby full a nic takiego nie widze do tego gaz wlew widać w tylnym zderzaku groza!!!!3 sprawa amerykaniec???jakoś na amerykańca mi to nie wygląda a uwierz mi troszkę ich widziałem gdyby nie miał nic do ukrycia już dawno byś miał nr vin
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
witam mam dziwny problem mianowicie odbierają słabsze radia jak np: eska,rmf maxx ale radia takie jak zet ,rmf fm czesto musze szukać recznie ponieważ w navi rns e zanikaja a po recznym ustawieniu odbierają bez problemu (dziwna sytuacja na ekranie stacje sa ukazane jako bez zasiegu a po recznym ustawieniu na czestotliwosc danego radia odbiera bez problemu)
-
Jaki olej do audi a4 b5 1.8T z przebiegiem 225000 km
ja używam półsyntetyka valvoline max life i jestem zadowolony a poza tym cena jest atrakcyjna w stosunku do jakośći