Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
jak koncowki podejda wyzej, to już bedzie za***iście
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jeśli Carbon to tylko hydrografika...
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
dytsansy mi tu brakuje, ale fura profi
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
+1 czerwone lezą już w co drugim aucie i strasznie mnie to zniesmacza, ja narazie wrzucam serie, mam drugi komplet na obklejenie, jak coś wymyśle to będę działał
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
nie mogłeś podejść i zagadać?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
elegancko, wsyunąłbym te koncowki jeszcze troche dalej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś leci? https://www.facebook.com/events/401263219984066/?ref=25
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
edekt jak po tempo
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
:jerk:
-
[B5 APS] by czorny
Tak wiem rejka
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
- [B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Grzesiu widzę na sportowo- [B5 APS] by czorny
będzie wyglądać conajmniej nie ładnie, jak pomaluje je na srebno- [B5 APS] by czorny
Jest jakiś paragraf na tą szybę? Za szybą nie zawsze jest widoczna. Zależy od konta patrzenia i padania światła +1- [B5 APS] by czorny
jak będziesz miał jakiś LY7W, to chętnie przygarne za darmoszkę a tak na poważnie, w ogołe mi te dydki nie przeszkadzają ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- za szybą nie może być, przetestowane- [B5 APS] by czorny
W końcu zrobiło sie symetrycznie Wysłane japkiem kaja- [B5 APS] by czorny
czarny do konca nie jest, chociaz nie mam porownania z innymi, ale jest fajny twoje uesy leza jak lezaly, rzuć jakimś terminem to się dogadamy, bo nie mam się kiedy zabrać za to- [B5 APS] by czorny
- [ALL B5] Audi S4
Nie na takich parametrach ludzie jeżdżą +1- [B5 APS] by czorny
Wysłane japkiem kaja- [B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
czorny to jestem tylko ja sufit klasa, też będę u siebie na alcantare zmieniał- [B5 AEB]1.8 Turbo, tragiczne zakończenie krótkiej historii
gleba i moc nie idą w parze,pierwsze co bym zrobił, to bym kupił ori lampy, gril i wywalił zderzak- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
nie gładz klimatronica, jest elegnacko- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ja tez latam na 215/35 8,5j nie mam fot, połowa wujów lata na takim setupie, jest ok:decayed:- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
o k**wa! - [B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx