Treść opublikowana przez Schmolke
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przodu na tył nie przełożysz 'bez problemu'.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Szukaj bardziej po numerze GT1749VA.
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
Dojazdówka ma 17''. Jeśli rzeźbisz styropian-podporę pod spód dojazdówki, bo nie znalazłeś używki, to szkoda sił - ori nie jest drogi.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Tak też mówią na Mineralnej i rekomendowali mi nową suszarkę, zamiast regenerować. Bo w sumie jak trafi się fu..up to koszty mogą dogonić cenę nowej - o stratach czasu nie mówiąc. Używka z pewnego źródła z małym przebiegiem to może mniejsze ryzyko, ale za to biały kruk
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Nice job
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Turbo łapie notlauf-a czy puszcza olej? Nie myślałeś o opcji EGR-out?
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Bez rozbiórki dobrze tego nie zdiagnozujesz... Jak Ci się pali to chociaż zdejmij ramiona i podszybie i zobacz co jest grane. Doraźnie olej penetrujący powinien pomóc oddalić trochę w czasie regenerację, ale jak już masz zatarte, to tylko rozbiórka. Jak spalił się silniczek to rozejrzyj się za mechanizmem od B7 - miał lepiej rozwiązane kapturki zabezpieczające.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
57 http://autoalkatreszed.hu/img/article2013/TOF_GRA_DATA_5/l/195333.jpg
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Link się wykrzaczył Audi A4 (8E) Brake Electronics (Bosch 5.7) - Ross-Tech Wiki Jakby ktoś szukał to login dla diesla R4 przy 16'' to 09355. U mnie przyjęło kodowanie gładno, tylko zbiornik się przekodował na Q (do dziś nie wiem dlaczego) i miałem przez chwilę połowę rzeczywistego stanu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak Ci się chce to można przekodować ABS: 321x30mm HP2 16" 1LX FNR 16" 1LG
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Avant? Wlepkę masz pod tylną kanapą. Albo w książce serwisowej. Jeśli masz 130PS to powinieneś mieć ATE 288/245. Lucas 280/245 z reguły wędrował do 1.6Pb i 1.9 101PS AVB. Ale lepiej sprawdź wlepkę i przymierz się do swapa na coś większego np 320/280.
-
Zamiana z 16" na 17-18"?
Offset czyli ET45 dla szer 7J moglby byc mniejszy. Ori maja ET 38 lub 42 mm dla B6, ale tragedii nie będzie.
-
AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ
Fura kox, heh. Sledze watek z sentymentu i podziwiam. Kiedyś mialem C4 ale niestety 2.6 fwd... Powodzenia w modach i utrzymaniu w idealnym stanie. Ładnie trzyma linię u Ciebie. Ja mialem u siebie juz motorówkę i springi do wymiany.
-
Zamiana z 16" na 17-18"?
No to masz -20mm w porównaniu do standardowego Jak już się zdecydujesz na wielkość felgi to odpalasz kalkulator i dobierasz szer/profil, aby obwód nowej opony mieścił się w tolerancji +1,5% a -2% w stosunku do rozmiaru z jakim wyjechałeś z fabryki i ogień Zamienniki opon
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Chcesz mieć bardziej bezpieczenie? Ja wolę dorzucić 2% ceny, aby pokryć sprzedającemu aukcję allegro. Nie daje to 100% gwarancji zadowolenia, ale podwyższa mój komfort. Albo tak jak piszą powyżej koledzy, paczka za pobraniem z dodatkową możliwością jej otworzenia w momencie odbioru w celu sprawdzenia zawartości.
-
Zamiana z 16" na 17-18"?
Sprawdź co masz we wlepce. Jeśli masz fabrycznie obniżone powinieneś mieć kod 1BE albo 1BV. Standardowa wysokość to 1BA.
-
POMOCY które felgi 17" lepiej kupić?!
Odkopuję wątek. Ile waszym zdaniem warto zapłacić za fele Borbet 17x7J ET38. Ranty nie pokaleczone, proste, ogólny stan bez zastrzeżeń, poza tym że nie ma wszystkich dekli.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Teraz kumam, myślałem, że masz taśmę 12pinową i próbujesz dociec dlaczego Ja kupowałem taśmę D w zeszłym tygodniu za 49zł tutaj: TASMA ZWIJACZ AUDI A4 B6 MULTIFUNKCJA 8E0953541D (4067286540) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko zadzwoń i sprawdź dostępność, dopiero klikaj tu masz trochę taniej, ale trochę negatywów TASMA AIRBAG VOLKSWAGEN TOUAREG 8E0953541D (4046321924) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Andrzej, faktycznie wydaje się, że powinna być 6 pinowa - czyli jesteś 50-100zł do przodu A jaki masz kod kiery na wlepce? Przykłady poniżej: 1MR= Kierownica skórzana do wersji z airbagiem 1MY =Kierownica do inst pod poduszki powietrzne 1XB= Kierownica sportowa (drewno) 1XS =Kierownica (drewno/skórzana) 1XT =Kierownica (drewno/skórzana) ciężarek wyrównoważający 2PG = kierownica wyłożona pianką, 4-ramienna 2PV = sportowa, skórzana, trójramienna kierownica 2PA =Koło kierownicy sportowe (skóra) dla sys. pod. bezp. 2PQ =Koło kierownicy dla sys. pod. bezp. 2PX =Koło kierownicy sportowe (skóra) dla sys. pod. bezp. 2RM = specjalna kolorystyka (oznaczenie GTI) - to na pewno dla A4 ? 2WA = brak dodatkowych opon 2Z1 = oznaczenie typu z tyłu oraz tabliczki 'quattro' 2ZQ = skorzana kiera, wielofunkcyjna 2ZG= Kierownica (skórzana) do wersji z airbagiem ciężarek wyrównoważający 2ZT= Koło kierownicy sportowe (skóra) dla sys. pod. bezp. 2ZY= Kierownica sportowa (drewno)
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A moze miales wcześniej kiere trojramienna? Bo one wychodzimy z modulami midline.
-
Audi a4 b6 1.9 tdi - bose, s-line, bixenon, RNS-E, zawias AP kit -40/-30 nowe foto
Robiłeś pomiary wysokości przed i po? Siedzi ładnie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Wlasnie w tym rzecz, ze ciezko o taki modul M lub P. Nie ma ktoś na stanie??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Może mnie ktoś oświecić, czy na poniższym zdjęciu jest faktycznie kierownica z grzaniem? Jeśli tak, to czy kable od podgrzewania wpina się do trapeza? Ta kiera była z poduchą MF.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
W pierwszym poście manetka tempomatu ma kod OEM 8E0953521D. A czy manetka 4E0953521B też zabangla z modułem midline z B6.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nosb tez ogarnia swapy Q, wiec za jednym zamachem mialbys kompleksowo.