Treść opublikowana przez Schmolke
-
[ALL B7] Jaka dojazdówka ?
Do dojazdówki 17'' (8E0601027C) wkładasz styropian 8E9 012 109 E - ok 50zł. Jest w nim miejsce na lewarek, itp graty z hakiem włączenie. Jak sobie zostawisz kompresor ze starego zestawu to musisz pomyśleć o innym miejscu dla niego, linka holownicza, kable rozruchowe też w inne miejsce.
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
U mnie się ładują - może sprawdź w innej przeglądarce.
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Mam pytanie gdzie ta gumka przychodzi? Czy na styku obudowy podłokietnika i tunelu? czy gdzieś w samym podłokietniku?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ETKA on-line: 8E0 951 527 55EUR 8E0 951 527A 55EUR nie wiem czy netto czy brutto, ale i tak koszt jest zaporowy
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Niezła robota. Ale czy poduszka montowana od chyba 2004 z ikonką słuchawki na przycisku do odbierania rozmów ma ten sam numer co u Ciebie (8P0 880 201 K)?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
To chyba dopiero w Niemcowni
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak się nazywa ten zdzierca?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Przy okazji - czy obyło się bez wstawiania emulatora DPFów?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Dodatkowo DPFy mają krótszy żywot w aglomeracjach - trudniej jest uzyskać efektywne dopalanie (temp. spalin ok 600st.C.). Teraźniejsze filtry niby są długowieczne, ale w realu trzeba śmigać więcej po trasach, żeby to uzyskać. Jak stoisz w korku to widać kiedy komuś się włącza dopalanie - od wys. temp. powietrze "drga".
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Bez ISO zapinasz pasami i w zależności od systemu pasy masz jak ścierki. U mnie - kolebka, a po niej fotelik do 15kg wagi dziecka. Jako 3ci fotel wezmę z ISO, tym bardziej, że w służbowym mam ISO, a przekładanie foteli między autami to mordęga. Dla siedzącego malucha dobry jest fotelik obrotowy o 90st. - ułatwia wykładanie i wyjmowanie malca. Robi różnicę przy ciężkim dziecku i lepszy dla babek np. MAXI COSI AXISS albo BEBE CONFORT AXISS ale trudno taki wyhaczyć pod ISO.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Gratulacje Tutaj ma gość lewą stronę za 50zł WSPORNIK AUDI A4 8E0813545B (2577030116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i prawą za 150zł UCHWYT FOTELIKA ISOFIX AUDI A4 8E0 A6 4F0 (2579181328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Do B6 powinno być z literką A i z ETKI wynika, że nie są kompatybilne, ale może pasują? W ASO set na 1 stronę 200zł. Jak się zdecydujesz to napisz czy pasują od B7 do B6.
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Jest tak jak napisałeś - praktycznie P&P - jeśli chodzi o pilota centralnego zamka. Ja miałem tak samo i wtopiłem z IMMO. Kupiłem kluczyk z pilotem o identycznym numerze 8Z0 837 231 D. W starym IMMO miało możliwość wielokrotnego kodowania. W nowym scyzoryku grot miał wlaminowane nowsze IMMO kodowane jednorazowo. I mimo, że wcześniej dorobiłem grot do nowego scyzoryka stanąłem w miejscu, bo nowy grot jest nierozbieralny i nie mogę wymienić IMMO. Jeśli kodujesz nowe IMMO a masz AutoCasco to sprawdz co prawi Twój ubezpieczyciel. Oficjalnie jest tak, że przy dorabianiu lub zgubieniu kluczyka trzeba się udać do ASO w celu przekodowania IMMO na nowo. W ASO taka przyjemność kosztuje 170-200 zł. Adaptację nowego pilota możesz zrobić przez VAG lub z ręki (nie zawsze działa bez VAG): 1-Dopasowywanie nowego dodatkowego kluczyka – włożyć do zamka mechanicznie pasujący kluczyk; – włączyć zapłon; – zablokować mechanicznie samochód nowym (do przyuczenia) kluczykiem (np. na drzwiach kierowcy) i nacisnąć przycisk UNLOCK na kluczyku; – po przerwie trwającej dłużej niż 5 sekund nacisnąć drugi raz przycisk UNLOCK na kluczyku; – czynność dopasowywania jest zakończona.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Lepsze asy są w Brukseli - zakwalifikowali Polskę jako kraj bez dostępu do morza (powód: zbyt duża odległość morza od płd granicy)
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Szkoda, że nie ukończysz tego projektu. Pomyślności w sprzedaży.
-
[B6 AMB] Moja niunia ;)
http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/dekoder-vin/ http://vagauto.com/multiclass.php?action=group 3.75 EUR - od ręki i działa
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Lampy tył - kwestia gustu, ale LEDy do jazdy dziennej - raczej nie.
-
[B6 AVJ]Moja audi
Fura kox. Miałeś 2-DIN od razu czy przerabiałeś pod concerta III? Szukasz dekli 8E0601165A? --> http://www.ecstuning.com/Search/8E0_601_165A_7ZJ/ES257317
-
[B6 AMB] Moja niunia ;)
Jeśli nie masz w bagażniku i nie masz w książce to sprawdź pod tylną kanapą. Furka na prawdę spoko - dorzuć zdjęcie jak się z tyłu prezentuje.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wielowahacz dostaje w tyłek im więcej cali. Ostatnio wymieniałem dolne nośne + łączniki oraz łączniki tył (Lemforder) i jestem lżejszy o 1200 pln.
-
Licytacje komornicze.
Tak tylko większość z drugiej ręki przytargane z zachodu. A mnie chodzi o to czy ktoś kupował poleasingowe u nas w kraju i jakie miał z tym perypetie, opłaty, ilość papierologii, etc.
-
Licytacje komornicze.
Kupował ktoś auto po-leasingowe?
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
17 - ok. A orientujesz się może jakie ma on oznaczenie w katalogu?
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
A ten stary felunek to miałeś 16 czy 17 '' ?
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
Nie zazdroszczę. Pamiętam jak sam szukałem pracy - a byłem już pod presją utrzymania rodziny i nie było łatwo. Pochodzę ze śląska, ale mieszkałem od dłuższego czasu w Poznaniu - miałem niemałe jak na mój wiek doświadczenie i nic nie trybiło. Finalnie zacząłem szukać poza moim miejscem zamieszkania (na chybił trafił) i rzuciło mnie na Kujawy. Po tygodniu pracy stwierdziłem, że jest ok i przeniosłem się z rodziną. Później zmienił się szef i propozycja przejścia do centrali i przeprowadzka na Mazowsze. Jak jesteś otwarty na tzw. relokację to jest to plus dla wielu pracodawców - niestety taki rynek pracy. Coś za coś. Jak nie masz doświadczenia to pchaj się na praktyki, staże byle coś robić. Grunt to nie tracić nadziei.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9 TDI 131 KM
Wybiałkuj tablice z pierwszego zdjęcia też. Zegary masz ori w mph, prawda?