Treść opublikowana przez Tomex1981
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Tomasz- Strzał tylnej szyby podczas jazdy A4 b6 avant
Miałem taki sam przypadek z tylnią szybą jakieś dwa tygodnie temu. Szyba sama strzeliła (rozsypała się w drobny mak) jak stałem na światłach. Prawdopodobnie stało się przez to że od dłuższego czasu nie włączałem ogrzewania tylnej szyby. Kolego ja kupił używkę szybę bo koszt nowej szyby do audi B6 w ASO to ponad 1500 zł.- Świeżo wyciskane soki.
Ja codziennie wyciskam soki z mojej żony- Prośba o pomoc mojej małej w konkursie:)
Proszę bardzo . Poszło- [B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
o k..rwa- Gdzie zrobić polerkę lakieru okolice Łańcut-Rzeszów
Jak chcesz jeszcze zrobic polerke całego auta to pisz do mnie na pw dam ci namiar na goscia co się tym zajmuje. Koszt polerowania całego auta to około 150 pln- Panowie doradzicie gdzie kupic pompowtrysk
Panowie doradzcie gdzie kupic sprawdzoną używkę.Potrzebuję jeden pompowtrysk do audi avf o oznaczeniu 038130073 AR. Wiem że na allegro jest tego sporo ale jakoś nie wierzę sprzedawcom ze będzie dobry. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie kupic pewna pompke Może ktoś z Was ma jakieś szroty z częściami do Audi to chetnie bym kupił sprawdzoną pompkę- A4 b6 AFV Zbieżność
kolega dlugi miałeś rację. Powodem złej zbieżnosci było mało powietrza w prawym kole- Silniczek wycieraczki tył
W b6 i b7 montowali te same silniczki. Acz kolwiek ja bym szukał silniczka od b7 zawsze to nowszy. B5 montowali inne silniczki także na pewno nie podejdzie.- A4 b6 AFV Zbieżność
Koledzy mam pytanie czy zbieżność może się sama przestawić. Jadąc prosto mam kierownicę 3-4 cm w lewo i muszę ją kontrować. Wcześniej nie miałem tak. Kierownica była idealnie prosto. Proszę o podpowiedzi co może być tego przyczyną?- Silniczek wycieraczki TYŁ
Kolego masz zalany silniczek. miałem ten sam problem.Możesz go spróbowac osuszyć. U mnie to nie pomogło. Kupiłem używke i wszystko hula- Wieża jogobella
Poszło kolego- Strefa Śmiechu
Było kilka postów wyżej.- Serwisy w Rzeszowie
Polecam Ful-Autoserwis. Euzebiusz Fularski Łąka 609 koło Rzeszowa. Specjalizacja Audi- Oświetlenie tablic
No niestety ja tez mam z tym problem. Koledzy czy jak to rozwiercicie nie zepsuje gwintu?- Alkantara w fotelach (sztuczny zamsz) a4...
Kolego jesli chcesz kupic alkantarę to podjedż sobie do Krasnego koło Rzeszowa mają tam duży wybór materiałów samochodowych.Ja osobiście kupowałem tam materiał na podłokietnik (dobrałem taki sam), Firma Anika Krasne 748. Jeśli szukasz dobrego tapicera obok tej firmy jest gość co zajmuje sie obszywaniem tapicerki samochodowej. Dokładnego adresu nie znam. Poszukaj w google. Drugą firmę masz w Stobiernej koło Rzeszowa oni też obszywają fotele samochodowe. Ps. Ceny materiałow tapicerskich są w granicach od 20-30 zł za mb. Także gość wciska ci kit o takich cenach alkantary.- Bus do 15 tys zł
Kolego polecam Mercedesa 410 tzw. Kaczkę. Ja takim autkiem przekreciłem 1.000.000 km. bez zadnego remontu silnika. Jedyna wada to słaba blacharka ,ale części do niego kosztują grosze- Skrzywiona kierownica
Kolego i rozwiązałeś problem. Bo u mnie jest to samo jak opisałeś wyżej. Szarpaki również nic nie pokazały- Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Kolego, ze tak spytam, a masz webasto w swoim audi. Może to jest powodem kopcenia- Rysy na lakierze
Kolego do tej RYSY to tylko polerka mechaniczna- Podłokietnik - Zawiasy
Kolego ja u siebie miałem to samo. Pospawałem to spawarka do plastiku i jest ok. Zestawu naprawczego do tego podłokietnika nie ma. - Nowicjusz - wątek powitalny