Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomex1981

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomex1981

  1. Kolego może wypieło Ci się zabezpieczenie klocka hamulcowego .
  2. Dzięki wielkie. O tym nie wiedziałem że można do wałka w sofcie dmuchnąć więcej powietrza
  3. DPF-A miałem usuniętego, także to przez zły wałek. Wałek od avf się różni od wałka bpw.
  4. Nie kupuj wałka do wersji bez dpfa bo będzie Ci poddymiał. Tylko wersja z dpfem do BPW. Ja założyłem używkę bez dpfu i niestety ale auto poddymiało.
  5. Koszt około 500 zł, mówimy o używanym wałku
  6. Miałem takie same objawy jak u Ciebie. Ten sam silnik BPW. Wymieniłem na używany wałek i nowe szklanki i to była w moim przypadku trafna diagnoza. Auto sprzedałem w tamtym roku znajomemu i do tej pory jeżdzi.
  7. Witam, Rozwiązaliście problem z dziwnym odgłosem. Bo mam to samo po wymianie sprężarki na nowa. Jeśli tak to proszę napisać.
  8. Zrób rozrusznik powinno pomóc, miałem taki sam przypadek akumulator nowy a w zimie nie chciał palić. Po regeneracji rozrusznika problem zniknął.
  9. Tomex1981 odpowiedział(a) na Tomex1981 temat w Audi A4 B8
    Zawieszenie miałem już robione
  10. Tomex1981 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Koledzy rzucicie okiem na te ustawienia geometri w mojej audi a4 b8. Bo mam odczucie że jak jadę autkiem to muszę korygować tor jazd delikatnie w prawo. Czy wszystko jest ok. geometria.pdf
  11. Tomex1981 odpowiedział(a) na enek500 temat w 2.0TDI
    Ile masz nalotu
  12. Tomex1981 odpowiedział(a) na enek500 temat w 2.0TDI
    No właśnie mój ma tak samo jak u Ciebie. Ja u siebie stawiam jeszcze na wałek bo mam założony od awx. Wymieniłem jak mi się wytarł i chyba po tym czasie zauważyłem poddymianie i zapach niedopalonego paliwa
  13. Tomex1981 odpowiedział(a) na enek500 temat w 2.0TDI
    A masz dpf, czy wyciałeś
  14. Tomex1981 odpowiedział(a) na enek500 temat w 2.0TDI
    Mam u siebie to samo. Wymieniłem odme, wyczyściłem EGR, zregenerowałem turbo i bez żadnej poprawy dalej poddymia.
  15. Gdzie taki adapter kupiłeś kolego, jeśli można wyślij linka, bo chętnie bym takiego zakupił
  16. Podpinam się pod pytanie czym wyczyścic plamy z oleju, macie jakieś sprawdzone środki
  17. Tomex1981 odpowiedział(a) na napalm temat w 2.0TDI
    Rozwiązałeś problem. Bo mam chyba to samo
  18. Myłem normalnie auto na myjni bez mycia podwozia. Zaślepka jest w komorze , wszystko na swoim miejscu.
  19. Woda sto procent i chyba to po myjni bo jest czyściutka.
  20. Może ktoś się zetknął z podobnym problemem, w miejscu pod kołem zapasowy mam wodę , Podłoga cała, śladu rdzy nie widać, wszystkie zaślepki są na miejscu . Którędy tam może się dostawac ?
  21. 100 % uszczelka. Miałem te same objawy. Walnięta uszczelka
  22. Opis wymiata http://allegro.pl/audi-a4-b7-dpf-komfort-edition-1-9-tdi-116-ps-brb-i6955783261.html#thumb/10
  23. Bez urazy. Zmień żonę
  24. Kolego rozwiązałeś problem z ciężkim paleniem na ciepłym silniku bp mam to samo i nie wiem od czego zacząc !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.