Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gwint, nie dla mnie 1BE od siemiana, czekam na dostawe
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ha! jak dobrze pójdzie, to na następnym spocie, już najwyższy nie będę co najwyżej równy
-
Spotkania na drodze
Ja jak swoje autko sprzedałem, to powiedziałem właścicielom, żeby zerwali naklejkę i ewentualnie zmienili ramki, bo mogą im migać lub machać obcy ludzie:-P Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?
ja miałem tyle dobrze, że jestem pomiędzy Wawą a Lublinem, chciałem do kolegi Rogala, bo dobre opinie i od dawna znany na forum, ale że kontakt trudny to wyszło - całkiem przypadkiem - że wylądowałem u kolegi, Hugo w Fabryce Mocy w Lublinie i póki co (i oby tak dalej) nie żałuję.
-
Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?
Albo pójść gdzie indziej ;-) Wysłane z mojego S3 z Tapatalk
-
Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?
tylko z kontaktem ciężko, przynajmniej meilowym
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
koledzy a ja mam pytanko, czy po obniżeniu autka, trzeba coś ustawiać w sterowniku xenonów vagiem, czy one same się dostosowują do obniżonego autka? nie chce mieć niespodzianki po założeniu 1be z 1ba, żeby potem jeszcze szukać kogoś kto mi światła ustawi. gdzieś na forum czytałem, że tak, potem, że nie. niby są samopoziomujące się, ale może ktoś napisze jak to wygląda w praktyce. PatrykB u mnie było: 205/55/16 - tak z salonu wyjechał.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
właśnie, już myślałem, że wczoraj będą
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
fakt, rano sie wybrałem na spacerek, gruba bluza bo myślałem, że zimno a tu całkiem ciepło. no to luzik, ciekawe ile osób się zjawi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jest dziś ustawka? kto się wybiera? pod chmurką?
-
2.0 TDI BRE program Fabryka-Mocy.com Lublin
dodałem
-
2.0 TDI BRE program Fabryka-Mocy.com Lublin
Cześć, przedstawiam wykresik z programu zrobionego wczoraj w Fabryce Mocy Seria Modyfikacja
-
opony wielosezonowe czy typowe zimówki
z mniejszym rozmiarem chodzi o to, że lepsze węższe oponki na zimę. nie wiem jakie masz te 16" najczęsciej to rozmiar jest: 205/55/r16 jeśli się nie mylę, to 15stki w stosunku do powyższych 16stek będą trochę wyżej stały, więc zimą lepiej
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widzieliście w dziale newbie, nowy kolega w klubie z Zamościa, to może i na spocik przyjedzie, co prawda to tylko avant ale zawsze kolejny klubowicz na spocie
-
Muzyka w naszych autkach
prawie cztery lata temu, temacik założyłem, a ten nadal żyje fajnie nie wiem czy było, ale ostatnim czasem, wpadła mi w ucho ta nutka:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ano, racja heh poprzednia to był 30 a nie 1szy to i dobrze, bo zamiast a4 przyjechałbym vw- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
koledze pewnie chodziło gdzie i kiedy ktoś z A4 tam podjedzie właśnie, to jak ze spotem jutro, jest? czy wszyscy na ten event idą/jadą?- Siłownia
Widziałem to na fejsie dwa dni temu w reklamach, tzn tego bloga. Niby blog i komentarze, ale dla mnie to tylko reklama, zwlaszcza te śmieszne fotki i komenty, żadnego negatywnego, ostrożnego. Kiedyś oglądałem dokument też o takich reklamach ze zdjęciami przed/po Wysłane z mojego S3 i Tapatalk- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
u mnie w poprzednim autku tak to wyglądało: wydaje mi się, że w 4 stopniowej skali, tył to 3 a boki 2, ale pewności nie mam.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
U mnie w sedanie 500zl, drozsza folia, dwa autka robilem u Niego, na spocie bylo widac, trzecie autko tez do niego pojedzie Wysłane z mojego S3 i Tapatalk- Spoty LRY - odwołane
Tak, przód 225/45 a tył 245/45. Nie wiem czemu tak. Kupiliśmy tego cc ze świadomością, że do dyszki się wrzuci jeszcze w autko:-) Wysłane z mojego S3 i Tapatalk- Spoty LRY - odwołane
To bogata seria:-) Składane lusterka też bym zrobił. Manualna klima to tylko ze Stanów, oni tam klimatroników nie lubią:-P No własnie parktronica nie ma. W sumie taki golasek z niego, ale fotele fajne:-) Ja Go nie mogłem na 17 w b7 namówić, a ty o 18:-P A ty masz RNS-510 u siebie? dopiero zobaczyłem, że masz TDI stąd pytanie o to który by lepiej pojechał u mnie jakieś oponki śmieszne, z przodu 225 a z tyłu jakies 240 podobno sprawdze w niedziele jak ojciec wróci z krakowa Wysłane z mojego S3 i Tapatalk- Spoty LRY - odwołane
Autko dopiero będzie robione. Z tymi lampami się nie orientuje, te orbrysówki pewnie zmienie. Do zrobienia: Tylny przecimgielny Montaż bluetooth Montaż rns-510 Montaż czujnimów parkowania tył przód Montaż uchwytu na Trójkąt :-P Najlepsza klima jest - manualna :-D Za kółkiem właściciel - ojciec. Siedzenia skóra, pełna elektryka z pamięcią, czujnik zmierzchu i deszczu Fakt, faktem, autno ładne:-) Wysłane z mojego Androida- Spoty LRY - odwołane
No ba Prawie jak audi :-D Wysłane z mojego Androida - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post