Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany polećcie jakiś środek do mycia felg. Tylko taki żeby lakieru nie przejadło hahaha
  2. BNS miał być na trochę ale napęd płyt nie działał i moja Pani mi zrobiła prezent i wymieniłem na RNS-E
  3. Szukam jakiś 18" do 1000 pln, może się coś znajdzie. Jak ktoś ma jakieś propozycje to proszę podrzucać.
  4. Dzięki Pany. RNSik super sprawa teraz tylko Bose i można słuchać. S-line pakietu raczej nie będzie. Co wy chcecie od tych dekli? Mi tam się one widzą Pany co powiecie o takiej feldze na zimę?
  5. Ooo hehe nie wchodziłem dawno na forum po zmianie a przed zlotem forum było nieczynne. Sporo czasu tam spędziłem, obszedłem całe lotnisko pogadałem z właścicielem 125p R32. Było spoko a potem nad morzem leniuchowaliśmy. Na samym placu to widziałem tylko parę aut na PL blachach ale to porobionych. Moja była najzwyklejsza jaka mogła być hehe
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka pany. Dawno mnie nie było ale po tej zmianie nie mogę się ogarnąć. Jak zmienić kolejność wyświetlania postów bo nie mogę znaleźć.
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomku kristof91
  8. Ja przykleilem na tasme dwustronna i ledwo przymierzylem jak laplo tak amen hehe teraz to tylko zylka da rady to odciac. Tez mam przod i tyl i wyglada klasa.
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierwa wczoraj laptop mi z reki wypadl i matryca pekla musze sie teraz jakims osranym tabletem poslugiwac. dobrze ze mam klawiature z myszka bezprzewodowa to lepiej sie poslugiowac hehehe
  10. Dzięki wielkie za odpowiedzi. Czyli odpuszczam.
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe ja na urlopie się opierdzielałem i 3kg do przodu Ale zacząłem biegać i brzuszki i powinno zejść.
  12. Panowie co myślicie o tym. Gość wystawia nówki z tego roku Dunlopki za 1500 zł. 18" Nie wiem czy to jest taka mega okazja czy coś nie tak. 225/40R18 92V Dunlop 2014 Nowe Promocja Zobacz! (4416552628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  13. https://www.facebook.com/events/422850787846218/?fref=ts ja się wybieram
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe w niedzielę miałem 39,5 na termometrze jak jechałem ok 14. Masakra Człowiek wrócił z PL utuczony trzeba zacząć biegać bo bandzior urósł. Dzisiaj spokojnie poszło na rozgrzewkę trochę biegu i brzuszki. Trzeba będzie powoli zwiększać dawkę i oby wyniki były I ponawiam pany czym skleić szybę z tym plastikiem co ją trzyma i wchodzi do prowadnicy bo mi się rozkleiło.
  15. To foto mi się bardzo podoba. Prezenci się elegancko.
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany wyskakuje mi szyba z prowadnicy tzn tego plastiku co jest w prowadnicy a trzyma szybę. Rozkleiło sie. Czym by to najlepiej skleić żeby trzymało?
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo Tomorrowland. W tamtym roku to cały weekend miałem yt włączonego, lapek w pokoju leżał i sobie leciały nutki
  18. Odebrałem dzisiaj wyjmaki do radia i pełen pozytyw. 40 zł dałem za 4 szt. i wsadziłem lekko w radio i pyk, pyk i wszystkie ładnie zaskoczyły a te z allegro czy gdzieś to porażka. Także polecam każdemu w zaopatrzenie się w ori wyjmaki.
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierwa właśnie wróciłem z piwka z kumplem do domu. Jak to fajnie pogadać z kimś, wypić piwko, pośmiać się i nie zwracać uwagi na to co się mówi. Nie chcę wracać do NL. Kto ma dla mnie robotę w kraju hehe
  20. Oooo kierwa zapowiada się grubas. Dawaj dobrą sesje.
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tam sobie pobrałem z neta kiedyś kiedyś i mam na lapku u śmiga. Może nie tak jak w serwisie ale działa
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie. Inaczej wyglądały.
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja montowałem u siebie osłony z S4 i w ori osłonach były 3 śruby a w S4 4. Na dwie pasowało a na trzecia nawierciliśmy, osłony lekko podgieliśmy w miejscach gdzie obcierało i gra.
  24. Ja mam takie z allegro i sie nadają na złom. Nie dość że się gną to jeszcze są źle poprzycinane że albo nie chcą zaskoczyć albo jak zaskoczą to nie chcą puścić. Nie polecam. Była już o tym kiedyś dyskusja w divisionie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.