Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Pany polećcie jakiś środek do mycia felg. Tylko taki żeby lakieru nie przejadło hahaha
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
BNS miał być na trochę ale napęd płyt nie działał i moja Pani mi zrobiła prezent i wymieniłem na RNS-E
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Szukam jakiś 18" do 1000 pln, może się coś znajdzie. Jak ktoś ma jakieś propozycje to proszę podrzucać.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki Pany. RNSik super sprawa teraz tylko Bose i można słuchać. S-line pakietu raczej nie będzie. Co wy chcecie od tych dekli? Mi tam się one widzą Pany co powiecie o takiej feldze na zimę?
-
Spoty Holandia i okolice
Ooo hehe nie wchodziłem dawno na forum po zmianie a przed zlotem forum było nieczynne. Sporo czasu tam spędziłem, obszedłem całe lotnisko pogadałem z właścicielem 125p R32. Było spoko a potem nad morzem leniuchowaliśmy. Na samym placu to widziałem tylko parę aut na PL blachach ale to porobionych. Moja była najzwyklejsza jaka mogła być hehe
-
B6 DIVISION
Siemka pany. Dawno mnie nie było ale po tej zmianie nie mogę się ogarnąć. Jak zmienić kolejność wyświetlania postów bo nie mogę znaleźć.
- B6 DIVISION
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ja przykleilem na tasme dwustronna i ledwo przymierzylem jak laplo tak amen hehe teraz to tylko zylka da rady to odciac. Tez mam przod i tyl i wyglada klasa.
-
B6 DIVISION
Kierwa wczoraj laptop mi z reki wypadl i matryca pekla musze sie teraz jakims osranym tabletem poslugiwac. dobrze ze mam klawiature z myszka bezprzewodowa to lepiej sie poslugiowac hehehe
-
Polecane opony zimowe
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Czyli odpuszczam.
-
B6 DIVISION
Hehe ja na urlopie się opierdzielałem i 3kg do przodu Ale zacząłem biegać i brzuszki i powinno zejść.
-
Polecane opony zimowe
Panowie co myślicie o tym. Gość wystawia nówki z tego roku Dunlopki za 1500 zł. 18" Nie wiem czy to jest taka mega okazja czy coś nie tak. 225/40R18 92V Dunlop 2014 Nowe Promocja Zobacz! (4416552628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Holandia i okolice
https://www.facebook.com/events/422850787846218/?fref=ts ja się wybieram
-
B6 DIVISION
Hehe w niedzielę miałem 39,5 na termometrze jak jechałem ok 14. Masakra Człowiek wrócił z PL utuczony trzeba zacząć biegać bo bandzior urósł. Dzisiaj spokojnie poszło na rozgrzewkę trochę biegu i brzuszki. Trzeba będzie powoli zwiększać dawkę i oby wyniki były I ponawiam pany czym skleić szybę z tym plastikiem co ją trzyma i wchodzi do prowadnicy bo mi się rozkleiło.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
To foto mi się bardzo podoba. Prezenci się elegancko.
-
B6 DIVISION
Pany wyskakuje mi szyba z prowadnicy tzn tego plastiku co jest w prowadnicy a trzyma szybę. Rozkleiło sie. Czym by to najlepiej skleić żeby trzymało?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Nienawidzę was z DV
-
B6 DIVISION
Ooo Tomorrowland. W tamtym roku to cały weekend miałem yt włączonego, lapek w pokoju leżał i sobie leciały nutki
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Odebrałem dzisiaj wyjmaki do radia i pełen pozytyw. 40 zł dałem za 4 szt. i wsadziłem lekko w radio i pyk, pyk i wszystkie ładnie zaskoczyły a te z allegro czy gdzieś to porażka. Także polecam każdemu w zaopatrzenie się w ori wyjmaki.
-
B6 DIVISION
Kierwa właśnie wróciłem z piwka z kumplem do domu. Jak to fajnie pogadać z kimś, wypić piwko, pośmiać się i nie zwracać uwagi na to co się mówi. Nie chcę wracać do NL. Kto ma dla mnie robotę w kraju hehe
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Oooo kierwa zapowiada się grubas. Dawaj dobrą sesje.
-
B6 DIVISION
Ja tam sobie pobrałem z neta kiedyś kiedyś i mam na lapku u śmiga. Może nie tak jak w serwisie ale działa
-
B6 DIVISION
Nie. Inaczej wyglądały.
-
B6 DIVISION
Ja montowałem u siebie osłony z S4 i w ori osłonach były 3 śruby a w S4 4. Na dwie pasowało a na trzecia nawierciliśmy, osłony lekko podgieliśmy w miejscach gdzie obcierało i gra.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja mam takie z allegro i sie nadają na złom. Nie dość że się gną to jeszcze są źle poprzycinane że albo nie chcą zaskoczyć albo jak zaskoczą to nie chcą puścić. Nie polecam. Była już o tym kiedyś dyskusja w divisionie