Treść opublikowana przez melman_zyrafa
-
[ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
Akurat mam pod ręką firmę, która jakoś te wahacze regeneruje (sworznie)- i podobno robi to dobrze. Poza tym- moje wahacze (LEM) mają 10k km i niestety obstawiam, że posypały się tuleje...
-
[ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
Sam właśnie szukam jakiegoś lepszego rozwiązania. Potrzebuję zregenerować zawiechę w nieco "lepszy" sposób i PU byłby idealny... Miałem w w G4 i byłem bardzo zadowolony - nic nie skrzypiało (grunt to smar przy wprasowywaniu), niczego nie urawało (jak w Octavii powyżej), a auto się świetnie prowadziło.
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
Bardzo mi się EXEO podoba Zresztą- to jest B7 ze zmienionym pasem przednim i tylnym. Niemcy przenieśli całą linię produkcyjną B7 do Hiszpanii... Myślę, że spokojnie możesz dorezać część elementów od B7 (m.in. czarną podsufitkę).
-
B7 Crew
Czyli normalka- u mnie jest to samo. Nie przejmować się i jeździć.
-
B7 Crew
Świst turbo (to się chyba surge nazywa jeśli dobrze pamiętam)... Jak masz przelotowy wydech- to świst turbo. Jak nie masz przelotu- sprawdź plecionkę- prawdopodobnie jest dziurawa.
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Zainstalować katalizator A tak na serio- nie ma metody- nawet jak będziesz jeździł spokojnie to przy depnięciu to wszystko pójdzie w eter
-
Wahacze do 1BV
Nie. Do BA i BE są te same.
-
Wahacze do 1BV
Dzwoniłem ostatnio do Tomka od nas z forum- i do BV'a chyba tylko LEM robi... (inne są górne) cały komplet ok. 2k pln. Jak założysz normalne to podobno dość szybko się posypią...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
dobrze dotarłeś Zawsze uważałem, że docieranie "na ostro" ma sens
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj rano- parę minut po 7- granatowa (chyba- lekko zaspany byłem) B5 na Toruńskiej od skrzyżowania z Broniewskiego aż do rozwidlenia na Modlińską/Marki. Pozdrawiam!
-
B7 Crew
Ja się zastanawiam nad zmianą na większy W sumie to mi tez troszeczke po glowie juz B8 chodzi... Mi A6... Ale za dużo wpompowałem kasy ostatnio, żeby opłacało się sprzedawać...
-
Spotkania na drodze
Również pozdrawiam, ja chyba kolegi nie zauważyłem...
-
S-Tronic w ASB
TIP. Nie na darmo wsadzają TIPa zamiast S-Tronica do najnowszych RSów. Zniesie więcej.
-
System operacyjny Android
Bo w tej aktualizacji jest większość poprawek bugow i optymalizacji. Ja natomiast przesiadlem się ze stockowego romu Samsunga na CM 10.1 i powiem szczerze różnica kolosalna na plus dla CM. Na poprzednich telefonach też używałem CM ale zawsze były jakieś mniejsze lub większe problemy. Natomiast teraz to jest bardzo dopracowany ROM. polecam. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4 W HD2 miałem ROM od Pongstera na CM i byłem b. zadowolony (minusem była konsumpcja baterii). Dziewczynie kupiliśmy X-Perie Z i muszę przyznać, że tamten Android mi jakoś bardziej odpowiada... Jednak jestem zadowolony z ONE (a użytkuję go od 2 miesięcy)- przede wszystkim z żywotności baterii. Ten oryginalny "skórzany" flip z czerwoną podszewką.
-
System operacyjny Android
W playu mam transfer non stop wlączony. Dodatkowo Roaming Danych (Play ma podpisaną umowę z Orange i Plusem- więc wszystko w ramach pakietu. Dodatkowo słyszałem, że dogadują się jeszcze z T-Mobile na to samo). Z Internetu korzystam cały czas (łącznie z YT) i rzadko kiedy przekraczam 2GB. Poza tym nawet po przekroczeniu pakietu nie płacę za przesyłane dane- jedynie transfer spowalnia. Wczoraj zaktualizowałem HTC One do 4.2.2 W sumie większych różnic nie widzę...
-
B7 Crew
Ale to jest chyba właśnie ta trzecia. Żeby wyjąć lampy musisz: - zrzucić lub przynajmniej mocno opuścić zderzak, - odkręciś śruby lampy (od grilla i środkowa są na widoku, 3-cia jest w narożniku- w błotniku masz otwór, przez który wprowadzasz torxa i luzujesz tą śrubę (NIE ODKRĘCAJ)- trzyma ona lampę na dole (w przeciwieństwie do pozostałych). Po tym wyciągasz normalnie lampę.
-
B7 Crew
Czeka mnie wymiana zawiasu... Szukałem jakiejś alternatywy do mojego BV (w dobrej cenie) ale nie koniecznie gwintu... Wziąłem Bilsteina B12 Pro-Kit. Dobre będzie? Ktoś użytkuje?
-
Problem ze wskaźniekiem paliwa
Mam tak samo- nigdy nie pokazuje pełnego zbiornika. Nie wiem czy można to poprawić VAGiem. Obstawiałbym, że ten typ tak ma.
-
3.0tdi
Te wtryski są pod wyższe ciśnienie na listwie paliwowej. Wtryskiwacze piezoelektryczne same w sobie po pewnym czasie padają i padać będą. Czy w nowych czy w starych. Owszem- pierwsze wtryski miały jakąś tam wadę, że wytrzymywały krócej ale teraz już ich nowych nie dostaniesz. A te, które są- nie ważne do którego silnika- powinny wytrzymać tyle samo (chyba, że wykończy je wcześniej paliwo albo zła kondycja silnika).
-
Wahacze do 1BV
Do BV są inne wahacze (przynajmniej w B7)! Na zwykłych nie pojeździsz długo. Muszę sprawdzić faktury- bo ostatnio kupowałem LEMy. Odezwij się jutro na PRV jakbym nie wkleił do wieczora.
-
System operacyjny Android
Kiedy w PL będzie HTC Butterfly? Ktoś coś wie?
-
3.0tdi
hej, dzieki za odpowiedz, ale z racji ostatnich deszczów oraz gradobicia pracuje cały tydzien włąćznie z niedzielami, i troche mało czasu mam na doczytanie co i jak, troche poszperałem ale nie do konca. Dziekuje i pozdrawiam a co do szukajki to na starym forum szło szukac na tym jest to uciazliwe. Racja- lae nie ma aż tak dużo tych tematów- a z tego co pamiętam to w co drugim są linki do innych.
-
3.0tdi
Adrian- te kwestie były już tyle razy poruszane na forum (w tym konkretnym dziale)- naprawdę wystarczy poszukać. 1. ASB po 2006, wcześniej bodajże BMK. 2. Nie da rady bez problemów założyć bez klap. Alternatywą są kolektory od AZtów. 3. 4 łańcuchy bez wyjątku, nawet w nowych. Wpisz w googlach i Ci wyskoczy jak to wygląda... 4. Tylko manual lub tip. 2,7 mogły być multi (skrzynia FWD) 5. We wszystkich. Użyj szukajki.
-
System operacyjny Android
Krzysiek ma HTC ONE X nie mylić z najnowszym modelem HTC ONE bo to następna generacja konkurent S4. Ja to wiem. Ale czy wszsyscy wiedzą o co chodzi?
-
System operacyjny Android
Masz HTC One od prawie roku?