Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hejneken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hejneken

  1. Mnie w sierpniu 2015 dopadła wymiana akumulatora, znajomy sprzedawca polecił mi tople, skusiłem się ze względu na cenę i na pozytywne opinie, 7 miesiąc mija i jest okej, zobaczymy ile wytrzyma.
  2. Ma ktoś żarówki Philipsa White Vision? Ciekawi mnie jak to świeci...
  3. Wszystko fajnie cacy tylko te heble masz brzydkie
  4. Gubią się trochę te dekory, masz kilka elementów w czarnym więc wszystko by się zgrało ;p
  5. Nikt Ci tutaj nie wywróży jakie dystanse będą idealne ;p Lepiej by było kupić oponę 225 ;p
  6. Dorzuć 200 zł i kup 18". Jakie masz teraz?
  7. Będzie się wyróżniać A tak na serio gdybym miał je malować to na biało, minus taki, że codziennie będziesz latał ze szmatką xd
  8. Heh ja właśnie tak zrobiłem Z małego miasta wiejącego nudą, gdzie życie kończyło się po 22, przeniosłem się sam do Wrocławia. Znalazłem nową prace, wynająłem pokój, zacząłem studia. Powiem Ci szczerze, że odżyłem, jak to mówią "Wrocław miasto spotkań" poznałem spoko osoby, z d*pami ciężej no bo wiadomo jakie są teraz baby. Podoba mi się to, że po 22 jest więcej osób niż za dnia, wszystko wtedy zaczyna żyć. Ogólnie miasto ma sporo do zaoferowania, ciągle coś się w nim dzieje, nie ma nudy. Zawsze miałem czas na wszystko a teraz mi go brakuje xd Druga co do najlepszych dezycji w moim życiu (pierwsza to zakup audi xd). Także polecam Wroclove
  9. Słuszna decyzja, no i jeszcze quattro... będziesz zadowolony z B7 Co do rolety, możesz okleić taśmą izolacyjną uchwyty i będzie mniej trzeszczeć.
  10. Super fura! Ajjj marzą mi się rotory... nie baw się w springi, do takich felg tylko gwint (;
  11. Świetny projekt, mody na 6 plus Wymieniałeś całe lampy z bixenonem czy tylko dorzuciłeś soczewki?
  12. Witam kolegę z Brzegu No ładnie to wygląda, przeleciałeś kilka razy obok mnie, mam nadzieję, że następnym razem się zatrzymasz pogadać
  13. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    No to nie ma sensu ruszać.. Zalany świeży olej i wymieniony filtr oleju.
  14. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    W związku z zapychającym się dpfem padła decyzja na usunięcie tego wyrostka, powrócił zapach starego 1.9 Dodatkowo miał być zrobione chip ale po wjechaniu na rolki i zhamowaniu okazało się, że ktoś to już zrobił wcześniej Dziwi mnie tylko, że wypluł 134 konie, gdzie przy starym afnie udało się osiągnąć ponad 30 koni... Tuner powiedział, że dałoby radę wycisnąć jeszcze 10 koników ale zastanawiam się czy to nie będzie jakiś hardcorowy program auto ma przelot 230 tyś..hmm
  15. Mógłby ktoś polecić jakiś dobry warsztat we Wrocławiu, który ogarnia temat dpf, usunięcie i przeprogramowanie?
  16. Ja również mogę polecić softa Niezłe kropelkowanie, duża pucha chyba starczy mi na 5 lat Minus? Strasznie śmierdzi
  17. Okej to tak oglądnąłem egr-suchy, pompa vacum-sucha, sprawdziłem synchro wałka rozrządu -1 do ustawienia. Poważnie zastanawiam się nad wyrzuceniem dpf, niestandardowy u siebie zostawiłeś tą puchę wyciągając tylko środek czy zamieniłeś na kata lub przelot?
  18. Staram się mieć te 2tyś na obrotomierzu wolno też nie jeżdżę.
  19. Siema. Od dłuższego czasu moja b7 pożera dużą ilość ON. Jeżdżę głównie po mieście w weekend trasa, na pełnym baku robię nieco ponad 700km. Dzisiaj rano sprawdziłem poziom oleju i mam ponad max.. Płynu chłodniczego nie ubywa, korek od wlewu oleju normalny czarny. Przeskanowałem go vcdsem zero błędów na silniku zrobiłem też skan wtrysków: http://i.imgbox.com/WBgJCI8Z.jpg Silnik to 1.9 BRB z filtrem DPF, przelot 225 tyś. Gdzie powinienem zacząć szukać?
  20. Też bym chętnie się dowiedział jak zmienić SDS na angielski.
  21. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Kilka fotek z wedding day Fotografia Paweł Koralus.
  22. Siemka ! Panowie jak aktywować dzwonek w rnsie informujący o przychodzącym połączeniu ? Problem nastąpił po zmianie aku, przywracałem ustawienia początkowe i d*pa.. Problem rozwiązany wina telefonu, do zamknięcia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.