Treść opublikowana przez hejneken
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Mnie w sierpniu 2015 dopadła wymiana akumulatora, znajomy sprzedawca polecił mi tople, skusiłem się ze względu na cenę i na pozytywne opinie, 7 miesiąc mija i jest okej, zobaczymy ile wytrzyma.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ma ktoś żarówki Philipsa White Vision? Ciekawi mnie jak to świeci...
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wszystko fajnie cacy tylko te heble masz brzydkie
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Gubią się trochę te dekory, masz kilka elementów w czarnym więc wszystko by się zgrało ;p
-
Felgi do audi A4 B7 ?
Nikt Ci tutaj nie wywróży jakie dystanse będą idealne ;p Lepiej by było kupić oponę 225 ;p
-
Proszę o pomoc i podpowiedź
Dorzuć 200 zł i kup 18". Jakie masz teraz?
-
Na jaki kolor malować felgi ?
Będzie się wyróżniać A tak na serio gdybym miał je malować to na biało, minus taki, że codziennie będziesz latał ze szmatką xd
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Syto! xd
-
Jakie miasto w PL do zycia
Heh ja właśnie tak zrobiłem Z małego miasta wiejącego nudą, gdzie życie kończyło się po 22, przeniosłem się sam do Wrocławia. Znalazłem nową prace, wynająłem pokój, zacząłem studia. Powiem Ci szczerze, że odżyłem, jak to mówią "Wrocław miasto spotkań" poznałem spoko osoby, z d*pami ciężej no bo wiadomo jakie są teraz baby. Podoba mi się to, że po 22 jest więcej osób niż za dnia, wszystko wtedy zaczyna żyć. Ogólnie miasto ma sporo do zaoferowania, ciągle coś się w nim dzieje, nie ma nudy. Zawsze miałem czas na wszystko a teraz mi go brakuje xd Druga co do najlepszych dezycji w moim życiu (pierwsza to zakup audi xd). Także polecam Wroclove
-
A4 Avant, 2.0TDI 170km, QUATTRO, FULL S-line, 2007
Słuszna decyzja, no i jeszcze quattro... będziesz zadowolony z B7 Co do rolety, możesz okleić taśmą izolacyjną uchwyty i będzie mniej trzeszczeć.
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Miazga!
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Super fura! Ajjj marzą mi się rotory... nie baw się w springi, do takich felg tylko gwint (;
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Świetny projekt, mody na 6 plus Wymieniałeś całe lampy z bixenonem czy tylko dorzuciłeś soczewki?
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Witam kolegę z Brzegu No ładnie to wygląda, przeleciałeś kilka razy obok mnie, mam nadzieję, że następnym razem się zatrzymasz pogadać
-
...
No to nie ma sensu ruszać.. Zalany świeży olej i wymieniony filtr oleju.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam ryjesz mi beret tymi fotkami
-
...
W związku z zapychającym się dpfem padła decyzja na usunięcie tego wyrostka, powrócił zapach starego 1.9 Dodatkowo miał być zrobione chip ale po wjechaniu na rolki i zhamowaniu okazało się, że ktoś to już zrobił wcześniej Dziwi mnie tylko, że wypluł 134 konie, gdzie przy starym afnie udało się osiągnąć ponad 30 koni... Tuner powiedział, że dałoby radę wycisnąć jeszcze 10 koników ale zastanawiam się czy to nie będzie jakiś hardcorowy program auto ma przelot 230 tyś..hmm
-
Wysokie spalanie i przybywa oleju
Mógłby ktoś polecić jakiś dobry warsztat we Wrocławiu, który ogarnia temat dpf, usunięcie i przeprogramowanie?
-
Jaki Wosk na zimę ?
Ja również mogę polecić softa Niezłe kropelkowanie, duża pucha chyba starczy mi na 5 lat Minus? Strasznie śmierdzi
-
Wysokie spalanie i przybywa oleju
Okej to tak oglądnąłem egr-suchy, pompa vacum-sucha, sprawdziłem synchro wałka rozrządu -1 do ustawienia. Poważnie zastanawiam się nad wyrzuceniem dpf, niestandardowy u siebie zostawiłeś tą puchę wyciągając tylko środek czy zamieniłeś na kata lub przelot?
-
Wysokie spalanie i przybywa oleju
Staram się mieć te 2tyś na obrotomierzu wolno też nie jeżdżę.
-
Wysokie spalanie i przybywa oleju
Siema. Od dłuższego czasu moja b7 pożera dużą ilość ON. Jeżdżę głównie po mieście w weekend trasa, na pełnym baku robię nieco ponad 700km. Dzisiaj rano sprawdziłem poziom oleju i mam ponad max.. Płynu chłodniczego nie ubywa, korek od wlewu oleju normalny czarny. Przeskanowałem go vcdsem zero błędów na silniku zrobiłem też skan wtrysków: http://i.imgbox.com/WBgJCI8Z.jpg Silnik to 1.9 BRB z filtrem DPF, przelot 225 tyś. Gdzie powinienem zacząć szukać?
-
SDS sterowanie głosem w RNS E spolszczenie navi i fisa
Też bym chętnie się dowiedział jak zmienić SDS na angielski.
-
...
Kilka fotek z wedding day Fotografia Paweł Koralus.
-
Brak dzwonka RNS-E
Siemka ! Panowie jak aktywować dzwonek w rnsie informujący o przychodzącym połączeniu ? Problem nastąpił po zmianie aku, przywracałem ustawienia początkowe i d*pa.. Problem rozwiązany wina telefonu, do zamknięcia