Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hejneken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hejneken

  1. Pany jaki polecacie środek do czyszczenia białych felg ? W miarę łagodny a skuteczny aby nie naruszyć powłoki białej farby i jaka szczotka do tego ? Również w miarę delikatna.
  2. No to fajnie biorę 225 Aaaa miałbym jeszcze jedną prośbę do was, możecie mi powiedzieć jakie śruby do tych felg idą ? felgi nieoryginalne: http://img547.imageshack.us/img547/3050/070120110602.jpg jaka dł. śruby ? 28 czy 30 ? bez dystansów.
  3. Witam. Zakupiłem felgi 18x8J et 33 i nie wiem jakiej szerokości kupić opony, myślę nad 225/40, czy to dobry wybór ? Będą obcierać ? Zawias 1BA w planach springi -40/-50mm.
  4. Te sportline masz założone na seryjne amorki ?
  5. Przepustnica nowa, zrobiona adaptacja, czujnik wody nowy ori..
  6. Cześć ! Znajomy ma problem ze swoją Audi 1.8T AEB a mianowicie po osiągnięciu 90 stopni obroty wzrastają do 1100 w granicach 1200 , gdy silnik zimny obroty 900 i ani drgną. Podczas jazdy gdy wrzuca na luz obroty rosną do 1500 i spadają do 900 i tak w kółko. Zero błędów na VAG. Co może być przyczyną takich wysokich obrotów ?
  7. Pięknie brzmi
  8. Takie obniżenie, które będzie wizualnie najlepsze, twardość może być, byle po założeniu 18" nadal nie wyglądała jak koza
  9. hejneken opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Cześć ! Chciałbym się was zapytać, które springi będą lepsze: zielone weitec czy czarne H&R ? ile one obniżają ? Aktualnie mam 1BA i fele 15", ale planuje przejść na 18. Na których wizualnie lepiej będzie wyglądało autko ?
  10. Mi też tak stukało przy hamowaniu i okazało się, że miałem niedokręcone koła z przodu
  11. Przeglądałem galerie B5 i nic nie znalazłem pewnie fota mi się nie załadowała
  12. Ja nie zmieniłem i nie zmieniam, ostatniej zimy jeździłem na slikach letnich i dawały radę, abs działał na każdym skrzyżowaniu gorzej będzie jak niebiescy zaproszą na bok :/ Mam nadzieję, że do Legnicy na zakupy nie przyjeżdżasz, bo rodzinę wożę Spokojnie nie spotkasz mnie ;p zimą praktycznie nie jeżdżę.
  13. ! LED 5000k postoje 12xSMD W5W W16W T10 Żarówka ! (2683120377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ! LED 4300k postoje 12xSMD W5W W16W T10 Żarówka ! (2672525725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Polecam
  14. Ja nie zmieniłem i nie zmieniam, ostatniej zimy jeździłem na slikach letnich i dawały radę, abs działał na każdym skrzyżowaniu gorzej będzie jak niebiescy zaproszą na bok :/
  15. Witam ! Szukam jakiejś fotki B5-tki na tych felgach: 18 AUDI S-LINE NOWY WZÓR / RS ORYGINALNE @ (2699308882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. Dobry felunek, wyglądają jak 18 ps: w miejsce kata co wstawiłeś ?
  17. AFN, rocznik 98, przebieg 225 tyś. książki nima, więc wiarygodny ten przebieg nie jest
  18. Dołączę się do tematu: jak poprawnie odpowietrzyć układ ?
  19. Też jestem ciekaw jak to by wyglądało
  20. Kup znowu Boscha bo wywalisz pieniądze w błoto...
  21. Na alledrogo pełno tego
  22. Kilka dni temu wymieniałam przepływke w swoim AFN'ie, koszt nowej w ASO 617 zł pod warunkiem, że oddasz im starą, jest 2 lata gwarancji jeśli zostawisz im samochód do roboty. Jeśli chcesz sam zakładać to nie ma gwarancji. Nie baw się w zamienniki bo nie będą działać tak jak powinny
  23. Jak jest luz na zawiasach a przypuszczalnie jest gdyż ciężkie zamykanie połączone jest przeważnie z ich opadnięciem w wyniku zużycia zawiasów. Regulacja w postaci podkładania jakiś podkładek, przesuwania ramki nic nie daje a jedynie deformuje fabrycznie ustawienia. Zawiasy sprawdzałem są ok, więc przypuszczam, że uszczelka jest już wyrobiona bo mam wklęsłą od drzwi nie wiem czy tak ma być czy musi być wypukła.
  24. Posiada ktoś springi Eibach Sportline ? Można je założyć na seryjne amory ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.