Treść opublikowana przez hejneken
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pany jaki polecacie środek do czyszczenia białych felg ? W miarę łagodny a skuteczny aby nie naruszyć powłoki białej farby i jaka szczotka do tego ? Również w miarę delikatna.
-
Jaka szerokość opony ?
No to fajnie biorę 225 Aaaa miałbym jeszcze jedną prośbę do was, możecie mi powiedzieć jakie śruby do tych felg idą ? felgi nieoryginalne: http://img547.imageshack.us/img547/3050/070120110602.jpg jaka dł. śruby ? 28 czy 30 ? bez dystansów.
-
Jaka szerokość opony ?
Witam. Zakupiłem felgi 18x8J et 33 i nie wiem jakiej szerokości kupić opony, myślę nad 225/40, czy to dobry wybór ? Będą obcierać ? Zawias 1BA w planach springi -40/-50mm.
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
Te sportline masz założone na seryjne amorki ?
-
Wysokie obroty...
Przepustnica nowa, zrobiona adaptacja, czujnik wody nowy ori..
-
Wysokie obroty...
Cześć ! Znajomy ma problem ze swoją Audi 1.8T AEB a mianowicie po osiągnięciu 90 stopni obroty wzrastają do 1100 w granicach 1200 , gdy silnik zimny obroty 900 i ani drgną. Podczas jazdy gdy wrzuca na luz obroty rosną do 1500 i spadają do 900 i tak w kółko. Zero błędów na VAG. Co może być przyczyną takich wysokich obrotów ?
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Dobry felunek
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Pięknie brzmi
-
Weitec czy H&R ?
Takie obniżenie, które będzie wizualnie najlepsze, twardość może być, byle po założeniu 18" nadal nie wyglądała jak koza
-
Weitec czy H&R ?
Cześć ! Chciałbym się was zapytać, które springi będą lepsze: zielone weitec czy czarne H&R ? ile one obniżają ? Aktualnie mam 1BA i fele 15", ale planuje przejść na 18. Na których wizualnie lepiej będzie wyglądało autko ?
-
Stuki podczas hamowania.
Mi też tak stukało przy hamowaniu i okazało się, że miałem niedokręcone koła z przodu
-
Szukam zdjęć felg
Przeglądałem galerie B5 i nic nie znalazłem pewnie fota mi się nie załadowała
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja nie zmieniłem i nie zmieniam, ostatniej zimy jeździłem na slikach letnich i dawały radę, abs działał na każdym skrzyżowaniu gorzej będzie jak niebiescy zaproszą na bok :/ Mam nadzieję, że do Legnicy na zakupy nie przyjeżdżasz, bo rodzinę wożę Spokojnie nie spotkasz mnie ;p zimą praktycznie nie jeżdżę.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
! LED 5000k postoje 12xSMD W5W W16W T10 Żarówka ! (2683120377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ! LED 4300k postoje 12xSMD W5W W16W T10 Żarówka ! (2672525725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Polecam
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja nie zmieniłem i nie zmieniam, ostatniej zimy jeździłem na slikach letnich i dawały radę, abs działał na każdym skrzyżowaniu gorzej będzie jak niebiescy zaproszą na bok :/
-
Szukam zdjęć felg
Witam ! Szukam jakiejś fotki B5-tki na tych felgach: 18 AUDI S-LINE NOWY WZÓR / RS ORYGINALNE @ (2699308882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Dobry felunek, wyglądają jak 18 ps: w miejsce kata co wstawiłeś ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN, rocznik 98, przebieg 225 tyś. książki nima, więc wiarygodny ten przebieg nie jest
-
Po wymianie termostatu i czujnika - temperatura 96st
Dołączę się do tematu: jak poprawnie odpowietrzyć układ ?
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
Też jestem ciekaw jak to by wyglądało
-
Dobór przepływki
Kup znowu Boscha bo wywalisz pieniądze w błoto...
-
Dobór przepływki
Na alledrogo pełno tego
-
Dobór przepływki
Kilka dni temu wymieniałam przepływke w swoim AFN'ie, koszt nowej w ASO 617 zł pod warunkiem, że oddasz im starą, jest 2 lata gwarancji jeśli zostawisz im samochód do roboty. Jeśli chcesz sam zakładać to nie ma gwarancji. Nie baw się w zamienniki bo nie będą działać tak jak powinny
-
Szum wiatru - świszczenie przednie lewe drzwi
Jak jest luz na zawiasach a przypuszczalnie jest gdyż ciężkie zamykanie połączone jest przeważnie z ich opadnięciem w wyniku zużycia zawiasów. Regulacja w postaci podkładania jakiś podkładek, przesuwania ramki nic nie daje a jedynie deformuje fabrycznie ustawienia. Zawiasy sprawdzałem są ok, więc przypuszczam, że uszczelka jest już wyrobiona bo mam wklęsłą od drzwi nie wiem czy tak ma być czy musi być wypukła.
-
Sprężyny Eibach i amortyzatory s-line 1BE
Posiada ktoś springi Eibach Sportline ? Można je założyć na seryjne amory ?