Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kiedy wymianka quatrro z s4?
- B6 DIVISION
-
Siłownia
tutaj jest filmik z tego jak cwiczy ten murzyn z obrazka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
LM i Motul to dwa najlepsze oleje wiec tylko wsrod nich szukaj odpowiednich info na poczatku strony
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
pewnie nie masz fotochromatycznego lusterka
-
Siłownia
patrzecie jaki gosc porobiony :shock3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantowski widziales b6 na 20' felgach?? :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko david milo bylo poznac ---------- Post dopisany at 02:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też chciałbym szczególnie podziękować fantowskiemu :grin: lohohoh co to sie tu dzieje podziekujmy fantowskiemu wszyscy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli w galeri o 20 i pozniej na kobierzynska tak?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee czemu lepiej pod decathlonem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to gdzie ten spot wreszcie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiecie cos o viaken?? podobno jakas afera policyjna jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zabezpieczasz elementy lakierowane wkoło lampy taśmą izolacyjną, bądź wyciągasz lampę, ja wybrałem to pierwsze. Następnie przygotowujesz sobie jakiś pojemnik w dyfuzorem i wlewasz do niego czystą wodę. Przygotowujesz najpierw papier ścierny wodny, zależnie od zniszczeń lampy, jeśli nie duże to można zacząć od 1200, ja zacząłem od 400. Spryskujesz lampę wodą i czyścisz papierem ściernym z 30 minut co chwile spryskując wodą, w celu sprawdzenia zmatowienia powłoki lampy wycierasz ją do sucha. Jeżeli uważasz że jest już ok bierzesz kolejny papier ścierny tym razem ja wziąłem 600 i robisz to samo co z 400, następnie 1200, na koniec 2000- można 2500, ale 2000 spokojnie wystarcza - koszt papieru to 1.20zł za arkusz. Papierem czyścisz nie okrężnymi ruchami na lampie tylko po linii prostej. Jest to żmudna praca. Następnie po wyczyszczeniu papierem 2000/2500 czyścisz lampę do sucha. Zakładasz na wiertarkę z regulacją obrotów nakładkę na rzep to której przyklejasz polerkę filcową - koszt nakładki 9zł, filc bodajże 4zł. Nakładasz pastę TEMPO (ja tej użyłem - koszt 6.5zł) na filc oraz rozcierasz na lampie i polerujesz na wolnych obrotach lampę - nie za szybko aby jej nie przypalić. Polerujesz jakieś 20 minut. Koszt całości 4 arkusze - 4.80zł + nakładka-filc 13zł + pasta 6.5zł = 25zł a efekt bezcenny dzieki powinienes fotostory wrzucic do dzialu zrob to sam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szwendałem się po okolicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem tam dzisiejszej nocy i faktycznie parking całkiem fajny duży i stoliki z parasolkami - wszystko co trzeba do konkretnego spotowania Miejscówka idealna zarówno na lato jak i zimę. Dojazd bardzo łatwy, wjazd jest dosłownie kilka metrów przed skrzyżowaniem ulic Kobierzyńskiej i Lubostroń, jadąc od tesco spora widoczna tablica.Jak się wyrobię z rozładunkiem jutro to postaram się podbić. BTW Pablo wyłącz że ten kretyński podpis tapatalka bo oborą zaciąga... a co tam jarko robiles w nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry pomysl pablo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak dla mnie nr.1 https://plus.google.com/107854829741321000005/about?gl=pl&hl=pl ale szczerze to z zawiecha sam bym sobie robil albo przynajmniej sprobowal moge ci wrzucic te foty z twoim opisem i kontaktem do ciebie na sprzedam jak chcesz ale tu cie bedzie ciezko sprzedac lepiej wrzuc sobie na allegro ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- opisz dokladniej jak to robiles
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wywali jak zalozycie zarowki can-bus led
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe jak to swieci sam bym kupil
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czlowieku wiesz jakie akcje tam byly za malolata :naughty: az lezka sie w oku kreci haha dawne rewiry nie wiedzialem ze to jeszcze istnieje
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja tak napieprzam w pes 2011
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on jakos przydymil bo to sa ori ja tez chccialem przydymic ale delikatnie i ni cholery nie ma nigdzie jak to zrobic ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AUDI A4 S-line, 165KM, 20" - JEDYNA TAKA !!! (2395656542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :naughty: ladny? takiego jeszcze nie widzialem Oferta - Audi A4 - Witam, ze względu na pomysł na nowy projekt wystawiam na sprzedaż moją weekendową zabawkę.. Audi A4 b6 1,9 TDI 2001r Aud ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- i juz po wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to widzisz bardzo podobne z tymi samymi ledami i podobnymi felgami przejechalo bardzo szybko