Treść opublikowana przez Marcin6
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
śmiało rób:wink: nie ma z tym problemów No, no :naughty: ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- Poza tym http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130404_104028_zpsedb014a7.jpg Hyhy pierwsza myśl to że to włókno szklane i robisz, przymierasz osłonę :grin:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Gul skoczył- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kuźwa te drl'e w długich wyglądają wyśmienicie... Też bym sobie zrobił, ale szkoda że to nielegal Poza tym extra foty, będzie z Ciebie fotograf- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Doświadczony skurwol :thumbdown:- [B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Zajebioza :kox:- [B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
:thumbup1:- [ALL B5] Audi S4
To lepsze : :thumbup1:- zablokowane radio w konsoli - inny sposób wyjecia?
Eghm... jutro będę próbował jeszcze, ale już tam wciskałem inne klucze i nic Jeszcze w dodatku panel coś przestał łączyć z radiem chyba od tego wyciskania... eh lipa na całego Dam znać jutro.- zablokowane radio w konsoli - inny sposób wyjecia?
Witam. Mam pecha, nie mogę wyjąć radia z konsoli - robiłem to już nie raz, ale tym razem włożyłem klucze, wyciągam, ale tylko jedna strona wychodzi, druga nie Tylko parę milimetrów. Macie może jakieś inne sposoby wyjecia radia? Trzeba całą konsole wyciągać? Zdjałem już pierwsze ramki wokół radia klimatronika, i próbowałem tam z boku jakoś wcisnąć ten zatrzask, ale nie wychodzi- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jaki passat przy tym mały- Spoty Katowice i okolice
Tak ..hehe.........lepiej zbierają na wyższych prędkościach....i +10 do lansu Teraz rozumiem! W końcu passsszat ma większy szacunek na dzielni:decayed:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Głupie pytanie, ale dużo lepsze od tych ori z Audi?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
LOL, magiczny garaż- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurczę 3.0 w B5 to już by było COŚ!- [B5 AVG] skromne q w sedanie
Póki co jest plan mieć go parę lat, bo za taką kasę nie kupie nic lepszego, a to jest świetny samochodzik, więc może przyjdzie pora na mechaniczne dłubanie ---------- Post dopisany 21-10-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 10:24 ---------- Pierwszy etap do ksenonów zakończony. Samopoziom onboard- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będzie swap Na 1.9 :grin::facepalm:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zrobie zrobie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o fak- Elektryczna Nagrzewnica w Audi A4 B5 2000 LIFT
AUTO i temp wysoka np. 24 st. Wtedy kompresor klimy chodzi - wyciąga wilgoć, świeczki płynu grzeją... luksus- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo, uruchomiłem dziś samopoziom, extra rzecz, montuj też pieprz imitacje- Swiatla dzienne zamiast halogonów
ŚWIATŁA LED DRL DZIENNE+HALOG FOX POLO CRAFTER T5 (3546545979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2w1- Swiatla dzienne zamiast halogonów
To chyba jakiś felerny trafiłeś, bo tyle ludzi tu z tym jeździ... mnie się to osobiście podoba... lepiej to niż przeciwmgielne poświęcać, lub na nich jeździć. - Spoty Katowice i okolice