Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Prośba o analizę logów 1Z
Niestety albo stety to turbo puki co zostaje, zobaczymy co Spanky'iemu uda się ugrać po korekcie i tak musi już zostać. Trzeba szykować jakiś nowy projekt
-
Rozpórka tył avant
A jak jest ze spasowaniem tego do sedana?
-
Prośba o analizę logów 1Z
Może jednak ktoś coś?
-
centralny zamek carprotect bx 20
Może ten sterownik nie obsługuje domykania szyb?
-
centralny zamek carprotect bx 20
Ja u siebie nie podłączałem domykania szyb ale spróbuj wg opisu podłączyć
-
centralny zamek carprotect bx 20
Wystarczy trochę poszukać, temat ładnie opisany. Podłączałem u siebie BX20, schemat od sterownika masz, kable w aucie podłączasz tak jak jest to opisane w temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/
-
Wysprzęglik, co radzicie?
Ja bym wymienił na nowy, nie wiadomo czy gdzieś w trasie nie padnie Ci na amen. Co do wymiany to ja u siebie w 1Z wymieniałem bez problemu "od góry". Wyjąłem tylko część dolotu koło zbiorniczka od płynu chłodzącego i jest ładny dostęp
-
Prośba o analizę logów 1Z
Tunerzy chyba za bardzo nie chcą komentować chipów konkurencji
-
Prośba o analizę logów 1Z
Czyli nic tylko jechać na korektę i zobaczyć co to da
-
Prośba o analizę logów 1Z
Może dlatego że program był pod pompe 1Z która była już wysłużona i to było wszystko na co było ją stać? Czy jakieś inne teorie?
-
Prośba o analizę logów 1Z
Pany a coś odnośnie softu? Nie ma nic niepokojącego? Dym stał się dla mnie trochę dokuczliwy, przy bucie jest go trochę za dużo wg mnie Muszę jechać na korektę i dogadać wszystko ze spanky'im
-
Prośba o analizę logów 1Z
Turbo, wtryski i pompa zrobiona Turbo gt1549s, wtryski 216wzm i pompa AFN od Krzyśka z Nasielska Aczkolwiek soft był robiony pod pompę ori 1Z, po wymianie pompy nie byłem na korekcie
-
Prośba o analizę logów 1Z
Witam Wrzucam logi do analizy bo mam wrażenie jakby auto "słabiej jechało". Motor 1Z, na wykresie 150km/350nm, STATYCZNE: Grupa 001: http://vaglog.pl/log_264410.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_264411.html DYNAMICZNE: Grupa 004: http://vaglog.pl/log_264409.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_264408.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_264407.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_264406.html BS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_264405.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_264404.html
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
A co to przeszkadza? Przód będę wymieniał za jakiś czas na 320 dlatego myślę o sensowniejszym tyle
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Mam jeszcze do wyboru 280 z s8 d2, tylko nie wiem czy zmieszcze to w zimówke 15"?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Panowie, czy zaciski do zestawu 269/22 muszą być od poliftowej D2? Jaka jest różnica w zaciskach polift a przedlift w D2? Z tego co znalazłem w etce to przedliftowa D2 miała 2 rozmiary tarcz z tyłu, 245/10 i 269/20 (wentylowana). zestaw 269/20 podejdzie na takiej samej zasadzie jak 269/22?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dawaj info na a5 klub tez PW poszło do niego To ja też dodam coś od siebie, może pierdoła a jednak. Jakiś czas temu kupiłem od tego użytkownika skrzynie, komplet do przekładki na skrzynie DQS (skrzynia, sanki i wybierak) problem był z gałką zmiany biegów, tzn gałka była, ale leżała na dnie (leżała na drzwiach kierowcy) w samochodzie który był przewrócony na bok. No i prezes mówi żeby nie przewracać auta bo coś tam ma jeszcze wyciągać z niego od dołu a gałkę mi dośle pocztą. Skrzynia była z odbiorem osobistym, jakiś czas później pisałem do niego pw- zero odzewu a gałki jak nie było tak nie ma.
-
Co potrzebne na moc 200KM?
Jest możliwość abyś mi napisał jakie sztywne, łożysko i docisk kupić? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51400-b5-afn-zamiana-kola-dwumasowgo-na-kolo-jednomasowe-afn-1z/
-
Audi A4 B5 1.9 TDI 90km 1z 1996r. sedan TUNING
Tylko te moje 141km było na wtryskach 216. Też tak mówiłem, i po kilku dniach mi było mało
-
Audi A4 B5 1.9 TDI 90km 1z 1996r. sedan TUNING
Ty zapoczątkowałeś a teraz wszyscy ją wrzucają JA w swoim 1Z na wtryskach 216 i turbinie gt1549s miałem 141km i 318nm. Pompe miałem trochę przemęczoną ori 1Z
-
kontrolka swiec
Sprawdź żarówki stopu
-
Odkręcające się cięgno wybieraka
Próbowałem, jakiś czas jest ok a później się odkręca znowu :/
-
Odkręcające się cięgno wybieraka
Witam Jakiś czas temu do swojego 1Z założyłem skrzynie DQS, sprzęgło zostało od 1Z tylko tarcza została obita kevlarem. Mój problem polega na odkręcaniu się cięgna wybieraka przy skrzyni w miejscu za wysprzęglikiem, na zdjęciu zaznaczyłem w którym miejscu się odkręca. Ori jest tam nakrętka kołpakowa, próbowałem zmieniać ją na zwykłą-dalej się odkręcało, kontrowałem drugą zwykłą-to samo ;/ Nie odkręca się ona z dnia na dzień, jakoś tak raz na 3-4 tygodnie. Miał ktoś taki problem? Ktoś proponuje jakieś rozwiązanie? Spróbuję jeszcze przykręcić tam nakrętkę samokontrującą, zobaczmy czy to coś da
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Paweł, jaki koszt takiego dystansu?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
A zamiast dystansu nie można zrobić jakiś tulejek?