Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    537 450 313
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Takie same. Co do łożysk, mi pierwsze poleciało przy 180tyś (PP), delikatnie słychać drugie, ale poczekam aż zacznie je lepiej słychać, to nie pomylę się z obstawianiem które to.
  3. Jeden z tych bolczyków jest złamany, myślałem raczej nad wymianą na nowy element, ale nie mam ani numeru, ani wiedzy jak się za to zabrać.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Może nie zapomnę
  5. Na 35 profilu masz 3,7% przekłamania, a na 30 0,02% przekłamania. 255/30/20 jest najbardziej dopasowanym rozmiarem do A4, a ja tam wolę, żeby opony były takie jak producent przewidział, a jakoś szczególnie nie zauważam różnicy w komforcie między 30 a 35.
  6. Na obecnym zawieszeniu już kilka razy szukałem w lusterku plamy oleju, a każdy próg zwalniający przejechany z trochę wyższą prędkością niż "powolne toczenie się" kończy się przeszuraniem Zatem wszem i wobec będzie koza
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ta niedziela?
  8. Jak przyjeżdżają do mnie klubowicze po części, to najczęściej dwóch kumpli wyskakuje z auta już na drogę i nawigują go na zjeździe do mnie, by zderzaka nie urwał, takie to fajne zawieszenie chłopaki mają Nie, nie, nie jestem za upośledzeniem samochodu na tyle by bokiem przejeżdżać przez próg zwalniający lub żeby nie wjechać do lasu Musi tak zostać i tak te A4 na 1BV są już cholernie niskie, a teraz jeszcze dodałem 20'' to już w ogóle pod krawężnik nie podjadę
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po doswiadczeniach z CSC 5 bralem w ciemno 6tki a tu taki zonk. Na pierwszy rzut oka mi cos nie pasowalo, ale sie mocno zdziwilem/zawiodlem. Mam nadzieje ze chociaz beda tak samo sie trzymac asfaltu jak 5tki.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wie ktoś ile normalnie maja nowe opony bieznika? Kupilem 20" Continental SportContact6 2017 rok i maja po 6.5mm. Nówki
  11. B9, 2016 Nikt nie chciał kupić za 2tyś, to zostały na zimę.
  12. Opony na pewno 255/30, felga ET37, 9J / 20 ''. Jeśli mnie pamięć nie myli. Jest akurat, ładnie rant zakryty oponą, delikatnie ścięta, żeby balonu nie było.
  13. Tylko ręcznie, dwa wiadra, odpowiednie specyfiki. Na "myjkach" tylko jeżdżę go opłukiwać, szczotki omijam z daleka. Faktycznie jest ciężej zarysować, bo nie mam za wiele rysek na aucie, praktycznie o wszystkim wiem, więc dużo ich nie może być. Tylko trzeba pamiętać że dobra powłoka to koszt 1,5-2tyś z położeniem, a to sporawo, patrząc na ceny np oklejenia folią czy pomalowania dipem.
  14. Polerka + powłoka.
  15. A teraz bawię się tak Jeszcze tylko zimówki i starczy ładowania hajsu w dupowóz
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Quattro tyle zatankuje jak już pustka w baku
  17. Różnice w poglądach to pewno kwestia wieku
  18. A jak dla mnie jak wakacje, to bez dzieciaków, wakacje to wakacje, chce się odpocząć, a nie martwić, że dziecko kupkę w basenie zrobiło. Dziadkowie będą mieli przerypane ze mną A tak co do tematu, nie myślałeś nad Chorwacją? Bezpiecznie, spokojnie, pewna pogoda, a Chorwaci by najchętniej "w tyłek wleźli" Jedyne co Ci mogę doradzić jeszcze, to to, żebyś jak miał możliwość, szukaj hotelu z basenem. Słona woda nawet dla mnie była już uciążliwa, a już nie mówię o kamienistych plażach.
  19. A tu nie będzie czasem całkowitej?
  20. https://allegro.pl/listing?string=zwrotnica a4 b6 tyl*&order=p&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-aut-1-2-0511
  21. Nie wiem po co to rozgryzać. Kupujesz tą wyżej + przejściówkę antenową i koniec tematu. A jak już tak bardzo Cię to interesuje to chwyć radio i wyczytaj z naklejki co gdzie do czego.
  22. Te dwie kości są takie same, tylko jedna jest pod zmieniarkę druga nie. Do wzmacniacza musisz mieć osobną przejściówkę, także dostępna na allegro.
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Moim zdaniem nie ruszać, szkoda zachodu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.