Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Spoko. Będę miał chwilkę w ciągu dnia, to przekręcę.
  2. Aha a ja mam z rnsd na rnse. Pewnie też będzie lipa. A wiesz co konkretnie było zje..ane?
  3. Mówisz o przejściówce pod BT - tej z allegro z kablami do wlutowania?
  4. No właśnie, różnie piszą. Jedni, że żaden problem, kilka kabli trzeba połączyć, kodowanie i hula, a inni, że w uj problem.....pewnie kwestia szczęścia....nie wiem. U mnie wcześnie był HF, więc pewnie jakieś kable mam już poprowadzone, ale zastanawiam się, czy nie olać fabrycznego HF i nie montować BT w innym miejscu na nowych kablach. Tak robiłem w przypadku MCE F, CLH etc i wyszło bardzo dobrze na nowej instalacji...się zobaczy
  5. Ciekawy jestem. Daj jakieś foty po montażu...
  6. Dobre rozwiązanie. W prawdzie tras nie robię dużych, aby nie móc obejść się bez BT, ale jeżdzę po mieście a to jest wówczas przydatne. O ile uda mi sie ogarnąć wszycho
  7. Panowie, sprawa wygląda tak. Dzisiaj dostałem moduł Q z wiązką i wtyczka. Wtyczka jest dość mocno okablowana i szczerze mówiąc nie wiem jakie piny będą mi potrzebne a jakie nie. Fabrycznie miałem zestaw HF i najprawdopodobniej pod siedzeniem pasażera ma pewnie jakiś zwykły moduł. Z wyczytanych informacji wiem, że muszę poprowadzić od RNSe cany H i L, oraz K-line, czyli 3 przewody.....opis pinów mam w spojlerku. Ale co z resztą pinów? Zakładam, że wtyczka z instalacji po starym module będzie mi przydatna? Czy może wyciagam z niej piny i przekładam do wtyczki z modułu Q? Wszystkie info przydatne.... Wg schematu i rozpiski używam tylko pinów z BT: 1,2,8,9,11,12,15,16,17,18......to wszystko?
  8. Ori miałem 2 din Powoli łapiemy łączność satelitarną.... Dzięki Karol, może uda mi się to ogarnąć w najbliższym czasie
  9. Widziałeś cene? Aaa doczytałem w treści :-)
  10. Dawaj 225na35 ładny naciąg będzie. ...
  11. Będzie OK, kwestia jeszcze zawieszenia i opony.
  12. nakładka plastikowa Brak słów, czego to ludzie nie powiedzą, żeby towar wcisnąć. Felgi na bank nie są proste, skoro sa tak poryte, wiem z doświadczenia. Co do naprawy, to bez problemu. Będzie wyglądać jak nowa, jak ktoś uczciwie podejdzie
  13. O tym jest rozmowa. Ale NIE można sobie przykleić trzeciej tablicy. Oczywiście każdy tak robi, ale to nie jest prawidłowe rozwiązanie. Zresztą tak jak kilka innych połamanych polskich przepisów.
  14. Poczytaj kilka postów wcześniej.
  15. Podpinam się z ciekawości może jeszcze dla porównania 205/50/17
  16. Dunlop będzie najlepszy i najcichszy Ale do szybkich zakrętów to lepiej 225 bierz
  17. Z tego co się orientuje, to na każdy trzeba, bo rowery zasłaniają i tablice i światła. Najlepiej było by się gdzieś dowiedzieć, czy są jakieś wyjątki od reguły. Po co później świecić oczami, jak się trafi na służbistę. Już nie mówię o sytuacji, jak ktoś Ci w bagazniku zaparkuje, bedziesz miał przyczynienie i d*pa z rowerów i auta.....
  18. Nie wiem, jak jest w B7, ale specjalnej różnicy miedzy B6 nie ma. Ja mam u siebie gwint (ok 1 - 2 cm niżej niż 1BV) opone 225/40/18 i felgę ET30 8.5J, na tyle dystans 5mm i nic mi nie przyciera, daleka droga do tego.....
  19. Na oponie 205/50 będzie tyle samo gumy, co na oponie 225/45. nawet może troszkę więcej. Na obliczanie profilu jest bardzo prosty wzór: 205/50/17: 205 - szerokość opony wyrażana w milimetrach 50 - profil/wysokość opony wyrażana w procentach jeśli chcemy wiedzieć, jaki wysoki będzie profil ( co się przekłada na komfort jazdy) : 205 x 50 % = 102,5 mm 225 x 45 % = 101,25 mm
  20. Czytam te Wasze opowieści i szczerze mówiąc ciężko określić kto ma rację. Niby powinno się dobierać opony do rozmiaru na jakich auto wyjechało z fabryki. I tu jest problem. Moje auto z DE wyjechało na 235/40/18, kolega ma A4 po ojcu, a ten z kolei kupował ją w PL salonie i auto wyjechało na 205/55/16. Bądź tu mądry Ja w każdym razie jeżdżę na 225/40/18 lub 205/55/16 zimą oba rozmiary mieszczą się w zakresie błędu, różnica może być tylko w komforcie, osiagach, spalaniu ....Przy 17" wolał bym 205/50 niż 215/50
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 tylko wiesz ten cieńszy lepszy 50 zł to nie cud, jedynie sprzedaż dalej za 100 Nie. Zostawię sobie. Przyda się
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszło, 200 za AUDI, to trochę bzdura, a tu SKODA za 50
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do naszych B6 podejdzie?
  24. Podpinam sie do pytania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.