Treść opublikowana przez Magicbattle
-
blad kata i koncowy tlumik
watpie zeby dzwiek sie zmienil nie jedno auto slyszalem na ori puszcze z wybitym katem
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
dokladke mogles robic w czarny polysk bo teraz wszystko sie zlalo
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
witam. czy taki zestawik bedzie dobry do wypolerowania lamp poliftowych w naszych a4 http://www.autoren.pl/e-shop---renowacja-reflektorow-+-pleksi/index.php?item=82
-
pękł przedni prawy wahacz...
jak niby wyobrazasz sobie jazde z urwanym wahaczem??
-
regeneracja przekladni typu torsen
oddaj to Devowi ogarnie Ci to profii. nie takie rzeczy robil
-
1.8 turbo 180 km AJL JAKI OLEJ?
motul 5w40
-
odciecie ABS ESP.
któryś czujnik na kole szwankuje vag Ci powie który
-
Różnica w kulach haków do B5
ten tanszy bedzie pasowal jak i drozszy. mocowania sie nie zmianialy. w razie czego zawsze mozna oddac do 14 dni
-
jak ustawić światła?
to jakis kretyn ci to ustawial w takim razie. przeciez na maszynce nie da sie zj***c tego ustawienia
-
Takie tam B5 quattro... :)
bedzie miejsce bo pompka podcisnienia jest schowana pod pompa absu tylko wezyk do gruszki dluzszy bedzie. oczywiscie manetka i kable sterownik raczej od ori ecu steruje predkoscia jaka ma pamietac tempomat ale moge sie mylic. chyba ze pompka wszystko pamieta i robi
-
Takie tam B5 quattro... :)
zapewne przekladka pedala gazu i poprowadzenie linki. reszta i tak posteruje komp. jak cos mam zderzak s4 polift
-
lpg a podniesienie mocy
aha czyli po wymianie kompa jechac do gazownika zeby ustawil mapy na nowo
-
lpg a podniesienie mocy
a jaki masz reduktor kolego?? moze kolo lutego zaryzykuje i wstawie kompa z AJLa. pozniej tylko zmiana map gazowych tak czy samo sie ustawi?
-
[B5] 1.8T
jak wolno sie nagrzewa to raczej termostat do zmiany. wyjmij go odrazu plyn caly zleci wydmuchaj wszystko. miedzy czasie termostat do garnka i zobaczyc czy prawidlowo sie otwiera jesli nie to do wymiany i problem moze ustapi. ale jesli mowisz ze przy 90 stopniach dalej zimno to albo zapowietrzony albo nagrzewnica zawalona kamieniem i szlamem. odpowietrznik to taka mala dziurka na wezu od powrotu z nagrzewnicy (ten od aku) zsuwasz delikatnie waz tak zeby przez dziurke sikal plyn wtedy wiadomo ze odpowietrzony. lepiej zalac wiecej plynu reszta ucieknie przez dziurke i przelew z zbiorniczku. lampy do wymiany i wnetrze do prania obowiazkowo. jakis brudas wczesniej jezdzil chyba no i te ledy wes wywal zebys byl widoczny na drodze
-
kopci na biało w czasie jazdy na gaz
tak ma byc
-
Stuknięty tylny błotnik - co dalej?
oddac do aso jak nie jest wina kolegi. sasiad oddal gdzie ja bym wogole tego nie robil tylko zlom a oni zrobili jak nowka nic nie widac
-
lpg a podniesienie mocy
kurde to lipa trzeba by istalacje przerabiac
-
blad kata i koncowy tlumik
wiem alt to dno co zrobic. ale dzwiek sie raczej nie zmieni w 2.0
-
blad kata i koncowy tlumik
jak kata sie wybije to napewnobedzie walic bledembo bedzie duzy przeplyw spalin tak mi sie wydaje. a to nikt nie wywalal kata w ALT jeszcze?? ja mam w 1.8T tez kata wyprutego i zostala ori pucha, tylko turbine slychac nic wiecej.
-
blad kata i koncowy tlumik
no chyba kata wypruje i jeszcze pare groszy bedzie na emulator. da ktos linka do tego zebym wiedzial jaki kupic
-
blad kata i koncowy tlumik
no wlasnie tez cos czytalem o wylaczeniu sondy. a jak by dac tuleje odsadzajaca (emulator) aby sonda byla bardziej wysunieta zda to egzamin?
-
lpg a podniesienie mocy
mozesz mi to troche rozjasnic bo sprawy zapentlonych wtryskow sa dla mnie obce nie lubie sie w to bawic. co i jak bym musial zrobic. komp bedzie z ajl-a nie chce zadnych programow tylko stabilny soft
-
blad kata i koncowy tlumik
siemanko. czeka mnie wymiana koncowego tlumika w 2.0 alt z 2001 roku. nigdzie na necie nie moge znalesc zamiennikow nowych bo uzywek nie chce. macie gdzies firme co ma takowy tlumik. i druga sprawa co jakis czas na vagu pojawia sie blad sondy kata nie pamietam nr bledu. czy to moze byc spowodowane dziurawym tlumikiem koncowym czy raczej kat jest zajeb*ny olejem?? bedzie skutek uboczny po wybiciu resztek katalizatora w postaci nieprawidlowej pracy silnika falowania obrotow czy wiekszego spalania. nie pamietam czy mam dwie sondy ale chyba tak.
-
lpg a podniesienie mocy
Witam. nosze sie z zamiarem podniesienia mocy w moim aeb na 180KM. mam instalacje gazowa w aucie od 2007 roku. komp kme diego reduktor kme silver miedz 6mm wtryski regfasty. czy ten zestaw uciagnie 180KM na luzie?? teraz z instalka nie mam najmniejszych problemów. czy bede musial wymieniac jakies graty?? prawdopodobnie wleci ori komp od 1.8T 180KM. czy pozniej ewentualnie ustawienie mapy gazowej czy to samo sie ustawi po mapie beny?? sonde z tego co wiem mam nie podpieta pod ster. gazu nic panowie sie nie wypowiecie. Cwiara gadaj co i jak bo pewnie do Ciebie pozniej na regulacje bym do wro podlecial
-
1,8T AEB 1996 - Kopci na biało na benzynie i LPG
nie. na klimatroniku klikasz jednoczesnie obieg zamkniety i nawiew na przednia szybe. pozniej plusem albo minusem od temperatory ustawiasz kanal 49 albo 51 i zatwierdzasz obiegiem zamknietym wtedy pokazuje ci sie wskazanie takie jak w vagu