Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Paweł jakies instrukcje jak do ładnie wyciagnać?? jakie papierki i tak dalej.mam pasty menzerny 400,500, 2500, 3000. pady sie dokupi, maszynka jest. jak to ogarnac zeby nie było tragedii. pobawie sie troche w zimowe wieczory a jak sie spieprzy to najwyzej malowanko mi lakiernik ogarnie.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie da rade spolerowac takie rysy czy raczej malowanko. to sa otarcia nie czuc pod palcem zadnych glebokich ubytkow
-
Listwy Dekory LED
Ja to widziałem w a6 c5 jako ori w C5 takie bajery były?? chyba C6??
-
Listwy Dekory LED
fajne rozwiazanie. mod chyba zaczerpniety z nowszych modeli audi bodajrze z q7?? fajnie to wyglada trzeba bedzie sie pobawic troche u ojca w b6. w b5 raczej kiepsko z miejscem bedzie a w dystanse na dekory raczej niema sie co bawic
-
Podczas jazdy schładza reduktor
cos masz chyba z pompa wody kolego albo z chlodnica wody bo dziwne masz przepływy. musisz to porządnie odpowietrzyć we dwie osoby. zalej zbiornik na maksa sciagnij delikatnie waz z nagrzewnicy ten z dziurka. obroty na dwa tysiace i czekasz az poleci plyn przez dziureczke delikatnie odpuszczaj obroty i dolewaj caly czas płyn. wogole to mozesz zbiornik odkrecic z mocowań i dac go jak tylko sie da najwyzej. plyn musi uciekac na wolnych obrotach z weza wtedy to jest dobrze odpowietrzone. wszystkie opaski masz dobrze posciskane?? jak to nie pomoze to jak pisalem chlonica albo pompa wody nie wyrabia
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
ja tam nie wiem czy to kamoka bo nie mialem zadnych pudełek od nich i na wahaczach tez raczej nic nie pisze. wazne ze tanie i cisza juz dlugi dlugi czas
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
jesli przy palowaniu to tak bedzie. wes pojezdzij normalnie ale w miare dynamicznie. jak tez bedzie w podobnych kolorach turbo to kat do sprawdzenia. masz jakies ubytki oleju?
-
Dobry mechanik do 1.8T AEB
napewno uszczelniacze. przy wymanie odrazu zrob, miche wyczyscic smok i oczywiscie olej odpowiedni 5w40 motul na przyklad. sprawdz sobie doladowanie albo poprzez logi albo podlacz manometr badz tez wskaznik na stale fajna i przydatna rzecz
-
Polerka maszynowa czy glinkowanie?
zeby wypolerowac auto najpierw trzeba je wyglinkowac moze tak lepiej zrozumiesz. glinkowanie to jeden z etapów ze tak powiem polerowania (przygotowanie pod polerke)
-
ładowanie akumulatora
spokojnie mozesz aku naładowac na podpietych klemach nic sie nie stanie, zalezy jaki tylko masz prostownik. jak nowszy typ to nic sie nie stanie. co do odlaczenia baterii to mozesz ewentualnie pozniej tylko jeszcze adaptacje przepustnicy zrobic ale to bez vaga da sie zrobic zostawiajac zaplon wlaczony na 30 sekund przed pierwszym odpaleniem
-
fajny fis do A4 B6/B7 wiele opcji kolorowy jak to zrobić ?
pisze ze przycisk na manetce od fisu reset, aktywuje funkcje. fajna sprawa i cena nie wygurowana jak za takie bajery.
-
Co to za część?
popraw to zeby ci zbiornika nie wessało. na ten czas lepiej korek wlewu odkrecic jak masz jezdzic
-
proszę o analizę 1.8T AEB
zmien wtryski i dorzuc fimc ale nie licz na duzo wiecej bez zmieny turbawki. nie wiadomo w jakim stanie reszta silnika. po wymianie wtrysków bedzie jakies 210KM troche lepiej wiec widzisz ze za bardzo sie nie oplaca bez zmiany turbo. pozatym w osce nie ma co grzebac za duzo bo slaba trakcja
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
drugi post Dev napisala przeczytaj jeszcze raz chodzi o oske nie q
-
1.8T AEB szarpie na LPG
zalezy jaka ori beru wiecej. zrob sobie logi kanalu 25 to sa stukowe. i wtedy bedziesz wiedzial ktora to cewka, swieca. musza byc same zera. jak beda inne wartosci to lipa a napewno beda jak szarpie. wtedy pokaze na ktorym cylindrze
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
wpisz GH Lublin i do nich zadzwon. zapytaj sie o wahacze. jak bralem trzy lata temu kosztowaly 450 zł caly komplet plus sroby oprocz drazków. powiem tak. jezdze na five flat caly ten sezon wczesniej avusy przelot przez trzy lata jakies 40 tys. i nic nie slychac zeby cos sie dzialo. jak jest wszystko dobrze zamontowane z odpowiednimi zasadami montarzu i nie jezdzi sie po kazdej dziurze i studzience to pojedzisz spokojnie tak dlugo jak ja. bylem teraz na szarpakach i sam przy okazji sprawdzalem sworznie gdy rozbieralem zawieche i sworznie chodza dalej ciasno. walic te wszystkie drogie wahacze. u mnie paru jezdzi na tym co pisalem i sa zadowoleni
-
Rozładowuję akumulator jaka przyczyna?
ladowanie sie oki ogolnie powinno byc od 13.8-14.4 sprawdz czy nie kradnie cos pradu. jesli pobor jest zerowy to aku sie konczy wiec wymien bo zima idzie
-
auto zgasło podczas jazdy i nie chce odpalic!
przepustnice jak trafisz kupisz za 80 zl. napisz w dziale kupie napewno ktos sie odezwie. sproboj jeszcze na tej swojej zrobic adaptacje ale watpie zeby ruszyla
-
1.8T AEB szarpie na LPG
pozatym kto kreci auto do 6 tys gazownika tez zmien, po co reduk do 300KM . komp kabel i sprawdzic mapy napewno rozjechane. nie paluj auta to jeszcze troche posluzy a tak nie dziw sie ze bedzie sie srało wszystko. a pozniej ze audi bee
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Dev jestes nie zastąpiony. rozumiem ze olej Ravenol VSG 75W-90
-
Jaka najbardziej ekonomiczna skrzynia do ADR/AEB ośka
kod z wlepki to kod wyposazenia. kod skrzyni jest na skrzyni. jest jakas skrzynia 6 do aeb bez rzeźby
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Siemanko. Zabieram się do wymiany oleju w skrzyni biegów i mam pare pytań, 1.czy wogóle zmieniać olej czy nie? 2.jak sprawdzić stan oleju, ilość czy nie jest za mało? 3.jaki olej kupić i ile tam wchodzi?? 4.gdzie jest korek spustowy?? 5.i gdzie jest korek wlewu?? 6.jakie są zasady wymiany, co po kolei robić o czym powinienem wiedzieć?
-
1.8T Tak ma przyspieszać, czy cos tu nie gra? [filmik]
wymien kolektor waz od turbo i n75 i bedzie jak powinno.
-
1.8T AJL brak mocy, brak doładowania
kolego musisz ogarnac logi wtedy bedzie mozna cos powiedziec. szkoda kasy zeby w ciemno wymieniac
-
odłączona pompa abs
spróbuj a zobaczysz, moim zdaniem nie