Treść opublikowana przez Magicbattle
-
pęknięta szyba reflektora bixenonowego
pod xenon jest homologacja DCR wiec cos dziwnie masz moze dokladane. albo jeszcze gdzies jest jakies oznaczenie
-
pęknięta szyba reflektora bixenonowego
raczej nie bo na kloszu sa wybite homologacje. narazie zeby ci nie parowalo polej pekniecia kropelka bo szkoda odblysnika i gratów reflektora
-
Podczas parkowania coś strzeliło
zapewne ktorys ze sworzni wahacza. szarpaki i bedzie wiadomo tylko jakis ogarniety mecho bo wiekszosc w audi nie umie wahaczy obadac
-
[S4 ] Blokowanie się pedału hamulca
podlacz vaga i zobacz ktory czujnik abs wywala. pewnie sie wysuna. mialem tak ostatnio ze po driftach na recznym zapalal sie abs albo jak lecialem wiecej niz 200km/h na autobanie. u mnie byl to prawy tylni czujnik popukalem przez drwienko zeby mocniej wszedl i juz jest spokoj. A jak nie to wymien koronke jesli twierdzisz ze z tylu bo tylko tam sa i klopot moze ustapi
-
Duże spalanie po mieście.
jedz na analize spalin to wykluczy sonde napewno. skasuj bledy i zobacz ktore powroca i wtedy mozna cos robic
-
1.8T Q aeb - prosba o analize logów
wyadanie zaplonów na 3 i 4 cyl. i jesli dobrze pamietam blok pomiaru to w 25' masz cos z doladowaniem. n75 do sprawdzenia + szczelnosc
-
włączenie kompa bez hasła
do biosa zapewne tez jest haslo. pewnie komp kradziony albo chce sie komus wlamac. jak reset biosa nie pomaga to plyta głowna smietnik jesli to twoj komp oddac do serwisu niektorzy odczaruja takie cuda
-
A4 B5 1.8T max 4500rpm
bledy sprawdz a bedziesz mial odpowiedz po co gdybac na darmo
-
Wymiana szyby z b6 na b7 w PZU
jak doplacisz to pewnie nie bedzie problemu. pzu zazwyczaj idzie na reke klientom
-
1.8T AWT-błąd 16684
bledy dotycza wypadania zaplonow na 1,2,4 cylindrze. skasuj bledy zobacz ktore wracaja. kiedy zmieniales ostatnio swiece??
-
Coś kapie mi z pod auta
bylo odrobine na palec wziasc i sprobowac. jak slodkie to plyn chlodniczy spiernicza a jak ciemne to moze byc jeszcze od wspomagania sprawdz czego ubywa
-
chrupanie z okolic alternatora
moze lopatka chlodzaca w srodk jest wygieta i gdzies ociera i dlatego terkocze. i czy terkotanie wzrasta z obrotami??
-
[A4 B5] jaka barwa xenonów
chodzi ci o odcien bialego-niebieskiego koloru?. generalnie to zakladaj 4,3K jak ori wychodzi przy 5K fajnie niebieskawe swiatlo ale denerwuje ludzi z przeciwka i w deszcz slabo widac nie mowiac o tym ze polismany sie bardziej moga czepiac
-
Rezanie bixenonu
lampa poprostu sie rozkleila tez to przerabialem. trzeba rozkleic o ile sama sie nie rozpadnie. oczyscic ze starego kleju i ponownie skleic. ja polecam klej do akwariów mega mocno trzyma i nic nie paruje. wazne zeby dac duzo kleju dokladnie w te rowki. scisnac czyms (ja owijałem tasma przezroczysta szeroka )i zostawic na 12 godzin.
-
ciężka praca servotronica
sroba korgujaca luz jest za mocno skrecona. pewnie pajac ktory ci to sprzedal chcial sie pozbyc luzu bo magiel tez jest wysrany
-
Zderzak Audi S4 b5 ( informacje)
jest polift i przed lift. różnią się kratkami bocznymi. przed lift ma małe okrągłe otwory na halogeny a polift większe kwadratowe. ze ślizgami nie pamiętam jak jest. któreś tam pasowały
-
Co to za zderzak?
to nie jest rs tylko z s4
-
Gwarancja Audi a Rezanie?
najlepiej jak dopytasz sie w ASO gdzie kupiles auto ale prawdopodobnie stracisz
-
Zawór na obudowie filtra 1.8T AEB
ten zaworek to odpowietrzenie zbiornika paliwa. ktos musial niezle namieszac w instalacji jak wszystko pozaslepial. porob jakies fotki co gdzie masz zaslepione.
-
Stłuczka zaniżona wycena?
byl ktos od nich czy wycena tylko na podstawie notki bo i tak potrafia robic. jak zaczepy polamane to niech cala lampe daja w koszta. zderzak spokojnie do spolerowania sladu nie bedzie. a blotnik kupisz w kolor nie malowany maks 150 zł i problem z glowy
-
czy to jest orginalny filtr benzyny?
klient napewno chcial wymiane kompletu filtrów to tez tak zrobili. a pozniej ujnia nic nie wymieniane jak do tej pory siedzial
-
Elektrycznie składane lusterka - Problem
w lusterkach skladanych ele nie ma sprezyny wiec sie nie martw. poszla ci krancowka albo blokada bedziesz widzial jak rozlozysz. lustro podnies na maksa do gory i czyms serokim od dolu podważ i wklad ladnie posci. mozesz wczesniej ogrzac wklad zeby nie pekl. pozniej juz z gorki jesli puszcza ladnie dwie sroby od spodu obudowy.
-
Szumi łożysko alternatora - wymiana
i tez dobra lutowniece co ma duzo W przynajmniej 100 zeby sprawnie poszlo jak i pozniej lutowanie z powrotem. musisz rozlutowac 6 polaczen uzwojenia. roboty jak na pierwszy raz 2-3 godziny. no i pistolet pneumat bo kola pasowego nie odkrecisz kluczem za choinke. maly sciagacz i wiekszy do kola ostatecznie. duze lozysko placilem 28 zł specjalne jak pisali wczesniej i male 8.5 plus komutator 7.5 jesli bedzie niezle zajechany. zadnym papierkiem
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
poszukaj w dziale sprzedam do b5 bixy za 900 zł chyba
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
ladna zadbana w srodku pewnie nie ma duzo nalatane no i za***isty silniczek z odpowiednim napędem zderzak rs odpuść duzo rzeźby i nie wyglada to tak jak trzeba. lepiej pakiet od esy wrzucic. zderzak przod, progi i tylni. Wszystko chyba jest na forum (ja mam tylni zderzak do polifta s4 na sprzedaz) a slavko ma progi i chyba przedni, nie pamietam juz. Lampy jak chcesz czarne to tez ma slavko z bixem odrazu wiec swoje spokojnie sprzedasz za 500-700 zł i dokladasz 2 stowki i masz lampki jak chcesz co dobrze swieca. reszta jak pisales gleba i kolo i git