Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Bagażnik nie otwiera się z pilota
tak jest kodowanie. a przycisk w drzwiach kierowcy ci dziala?
-
daszek/lota od rs4/s4 avant
kupilem pomalowalem przykleilem jest spoko polecam: http://allegro.pl/audi-a4-b5-spoiler-daszek-avant-tuning-sobmart-i5231371219.html
-
Luz wirnika turbiny
poprzeczny moze byc delikatny, wzdłużny przód tyl troszke gorzej ale jesli nie poszcza oleju to jeszcze polatasz spokojnie ale wiedz ze cos sie dzieje
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
ja jedne klocki sa zużyte a druga strona nie to predzej prowadnice masz zawalone. oczywiscie ze mozna samemu zregenerowac jak kupisz zestaw i masz troche pojecia. nie polecam czyscic starego tloczka. zeby tloczek wdusic trzeba go jednoczescie wciskac i wkrecac wtedy ladnie idzie
-
padnięta pompka centralnego
po co kolesiow mieszanie w glowie. po co kodowac immo ?? troche powagi a nie generowac koszta. napisz w dziale kupie ze kupisz pompke centralnego z pilotem/ami i juz ceny w granicach 200 zł. immo nie musisz kodowac poniewaz przekladasz pastylke z kluczyka swojego do nowego i auto pali na dotyk jedynie tylko wymiana grotow i wsio wszystko gotowe. pytanie tylko jest jedno jaka pompke kupic (numer).najlepiej taka ktora wszystko obsluguje i ma taka sama ilosc wtyczek co twoja. gdy bedziesz kupowal pros o foto plytki. zdemontowac obudowe jest latwo jesli swoja rozbierales ze wiesz o nadpaleniach. tyle w temacie
-
demontaż panelu klapy bagażnika (audi a4 b5 avant)
wszystko jest na zatrzaskach i 3 srobkach. odkrecasz jedna tam gdzie raczka do zamykania i dwie po boku na czarnych plastikach laczacych sie z tapicerka. potem zacznij od jednej strony delikatnie szarpnac plastik i dalej dalej bedziesz wiedzial co i jak. a sama tapicerke tak samo. mozna od dolnego rogu albo gornego zaczac. czy sie polamie ktorys zatrzask trudno powiedziec tak i nie zalezy jak bedzie to demontowal. przewaznie dobrze idzie. szarpnij raz a mocniej
-
Kodowanie nowego radia Concert II z BOSE
napisz w spotach warszawskich umow sie z chlopakami podjedz podlacza wszystko zakoduja za free i ludzi poznasz
-
Rzyga olejem z tłumika.
sciagnij waz z dolotu i bedziesz widzial czy olej stoi i czy to turbo plus wydech zaraz za turbo odrazu obadasz klapke wg. ogolnie szykuj sie na remont bo za duzo chla oleju. mi maks 100ml na 10tys.
-
n75, niedoładowanie
podmien n75 i bedziesz widzial on steruje grucha wg.
-
odcina przy doładowaniu
zrob tez vagiem czy cyka zaworek. pozniej fo wymyj dla pewnosci najlepiej jak bys go podmienil na inny sprawny. pozniej szczelnosc dolotu odmy jesli masz wyzsze obroty. przepustnica do czyszczenia i adaptacji. jesli nic nie pomoze to pewnie tego chipa masz gownianego i trzeba bedzie poprawic albo wstawic ori komp
-
Czujnik parkowania (przedni) wpadł do zderzaka
od srodka trzeba go wypchnac. zaleznie ktory to albo od gory gdy podniesiesz maske albo od dolu
-
Swap 1.8 125km na 2.7 bit z a6 c5
quattro nie zalozysz do swojej budy. inna podloga czyli skrzynia nie podejdzie
-
BOSE z Symphony 2 vs BOSE z Chorus
u mnie pod 2 tez dziala
-
BOSE z Symphony 2 vs BOSE z Chorus
Poniżej przedstawiono procedurę, na temat dostępu i ustawić "ukrytych" funkcji korektora w radio Symphony Audi. Wyłącz radio. Naciskając i przytrzymując przycisk Preset 5, włącz radio. Zobaczysz serii 8 cyfr wyświetlane. Z fabryki, jest ustawione na "55555555". Nie słychać żadnych dźwięków podczas pracy w tym trybie. Pierwsze cztery cyfry odpowiadają cztery zespoły equalizer (niskie, niskich i średnich, wyższych średnie, wysokie) dla przednich głośników, a cztery ostatnie cyfry są takie same dla głośników tylnych. Poziom można ustawić od 1 (minimum) do 9 (maksymalnie). Obróć pokrętło regulacji głośności, aby zwiększyć lub zmniejszyć poziom dla zespołu (który miga). Aby przejść do następnego zespołu, naciśnij przycisk P. Scan. albo tp Gdy skończysz, wyłącz radio, a następnie włącz go ponownie, aby usłyszeć wyniki. W niektórych wersjach Symphony, należy także cykl kluczyk w stacyjce, aby usłyszeć wyniki. UWAGA: Korzystając z informacji na własne ryzyko. I nie stanowią gwarancji jego rzetelności i nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody.
-
panel climatronic b5 po lifcie
panel sie konczy. rozkrecic dobrze wyczyscic przemyc elektronike contakt sprajem i przelutowac cieplym powietrzem moze akurat mu pomoze a jak nie to wymiana
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
zeby wymienic z przodu ta uszczelke gorna nie trzeba wycinac szyby?? ile taka uszczelka kosztuje?
-
zawieszenie 1BV + eibach pro kit -30
spokojnie da rade. ja co prawda mam b5 ale 1be i siedza z przodu sprezyny -40
-
Dzwięk tarki z lewej strony
poduszki silnika skrzyni do sprawdzenia plus lozyska kól
-
Błąd P0507
P0507 0201 Czujnik obrotów silnika lub jego obwód CKP (G28) - obroty jałowe za wysokie
-
audi a4 1.8t quattro check engine?Po wizycie u mechanika
mozesz jechac
-
Prosze zerknąc na logi samochód 120km/h wiecej nie chce jechac
zrob test czy ten zaworek wogole cyka. jak nie to masz podpowiedz. odepnij wezyk od gruszki i zaslep. przejedz sie. powinien ciagnac jak glupi a pozniej przeladowac. jak tak bedzie to n75 do wymiany
-
groźba mandatu..
ladna czy nie ale pustak jak ich malo pewnie. jak nie umie cofac to moze trzeba wyslac na egzamin zeby potwierdzic umiejetnosc poruszania sie pojazdem. jesli mogla swobodnie wyjechac to sr** na nia niech sie goni. siedziales do tego w aucie wiec nic nie moze bo odjechales. mogles powiedziec zeby wezwala psy ciekawe jak by sie wytlumaczyla. na koniec pewnie ona by oberwala mandat
-
A4 B5 1.6 benzyna - odpalanie
nie wiem dokladnie jak jest w 1.6 ale w 1.8t pompa pracuje jak zaczyna sie krecic rozrusznik nie po zaplonie. wes kolego narazie podepnij kompa bo szkoda roboty na darmo.
-
Analiza logów adr. Wypadanie zapł. Przepływka, Sonda
przeplywke myje sie plynem do elektorniki i to bardzo delikatnie a najlepiej nie dotykac. wypadanie zaplonow masz przejebane. podmien na inna cewke bo ta chyba umarla i robi co chce. ogarniesz wypadanie zaplonow zajmij sie przeplywka.
-
Czy jest regulacja spryskiwaczy na przednia szybe ?
motoda prob i bledow. bierzesz igielke i ustawiasz innej rady nie ma. ustawiasz troche i psikasz jak zle to dalej ustawiasz az do skutku