Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Miga ostrzegawczy w nawiasie wykrzyknik
czujnik jest za bardzo wysuniety z mocowania. popukaj go delikatnie mlotkiem gumowym i zobacz co bedzie sie dzialo
-
Modyfikacja lamp przednich
jaki koszt paskow drl
-
Problem z centralnym zamkiem i oświetleniem wewnętrznym.
pompka centralnego umiera. wyciagnij ja i sprawdz czy plytka jest zgnita
-
[ALL B5] Audi S4
gdzie kupiles te naklejki na opony Gracek
-
Czujniki cofania jakie wybrać
wlasnie dzisiaj zamontowalem elektromagnetyczny system parkowania. tasma aluminiowa jest az za dluga ale spokojnie mozna ja przyciac. montaz banalnie prosty ale zderzak trzeba sciagac. Zamontowac trzeba tak zeby od belki byla zachowana odleglosc 3 cm. reaguje na wszystko szklo, plastki, metal, drzewo, beton itp. na ludzi tez zasieg w moim przypadku zalezy jaki material. ale ogolnie lapie od 40-50 cm. mi w sumie wystarczy tyle ale w ori pdc jest wiekszy zasieg. ogolnie jak za sto zloty jestem zadowolony no i zderzak caly nie podziurawiony.
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
musisz pomyslec jeszcze nad odgrodzeniem grzyba od silnika zeby nie dostawal goracego powietrza z turbo. rurki do fimca mogles troche inaczej pospawac ale jak na wlasna robote bdb wyszlo. szukam takiego samego auta tylko ze polifta i nii uja nie moge znalesc
-
Brak mocy 1.8T (AEB)
chyba lepiej sprawdzic turbo a nie szukac przeplywki. na poczatek test szczelnosci to najtansza opcja. pewnie masz wezyk urwany od dv do kolektora mialem podobna sytuacje. wracalem z trasy i na wskazniku turbo nie bylo peaka i odrazu czulem ze byl lekki spadek
-
Szarpie silnikiem przy odpalaniu gdy zimny
jak nie palil po paru dniach to jak aku mogl byc w idealnej formie?? to tak jak bys powiedzial ze przebiegniesz 1 km w dobrym czasie ale 5km juz nie dajesz rady. skad mamy wiedziec w jakim stanie masz aku. sam chyba powinieneś widziec spadek napiecia przy rozruchu na liczniku chyba ze nie masz tego wskaznika
-
[AEB]Nie zawsze schodzi z obrotów
gdy zawiezsza ci sie obroty macha w gore i spróbuj recznie zdusisz przepustnice prawdopodobnie ci sie przycina na potencjometrze. sciezki juz sa poprzecierane
-
Kręci, nie odpala.
aku za slaby i odcina prad. naladuj dobrze aku i zobacz czy pomoze
-
PROBLEM ZE ZMIANĄ Z 5/6 BIEGU ,PRZYŚPIESZENIEM i MOCĄ/ tiptronic - DZIURA
a nie moze podjechac na analizator spalin tam pokaze czy katy spelniaja swoja funkcje czy nie. ja bym wywalil wklady jesli sondy i tak sa wylaczone. teraz to tylko mozesz ugotowac silnik. pogon intensywnie eske wieczorem i sprawdz czasem czy katy nie robia sie czerwone
-
B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Pozius uwazaj na slowa dzieciaku bo patola to twoja interpretacja i sposob myslenia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zielone pajacyki sobie nie daja ostrzezen. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: i ciekawe po co przesiaduja na battalionie :grin:
-
Rozwiązanie usprawenienia kolektora dolotowego
blacha raczej moze sie odksztalcic i bedzie lipa a carbon jest mega twardym tworzywem nie podatnym na temperatury panujace pod macha
-
B6 DIVISION
Siemano. Jest ktoś z Giżycka?? trzeba by bylo cos zobaczyc zanim pojade 500km w jedna strone. pilne
-
Czy jest ktoś z Giżycka
Siemka. Czy jest ktoś z Giżycka?? potrzeba mi by było coś obejrzeć zanim pojade 600km w jedna strone
-
przelacznik zamykania
nie ma czegos takiego ze na postoju nie dziala tylko trzeba sie poruszac autem. pewnie masz cos skopane w kodowaniu centralnego
-
Woskowe wypełnienie w bagażniku
nieszczelnosc na wezykach
-
Problem z Bagażnikiem
zapewno zdemontowaliscie ciegno. od srodka musisz odblokowac i posprawdzac wszystko
-
Grzechotanie S4/B6 Film .
bardziej wyglada to na napinacz olejowy ktoregos z lancuchow. droga sprawa. domniemam ze masz taki dzwiek jak auto dluzej postoi np cala noc. olej scieka do miski i pozniej przy odpalaniu zanim olej nie dojdzie do napinacza wydaje taki dzwiek na sucho
-
[AEB] Gaśnie podczas jazdy. Dwa błędy.
do sprawdzenia lub wymiany n75 i evap n80, czujnik doladowania i odpowietrzenia zbiornika
-
Kodowanie pompki 8D0.862.257 E
widocznie cos z pompka nie tak bo kodowanie jest prawidlowe. jak zakodowales tylko na 00001 to jest otwieranie bagaja z pilota
-
Oszukanie czujnika temp. zewnetrznej TDI
a co ma do tego czujnik temp zewnetrznej? on jest potrzebny tylko klimatyzacji i licznikowi zeby pokazywal temperature
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
masakra jakas
-
Spot Leszno
rożne, rozważe każda propozycje. Teraz jestem tapicerem ale sytuacja w firmie jest napięta i niestety dostajemy za to po d*pie wiec chce zmienić na coś spokojniejszego. Fajnie by bylo cos z branża motoryzacyjna ale rozważe każda propozycje jak pisałem