Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. czujnik jest za bardzo wysuniety z mocowania. popukaj go delikatnie mlotkiem gumowym i zobacz co bedzie sie dzialo
  2. jaki koszt paskow drl
  3. pompka centralnego umiera. wyciagnij ja i sprawdz czy plytka jest zgnita
  4. gdzie kupiles te naklejki na opony Gracek
  5. wlasnie dzisiaj zamontowalem elektromagnetyczny system parkowania. tasma aluminiowa jest az za dluga ale spokojnie mozna ja przyciac. montaz banalnie prosty ale zderzak trzeba sciagac. Zamontowac trzeba tak zeby od belki byla zachowana odleglosc 3 cm. reaguje na wszystko szklo, plastki, metal, drzewo, beton itp. na ludzi tez zasieg w moim przypadku zalezy jaki material. ale ogolnie lapie od 40-50 cm. mi w sumie wystarczy tyle ale w ori pdc jest wiekszy zasieg. ogolnie jak za sto zloty jestem zadowolony no i zderzak caly nie podziurawiony.
  6. musisz pomyslec jeszcze nad odgrodzeniem grzyba od silnika zeby nie dostawal goracego powietrza z turbo. rurki do fimca mogles troche inaczej pospawac ale jak na wlasna robote bdb wyszlo. szukam takiego samego auta tylko ze polifta i nii uja nie moge znalesc
  7. Magicbattle odpowiedział(a) na Zivia temat w 1.8T
    chyba lepiej sprawdzic turbo a nie szukac przeplywki. na poczatek test szczelnosci to najtansza opcja. pewnie masz wezyk urwany od dv do kolektora mialem podobna sytuacje. wracalem z trasy i na wskazniku turbo nie bylo peaka i odrazu czulem ze byl lekki spadek
  8. jak nie palil po paru dniach to jak aku mogl byc w idealnej formie?? to tak jak bys powiedzial ze przebiegniesz 1 km w dobrym czasie ale 5km juz nie dajesz rady. skad mamy wiedziec w jakim stanie masz aku. sam chyba powinieneś widziec spadek napiecia przy rozruchu na liczniku chyba ze nie masz tego wskaznika
  9. gdy zawiezsza ci sie obroty macha w gore i spróbuj recznie zdusisz przepustnice prawdopodobnie ci sie przycina na potencjometrze. sciezki juz sa poprzecierane
  10. Magicbattle odpowiedział(a) na C. temat w 1.8T
    aku za slaby i odcina prad. naladuj dobrze aku i zobacz czy pomoze
  11. a nie moze podjechac na analizator spalin tam pokaze czy katy spelniaja swoja funkcje czy nie. ja bym wywalil wklady jesli sondy i tak sa wylaczone. teraz to tylko mozesz ugotowac silnik. pogon intensywnie eske wieczorem i sprawdz czasem czy katy nie robia sie czerwone
  12. Pozius uwazaj na slowa dzieciaku bo patola to twoja interpretacja i sposob myslenia
  13. zielone pajacyki sobie nie daja ostrzezen. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: i ciekawe po co przesiaduja na battalionie :grin:
  14. blacha raczej moze sie odksztalcic i bedzie lipa a carbon jest mega twardym tworzywem nie podatnym na temperatury panujace pod macha
  15. Magicbattle odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemano. Jest ktoś z Giżycka?? trzeba by bylo cos zobaczyc zanim pojade 500km w jedna strone. pilne
  16. Siemka. Czy jest ktoś z Giżycka?? potrzeba mi by było coś obejrzeć zanim pojade 600km w jedna strone
  17. nie ma czegos takiego ze na postoju nie dziala tylko trzeba sie poruszac autem. pewnie masz cos skopane w kodowaniu centralnego
  18. nieszczelnosc na wezykach
  19. Magicbattle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zapewno zdemontowaliscie ciegno. od srodka musisz odblokowac i posprawdzac wszystko
  20. Magicbattle odpowiedział(a) na Pawel00S4 temat w 4.2
    bardziej wyglada to na napinacz olejowy ktoregos z lancuchow. droga sprawa. domniemam ze masz taki dzwiek jak auto dluzej postoi np cala noc. olej scieka do miski i pozniej przy odpalaniu zanim olej nie dojdzie do napinacza wydaje taki dzwiek na sucho
  21. do sprawdzenia lub wymiany n75 i evap n80, czujnik doladowania i odpowietrzenia zbiornika
  22. widocznie cos z pompka nie tak bo kodowanie jest prawidlowe. jak zakodowales tylko na 00001 to jest otwieranie bagaja z pilota
  23. a co ma do tego czujnik temp zewnetrznej? on jest potrzebny tylko klimatyzacji i licznikowi zeby pokazywal temperature
  24. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    rożne, rozważe każda propozycje. Teraz jestem tapicerem ale sytuacja w firmie jest napięta i niestety dostajemy za to po d*pie wiec chce zmienić na coś spokojniejszego. Fajnie by bylo cos z branża motoryzacyjna ale rozważe każda propozycje jak pisałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.