Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Wycena szkody przez Uniqua A4 B5 uderzone w tył
oni sa smieszni. niech za taka kase zrobia ci jak bylo. zderzaka nie mozesz sciagnac bo belka wlazla do srodka. sroby mocujace w srodku bagaja byly odkrecone? jak wygladaly pogiete itp? hak jak i belka napewno do wymiany bo bedzie odksztalcony material. zderzak spadl ze slizgow prawdopodobnie ale najpierw trzeba go zdjac. najlepiej samemu polamac jak bedzie caly wtedy przysluguje nowy zderzak. wycena moim zdaniem powinna stosunkowac sie od 2500-3000 zl
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
pytanie czy masz czujnik zmierzchu i drl?
-
generalny remont ASN
zrob logi przeplywki zobaczymy ile pompuje. plus profilaktycznie ja wyczysc po logach i zrob jeszcze raz zobaczysz jaka jest roznica. mialem kiedy auto akurat 1.8t i przeplywka byla tak brudna ze myslalem ze juz jej nie domyje. roznica byla kolosalna w odczuciu mocy
-
AEB Grzechocze kat, co teraz - DP, rurka, tłumik
chcesz moc i przeglad to wyciagnij kata wybij go pare groszy przytulisz jeszcze. wspawaj w srodek rure i po problemie. mozna powiedziec ze DP w obudowie
-
Skaczące (NOWE) wycieraczki.
to raczej wina ramion nie dociskaja z odpowiednia sila
-
Spryskiwacze reflektorów w A4 B8 nie działają
od spodu sprawdz pod zderzakiem czy nie wystaja spryski. potem czy wogole jest pompka do lamp. powinny byc dwie, jedna na szybe druga na lampy. mozliwe ze ktos odlaczyl ja calkiem bo jest peknieta
-
Moje prace
mówisz o tej pianie? http://carok.pl/sklep/towar.2274.app.m.active.foam.piana.aktywna.5000ml.html mowiac o stezeniu 1:9 masz na mysli np 50ml piany i 450ml wody? dobrze czaje
-
Moje prace
co to za piana?? i ile wody ile piany
-
Roznica mocy swiatla xenonu prawa a lewa strona
soczewka czysta?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie pewnie bylo sto razy. Jaka piana do pianownicy PA żeby była ładna gęsta piana i dosyć ładnie zbieralo brud.? I czy najpierw woda ciepla potem piana czy na odwrót? Jakie proporcje : ile wody ile piany tak na jedno auto a4 avant zeby uzyskac ladna piane Czy później do mycia auta ręcznie rękawica car pro mogę wlać do wody tej piany czy lepiej szampon? w takim razie jaki i ile tego lac
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie pewnie bylo sto razy. Jaka piana do pianownicy PA żeby była ładna gęsta piana i dosyć ładnie zbieralo brud. I czy najpierw woda ciepla potem piana do PA czy na odwrót? Jakie proporcje : ile wody ile piany tak na jedno auto a4 avant Czy później do mycia auta ręcznie rękawica car pro mogę wlać do wody tej piany czy lepiej szampon? w takim razie jaki i ile tego lac
-
AEB ciśnienie doładowania
czyli dobrze
-
Problem z odpaleniem
pompa paliwa pracuje? sprawdziles bezpieczniki
-
1.8T bierze olej
blagam was jaka norma. powiedzenie turbo pije turbo zyje to czyjs glupi zart. wiadomo ze cos tam wezmie ale bez przesady na 10tys km 0.5 l jest akceptowane ale wiecej juz bym sie martwil. na poczatek uszczelnij silnik i wymien olej. przy okazji odrazu sciagnij weze od IC i zobacz czy olej bedzie sie wylewal. przy okazji sprawdz w jakim stanie jest odma bo jesli nie byla zmieniana to napewno jest zabita syfem albo calkiem popekana co tez moze powodowac wycieki przez zbedne cisnienie
-
Wplyw akymulatora na prace silnika
moze inne pytanie. co ci sie dzieje z autem ze pytasz o aku. gdy aku slabe ale auto chodzi nie ma to wplywu na prace silnika chyba ze altek nie laduje plus rozladowane aku to samochod poprostu zgasnie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Siema Panowie. Mial by ktos czas obejrzec auto w komisie audi roskosz? moze ktos zna ten komis? nie bede lecial 450km na uwierz na słowo. http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-stan-idealny-po-oplatachzamianapojemnosc-2-4quattro-ID6ygOzb.html
-
Spociki w Kielcach
Czy ktos jest z miejscowości Konskie? Potrzebowal bym obejrzec auto zanim polece znowu w trase 300 kmhttp://allegro.pl/audi-a6-3-0-benzyna-220km-quattro-navi-oplacony-i5940243693.html
-
Peknieta klamka rygielek klamki i rygielek otwarcia drzwi
jak by cos to mam sprezynki wyjete z klamek. co do rygla albo cos zle zalozyles albo wykrzywiony jest ten metalowy uchwyt rygla
-
Zasyfiona nagrzewnica
zrobic test vagiem i sluchac czy sie zmienia polozenie co za tym idzie takze strumien powietrza z nawiewów. ewe. wywali blad
-
Niedokręcone tarcze hamulcowe?
ja pierd ole jakie partacze masakra jakas. ze tacy kretyni jeszcze istnieja
-
Zmiana kina domowego na zestaw stereo,2+1 lub soundbar
no kolego jesli dla ciebie glosniki z tv zle nie graja no to widac ze nie masz zadnych wymagan. jaki bys nie kupil soundbar to bedzie dobrze gralo. kup tej samej marki co tv i bedziesz zadowolony
-
Urywajaca sie łapa skrzyni biegow.
prawdopodobnie naprezenia wystepuja gdy auto sie porusza. musisz konkretnie obadac i pomierzyc odleglosci i porownac tez przy innym ropniaku. cos napewno jest krzywo nie ma innej rady
-
ogarnianie 1.8T
kolego bez sensu wszystko wymieniac. jak auto ma moc i nic sie nie dzieje. to zrob sobie rozrzad, jak lancuch nie halasuje to nie ruszaj go i napinacza. hamulce wiadomo jak slabe to zrob. plyn chlodniczy wymien wspomagania jak masz checi to tez. zobacz w jakim stanie sa swiece, cewek bym nie ruszal do puki nie bedzie problemu z zaplonami. jak bedziesz mial ryj sciagniety to zobacz jaki luz ma wirnik w turbo i czy z ic albo wezy nie leje sie olej. jak tylko delikatnie zapocone to nie ma sensu narazie tego robic. to tyle na poczatek. sprawdz czy sa jakies bledy skasuj i pojezdzij troche i zobacz czy cos wroci jak tak to trzeba sie tym zajac. aha mozesz wymienic wszystkie wezyki podcisnien od turbo dv itp. jakies markowe samco czy cos bo zwykle zaraz sie rozpadna
-
1.8T ANB zaczął kopcić, turbo, odma ?
typowy objaw zamarznietej odmy. pewnie robisz krotkie odcienki glownie po miescie. syf sie zbiera i pozniej tak niestety jest. dobrze ze nie wydmuchalo ci uszczelki pod glowica
-
ogrzewanie a czujnik temperatury
nie masz bledów w klimie? moze klapki cieplo zimno sie zacinaja. w b6 jest dwustrefowa. z jednej i drugiej strony ten sam problem?