Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Rozrząd 1.8T BEX 190km
Panie wymieniaj nawet nie czekaj. bo pierdyknie cos i bedzie placz
-
Problem z pokrętłem
sciagasz schowek ruszasz pokretlem i widzisz ktora to linka moze sie zablokowala na klapce poruszaj wypsikaj i bedzie dobrze chyba ze sie cos zlamalo to wymiana bedziesz widzial
-
Opony 225/65/17
65/17 to niezly balon ale jak chce miec wiekszy komfort to pewnie takie jej zaproponowal Dev. powinny wejsc ale lepiej juz kup 16'' z profilem 65
-
Temperatura silnika - pytanie
nie olej nie ma nic wspolnego chyba ze jest go bardzo mało. przy wymianie oleju wymien sobie plyn chlodniczy odrazu jesli dawno byl nie wymieniany jak wyleci sporo syfu to lepiej przeplucz uklad bo moze to jest powodem grzania i odrazu bedziesz mial termostat w reku to sprawdzisz czy sie otwiera prawidlowo po zagotowaniu w garnku
-
Duży problem Nie odpala, Pilne !
a bezpiecznik od gazu?? jak przekrecasz kluczyk to wogole pala sie kontrolki na liczniku??
-
Obrysowanie na parkingu
słabiutko kolego pisz odwolanie. jak ci nie zalezy na kasie to oddaj do ASO tam ogarna jak trzeba.
-
ubytki ze zbiorniczka, B5 AJM
cisnienie przewaznie uchodzi korkiem dlatego jest sykniecie przy odkrecaniu korka nie kroccem od zbiornikiem
-
czy warto? i jaka instalacja lpg?
tez mam diego regi i silver gold instalka juz 7 lat w aucie i nic sie nie dzieje kompletnie. po 4 latach jebly valteki. od 3 lat tylko wymiana filtrow i regulacje. w miescie 12 litrow a nie ma lekko wszedzie but. na trasie zalezy czy autobany miasta ale srednio 11 litrow jazda 120-160km/h. wszystko zalezy od gazownika i ustawien chociaz ja mialem autokalibracje i nie moge nazekac jest super. ustawione po mapie beny
-
Wirnik pompki centralnego 8d0862257e i cewka
musi byc wsadzone w odwrotniej pozycji i zamocowane. metalowy drucik w strone wlewu paliwa.
-
Wirnik pompki centralnego 8d0862257e i cewka
to nie jest cewka tylko ciegno do klapki paliwa. jesli to miales odlaczone to moze przez to ci wirnik sie wysral bo pompka za dlugo pracowala. lepiej zlikwidowac nieszczelnosc albo zatkac szczelnie rurke
-
Czujnik temperatury + kolor płynu chłodzącego
moze wogole podasz jaki masz silnik bo a6 za wiele nie mowi.
-
Parktronic A4 B5 Fl
ogolnie nie musisz raczej do przodu ciagnac wiazki bo po co. kable jakie musisz podlaczyc to masa sygnal z zarowki wstecznego i plus po zaplonie. ja bym go dal pod plus postojówki. kodowac nic nie trzeba jesli sterownika nikt nie wyzerowal. jesli chcesz zrobic profi jak bylo fabrycznie nalezalo by pociagnac kable po zaplonie i linie K od diagnostyki i tyle w temacie. wiązkę do czujnikow poszczasz przez otwor w lewym boczku na samym dnie jest taka mala zaslepka bedziesz widzial. zebys nie wiercił nic czasem
-
Mechanizm klapki wlewu paliwa
najpierw vag i sprawdzenie bledow modulu komfortu. buczenie z klapki to pewnie silownik zamykania. otworz boczek w bagazniku i bedziesz widzial to ustrojstwo moze wystarczy wymontowac i przesmarowac. jesli lampka swiruje to masz pewnie wilgotny modul komfortu ktory jest pod dywanem w nogach kierowcy w czarnej puszce.
-
Ksenony-szumy radia
Arek predzej kolesiowi chodzi o zestaw hidow. ogolnie ja kupilem najtansze za 110 zł chyba i nie zauwazylem zadnych zaklucen ani w radiu ani w cb. daj lepsza mase na te przetwornice moze pomoze
-
Obrysowanie na parkingu
u mnie kolega za podobne slady zdarzenia wziol cos kolo 2 tys. robota kosztowala 800 zł
-
problem z asn
po założeniu nowego czujnika dalej wywala bład?? immo na blacie sie nie pali?
-
kontrolka pasów kierowca
chodzi ci o fotel kierowcy pewnie. sprawdz wtyczki pod fotelem moze sie wypiela
-
Audi A3 1.8T szarpie
Czujnik temperatury do sprawdzenia
-
Nie dogrzewa sie do 90 stopni
wymien termostat albo najpierw go wyciagnij i zagotuj w garnku. jak sie nie otwiera albo caly czas jest otwarty to do wymiany. i nie kupuj najtanszego gowna tylko lepszy wahlera czy cos podobnego i przy okazji wymiana plynu
-
telewizja satelitarna nc+ montaz
kabel moze byc 30m w calosci. i lepiej go nie ciac, zadnych zlaczek czy co kolwiek takiego. talerz musi byc skierowany na poludnie a nie polnoc przy montarzu zwroc uwage w ktorym kierunku maja ludzie ustawione talerze i na oko ustaw go tak samo. jak trafisz w sygnal jakosc to pozniej juz milimetry decyduja o dobrym, bardzo dobrym odbiorze.
-
Polerka lamp przednich Audi A4 B5
szkla nie radze polerowac powstana szoczewki. wes sobie paste tempo przelec lampy i pozniej jakims woskiem starczy na jakis czas. to jest opcja najtansza z mozliwych ale super efektow sie nie spodziewaj. ogolnie odkladaj na polifty za 300zł mozesz juz trafic w fajnym stanie
-
Brak nadmuchu powietrza do kabiny
klimatronik zwieksza sam sobie obroty w trybie auto. najlepiej podlacz sie vagiem pod klime i bedziesz wiedzial co jest nie tak.
-
Zastąpienie włącznika światła w bagażniku.
ale z czym masz problem. mikrostyk jest w zamku blokujacym bagaznik, gdy zalozysz poliftowy to tam tez jest ten mikrostyk nawet kostka pasuje z przedlifta i po problemie
-
problem z pompą paliwa
Pany a ktory to przekaznik co rzekomo dopompowuje paliwo w aeb??
-
Jaka sekwencja silnik APT
lepiej powiedz ile zaspiewali ci za ta instalacje?