Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Problem z regulacja instalacji. SIROCCO DIEGO G3
niech najpierw podmieni sterownik i wszystko ustawi i jak to przyniesie efekt to wtedy mozesz zaplacic za wymiane kompa bo moze ten gazownik to tylko wymieniacz podzespołów. dziwna sytuacja wyglada to wogole tak jak by brakowalo cisnienia na wyzszych obrotach. napisz do kolegi cwiara on w tym siedzi i jest dobrym specem od gazu
-
Regulacja ramki wokół szyby
rozbierz i zobacz jak to wyglada a stwierdzisz ze nie potrzebujesz zadnych podkladek i ladnie wyregulujesz
-
zawór n75 - gdzie się znajduje ?
ile chcesz za ten zaworek
-
zmiana klapy avant z przedlifta na polifta
nie ma takiej opcji w avancie. w polifcie klapa otwierana jest elektrycznie silownikiem
-
Spot Białystok
siemanko koledzy. jest ktoś z bielska podlaskiego?? trzeba by mi bylo obejrzec auto bo mam dosyc jezdzenia w ciemno i marnowania kasy. jak ktos by mial blisko to prosil bym o sprawdzenie autka czy warto. http://olx.pl/oferta/audi-a6-c5-1-8t-quattro-CID5-ID771lR.html#51057c38a7 moj tel w razie wu 724525919
-
bagaznik otwierany z kluczyka
sedan czy avant. temat do avanta http://a4-klub.pl/index.php?/topic/254491-automatyczne-zdalne-otwieraniezamykanie-klapy-bagaznika-avant/?hl=penta do sedana ktos na forum robil kompletne zawiasy ze sprezyna i silownikami. ta co podales nie zadziala w sedanie
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
jak sprawdzic stan oleju w skrzyni i ile go jest i czy warto wymieniac bo pewnie nigdy nie byl ruszony przebieg 260tys niecale
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
a tez wystepuja podroby LM jak Motula??
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
przy nastepnej wymianie sobie zakupie bo w lipcu zalalem ponownie motula i jestem bardzo zadowolony. od wymiany do wymiany moze 100ml wszamie
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
dobrze powiedziane. wywal ten syf zrob płukanke i zalej coś normalnego. ile wogole kosztuje baniak LM synthoil high tech 5/40??
-
[AEB] Montaż FMIC
mozesz miec rozne cuda na BOV typu nierówne obroty i zalewanie bena co bedzie czuc mocno w srodku zalezy wszystko od sprezyny. załóż bov i zobacz jak bedzie sie auto zachowywac. plus jest taki ze fajny jest dzwiek ale po pewnym czasie bedzie denerwowal. ps. za fajna kase wyrwales sam bym bral
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
no to tak nie do konca jest z tym nie wciskaniem sprzegla do konca ale fakt w wiekszosci vagów bierze wysoko przynajmniej nie jechalem takim ktory bral by nisko przy podlodze
-
gdzie znajduja sie trabki klaksonu w a4 b6 1.9 tdi awx
mozesz wyciagnac lampy albo od dolu tez jest dojscie po lewej i prawej stronie. jak masz spryski to moze byc ciasno
-
Jaki gaz do Audi a4 b5 2.4 v6
zmiescisz sie w 2.800 spokojnie. wszystko zalezy od gazownika. czasami lepiej pojechac dalej zeby dobrze ci zrobili niz zaoszczedziec i miec pozniej problemy. no i graty tez troche lepsze i miedz 8mm.
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
jak immo to pewnie cos z pentelka wokół stacyjki. rozbierz plastiki kolumny wypnij wtyczke przeczysc na kable oddzielnie załóż sreberko po czekoladzie i bedzie dobrze. gdzies jest opis na necie. ja tak zrobilem i 3 lata juz zapomnialem o immo
-
Zmiana streownka CZ na alarm
zdejmij boczek i znajdz kabel od mikro styku w klamce i to podlacz pod centralke ewentulanie do lampki oswietnienia. kostka trzy pinowa w dolnej lini tej kolorowanki w nogach, a domykanie szyb musisz ciagnac od pompki raczej z bagaja ale ktory pin to ci nie powiem musisz znalesc pinologie swojej pompki. nie ma czasem w dziale warsztat opisu, ktos dokladal centralny i wszystko opisał tu ładnie opisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/
-
problem z klimatyzacją pod dodaniu gazu odłacza sie
jakies bledy w klimie?? duzo ci to powie bez zbednych kosztów
-
Kontrolka otwarcia drzwi
ogolnie w b5 nie ma komunikatu otwarcia drzwi tylko ostatnie polifty to mialy i a6 chyba ze ktos zmienial licznik i wszystko dokładał. lampka musi byc ustawiona w pozycji srodkowej wtedy bedzie sie zapalac po otwartych drzwiach. wlaczona na prawo bedzie sie swiecic caly czas. DMJA ktos dokładal u ciebie ten bajer i wszystko spiete jest pod jeden pin
-
Afn110 + 230 wtryski +turbo 130 +program ..
zrobia z twojej hybryde, wstawia wiekszy wirnik. tez dobra opcja. z brd czasami dzieja sie cuda, trafiaja sie leniwe i pozniej wstaja. ja by pomyślał najpierw o chłodzeniu bo szkoda gratów grzac i przy wyższych temperaturach zewnętrznych będzie puchną.
-
Korekta licznika w Audi A4 B8 VCDS 12.12
trzeba kabelek kkl albo wylutowac piz*usia i na programator wrzucic
-
Dobór Chłodnicy Klimatyzacji
i bierz lakierowana czarna a nie gole amelinum dluzej Ci wytrzyma
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
a śruby na sankach sprawdzałeś?
-
Zmiana kierownicy
musisz zmienic tasme kierownicy i obudowe kolumny z tego co pamietam
-
1.8T Quatrro szum w skrzyni biegów
jedynka jest do ruszania a nie jezdzenia wiec nie masz co sie przejmowac
-
Afn110 + 230 wtryski +turbo 130 +program ..
pozatym bez sensu robic program i dawac kase jak IC tego nie ogarnie. zakladaj fimc pozniej wtryski i turbo i wtedy program. jesli chcesz wiecej kucy to mysl nad pompa 11 bo w brew pozorom myslisz ze silnik w dobrej kondycji a na strojeniu wyjda niezle jaja. narazie porob logi