Treść opublikowana przez Magicbattle
-
1.8T Awt Po Wymianie Przpływki Świec I Cewki - Prośba O Analizę Logów
przeplywka ladnie pokazuje. w jakich momentach jest mułowaty?? przydalo by sie reszte logow jak wysterowanie n75, cewek
-
Kilka pomocnych pytan na temat 2.4
nic sie nie stanie zalej jakis markowy olej np motul 5w40 i spokoj. nalot wyczysc ale pewnie odmy do wymiany dla swietego spokoju
-
audi nie opala
sprawdz wiazke pod maska co idzie do silnika szczegolnie te co ida do wtrysków gdzies jest przepalona
-
audi nie opala
pompa podaje paliwo??
-
Klimatyzacja w A4 B5 włącza się tylko na sekundę
w 95' byly takie panele wiec napewno jest od tego auta i nikt raczej nie kombinowal. skasuj bledy
-
[A6 C5] kontrolka ESP po wymianie lozyska oraz gumy przegubu
zapewnie czujnik jest za bardzo wysuniety.
-
Słabo świecące lampy soczewkowe
odblysniki masz kolego wypalone i dlatego nie swieci jak trzeba. tylko nowe albo regeneracja
-
sam nie wiem jak nazwac,moze "dziwnie chodzi"?
nie lubi za to ze nie masz beny wogole
-
Otarty spód zderzaka przedniego?
tak jak pisalem ci w innym temacie. plastik men niech wyrowna to i potem do lakierowania w kolor dokladke
-
Co można z tym zrobić??
raczej nic, to plastik. ladnie wypelnic, niech plastikmen wyrowna i do malowania dokładka w kolor
-
Dziura w kołysce
lepiej wymien zadnego druciarstwa
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
zadzwon do typa co sprzedal ci auto i zapytaj sie czy umowe zmienicie, znaczy nowa napiszecie tylko z danymi dziadka i juz. wazne zeby on mial to samo co ty. i nie musisz zadnych darowizn robic czy cos takiego
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Dev moze tak byc umnie aeb jak lece 110-120 to wciagnie lpg maks 9 litrów ale jak leci sie juz 150-160 non stop na autobanie to j**any juz 11-12 litrow instalka kme diego silver gold regfasty
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
jesli byl kluczyc albo pozniej zaplon bez poduchy to bedzie blad. niebieski kabel kasuje wszystko
-
Szarpie na gazie
no sorry ja mialem valteki jak kupilem juz tak auto i gosciu raczej nie dbal o filtry i padly po pewnym czasie. szkoda czasu na regeneracje takich wtryskow skoro kosztuja stowke czy nawet tyle nie. wole cos lepszego gdzie latwo idzie wyregulowac i cieszyc sie z jazdy.
-
Szarpie na gazie
przyczyn moze byc wiele podjedz do ogarnietego gazola. ja bym predzej obstawial listwe wtryskowa, jaka masz?? pewnie valteki czerwone bo do 1.6 takowe pchaja zeby taniej wyszlo
-
Przy skręcie w lewo skrzypi jak stare drzwi.
to wes ja odchyl i zobacz czy czasem kuli na maglu juz rdza nie zdarzyla wpierniczac bo tak magiel bedzie do regeneracji za jakis czas jak woda poszla. dobrze wyczysc i zepnij wszystko szczelnie
-
sam nie wiem jak nazwac,moze "dziwnie chodzi"?
zrob logi i bedziesz wiedzial co nie tak proste. na 13 bloku pokaze ci ktora cewka j**nieta. lecz bardziej tez mozna by obstawiac modul zaplonu na puszce filtra bo mialem podobnie
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
no to ciekawe Kowi ja mialem najtanszego chinola za 30 zl i nawet przekodowal licznik z tdi na bene, zakodowal piloty i skasowal bledy aira
-
problem z temp. płynu chłodzącego
masz zablokowany uklad chlodzenia. prawdopodobnie w okolicach nagrzewnicy. caly plyn spuść odrazu zagotuj termostat w garnku czy sie prawidlowo otwiera i konkretna plukanka calego ukladu.
-
Zablokowane tylne lewe drzwi
trzeba zdemontowac boczek kilka srobek raptem i zobaczyc czy linka spadla czy cos z zamkiem nie tak. 10min roboty. na dole boczka sa srobki i pod dekorem z tego co pamietam i jedna w raczce
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
taniej go wyjdzie kupic kabel i samemu sobie skasowac. nie masz nikogo naprawde w poblizu. podjedz na jakiegos spota albo napisz do chlopakowów z rzeszowa
-
Czy da się tą rysę usunąć bez malowania
trzeba zrobic zaprawke a pozniej dobrze wypolerowac cale elementy (przy okazji cale auto) i sladu nie bedzie jesli zrobi to ktos ogarniety
-
Przy skręcie w lewo skrzypi jak stare drzwi.
a gumy na maglu te harmonijki sa cale?? bo jesli nie to pewnie w srodku trzeszczy ci przegub kulowy magla do ktorego sie pozniej przykreca drążek kierowniczy
-
Schemat elektryki tylnej wycieraczki przedlift
powiedz predzej co nie dziala albo co chcesz wiedziec