Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
listwe na blotniki mozna by odkleic ostatecznie i zalozyc z blotnika poliftowego ale nie probowalem, wyglada ze dalo by sie to zrobic estetycznie. co do mocowania blotnika to przy slizgach nie ma jednego mocowania do wspornika ale ja zlapalem to na dwie trytki i jest ladnie. jak bedziesz przekladal to bedziesz widzial o co chodzi. teraz mam ladnie blaszke mocujaca zrobiona i jest wszystko jak ori. jedno mocowanie przy szybie bedzie puste. ja tam srobke wkrecilem zeby nie bylo pustego otworu. wszystko ladnie pasuje
-
brak reakcji b5 na pilot
sprawdz bledy w pompce centralnego
-
kody błędów
17700 P1292 4524 Czujnik temperatury silnika ECT - otwarty obwód 16804 P0420 41A4 Katalizator, bank 1 - niski próg sprawności
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Mam ori przebieg i dlatego nie kręciłem, a te z allegro to wiesz co to jest:grin: liczy się stan a cyfry cyframi piekny wynik A dzięki dzięki:wink: :facepalm:ile??
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ja również mam takie foto: http://s4.postimg.org/yd93a4vlo/20140328_124216.jpg - podwójna ciągła - prędkość - zakręt - Obgryzanie paznokci podczas jazdy :grin:
-
nie załacza sie 2 wiatrak
plyn kiedy zmieniałes??? mi jeszcze nigdy sie nie wlaczyl ten od klimy gdy jest wylaczona. masz problem z droznoscia cos mi sie wydaje. pompa kiedy byla zmieniana (wody)
-
Problem z obrotami itd
przepustnica przechodzi prawidlowo adaptacje?? jesli nie to wymiana. przeczysc ja
-
stukanie w zakręcie ale nie przegub
szukaj ori uzywki w dobrym stanie po malym przelocie
-
2.4 czy może 1.8T
V tak maja, musza byc obroty zeby byla jazda
-
2.4 czy może 1.8T
taka jego kultura pracy, cos za cos.
-
2.4 czy może 1.8T
co wy tak z ta zawiecha?? ja tego nie rozumiem kompletnie. chyba ze ktos napierdala w kazda dziure to nie ma co sie dziwic. ja zrobilem 30 tys i wymienilem w sumie 3 wahacze a reszta mi zostala na zapas z kompletu. oczywiscie na kole 17" i 18" gdzie niby zawiecha dostaje bardziej nie wspominajac o oponie 40 profil. to jest jakis mit wiec nie ma co sie bac a komfort jazdy za***isty
-
nie załacza sie 2 wiatrak
jeden masz na wiskozie drugi jest od klimy albo jak duza temp zlapie silnik. steruje tym czujnik w chlodnicy. u mnie jeszcze nie zauwazylem zeby sie wlaczyl wentylator nawet gdy jezdzi sie dynamicznie. wiec nie masz sie czym martwic jesli na liczniku masz 90 stopni bo wentylator wlacza sie chyba od 110 stopni
-
2.4 czy może 1.8T
chyba nie wiesz o czym mowisz kolego-jesli nie znasz tematu to sie nie wypowiadaj no ciekawe co mowisz. w 2.4 prawie wszystko razy dwa. do tego lubia bardziej olej jak 1.8t.
-
1.8 T AEB Q Nie jedzie
wiec wole nie dotykac bo dobrze chodzi wszystko:decayed:
-
Szarpie na benzynie przy wysokich obrotach i pare innych spraw;) Jestem świeży
wiec trzeba bledy pokasowac zobaczyc co odrazu wraca i sie tym zajac
-
Zawieszające się obroty na jałowym EDIT: Po wymianie przepustnicy zaczął szarpać
odepnij linke od przepustnicy i odpal auto, przepustnice przeczysc profilaktycznie. zobacz wtedy czy linka lekko chodzi.
-
Nie pali na ciepłym silniku.
ogolnie zamienniki pochodza do pol roku rok i naraz znowu to sam. wiec polecam ori.
-
Szarpie na benzynie przy wysokich obrotach i pare innych spraw;) Jestem świeży
odłacz aku i podlacz po 10 minutach to moze vagiem sie polaczy. albo masz cos z vagiem zrob reinstal albo innym kompem sie połącz. jakies bledy masz pod tym lanczu?
-
1.8 T AEB Q Nie jedzie
wes pod uwage ze ma program. ogolnie ma przeplywka pokazywac jak Piotrek mowi a jak masz chipa to do 150 mg/s powienno pokazywac albo wiecej nie wiem. odlacz jeszcze przeplywomierz i zobacz czy jest jakas roznica wtedy bedziesz wiedzial czy zyje. ogolnie pewnie jest zj***na po zabiegu ktory jej zafundowales. Piotrek czym wyczyscic przeplywke tak przy okazji czy lepiej tej pipy delikatnej nie dotykac jak jest oki. bo raczej nigdy nie byla czyszczona a nie chce jej uj***c
-
Dolot do IC - droga DV <-> IC
krycha pewnie ma ale sa swieta wiec ludziom daj troche czasu. to pudło miałem u siebie i był ten waz kolo altka http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/badziewia-1-8-turbo-323014/
-
spadek mocy aeb proźba o pomoc
zapewne n75 albo przeplywka. odlacz jeden z tych elementów i zobacz czy jest jakas roznica jesli nie to bedziesz mial przyczyne. ale wpierw vag zeby kasy na darmo nie wyrzucac
-
gaśnie na wstecznym
vag i srawdz bledy napewno cos wyrzuci. tak to nikt nic Ci nie wywróży
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
minimum 20 mm musiał bys dac przy tym kole ale i troche obnizyc zeby to jakos wygladalo
-
Dolot do IC - droga DV <-> IC
napisz do Krychy (Krycha) ma ten waz bo ostatnio z dolotu podmienialem zaworki i był. wiec pewnie go ma:hi:
-
Wolne obroty
ja tak nie mam. obroty według vag 860 i po wysprzegleniu biegu tez do tylu spadaja