Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. no proste ze samemu mozna wymienic da kabelki uciac i przylutowac chodz napewno masz wtyczke i filtry tez sam wymienisz podjedz sobie do sklepu gdzie sa takie filterki i jak nie wiesz jakie kupic to niech gosciu wyjdzie i zobaczy jaki masz parownik juz bedzie wiedzial jaki filtr ci jest potrzebny.
  2. buhaha 220 za wymiane czujnika pojebalo. nowy reduktor(parownik) kompletny tyle kosztuje. jakiej firmy masz reduktor? czujnik jest wkrecany od spodu parownika obok sroby upustowej syfy co sa w reduktorze. moze go przeczysc albo cos moze membrana do wymiany. czujnik kosztuje od 13 zł gora do pieciu dych. drugi czujnik jest przy listwie koszt tez najzwyklejszego 15 zl. zmien gazownika
  3. w ktorym miejscu wychodza przewody gumowe od wody z silnika do reduktora
  4. wersja prawie ze jak moja. mam pytanko sam robiles scieme lamp z przodu?
  5. buhahah angol. nie no. europejczyk czystej krwi, lusterko ma lewe duze. a angole wychodzily z dwoma duzymi jak cos.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________a gleba byla ale sie zmyla
  6. co sie nic nie pucujesz ze masz nowe lampki z tylu i w zderzaku swiecidełka?? ile dałeś?
  7. buhahha. logi. jesli sytuacja ci sie powtarza i nie ograniesz tego na szybko sciagnij boczek i odepnij kostke od silnika. wtedy przy okazji posprwdzaj przewody wszystkie przejscia. moze przycisk robi ci zware. masz domykanie z pilota albo z zamka po dluzszym przytrzymaniu/? podczas zamykania
  8. a jednak wyciagasz ;p
  9. osobiscie polecam regfast niebieskie spokoj na dwa lata.
  10. a jak sprawic zeby pokazywal to co na gazie
  11. to jak bys mogl to podeslij linka przykladowego co bys poleci albo co masz u siebie i jakies zdjecie wstaw z tym cudenkiem jak masz zamontowane moze sie skusze hehe
  12. napiecie owszem ale bladu raczej nie wskarze chyba ze na jakims czujniku ktory ma za male napiecie
  13. tak o ten trojnik bo filterka w zestawie zadnego ni widzialem
  14. ale rozdzielacz moge zastosowac do dali w zestawie bo on odpowiada tez chyba za to ze wskazowka nie drzy
  15. a mozesz bardziej przyblizyc mi termin turbo dziura. i co masz na mysli mowiac ze bedzie szarpac
  16. Magicbattle odpowiedział(a) na GOLI temat w Audi A4 B5
    akumulator nie ma tu nic do tego. bezpieczniki sprawdzone?
  17. to napewno jest zwiazane z alternatorem a jak wiadomo i regulator napiecia miernik w lape i do akumulatora zobacz jak laduje. jak przygasaja swiatla to nie przegazowuj tylko sprawdz napiecie i wszystko bedzie jasne. vag takich rzeczy nie pokaze
  18. u mnie od dv jest w bardzo dobrym stanie a reszta mogla by byc wymieniona tak dla swojej spokojnej mysli ale ogolnie autko raczej ma moc jaka powinno miec nie mam porownania musial bym sie przejechac tez zdrowym aeb. czyli jak nie zakladac fimc bo bedzi gorzej jak softa nie zrobie
  19. no ta szkoda kasy wydawac na zbedne pierdy. lecz nie zawsze vag pokazuje co nie dziala albo jest nieprawidlowe. lecz to psoradycznie
  20. to przypal miales. sprawdzic caly uklad przy takiej ilosci ubywajacego plynu musi gdzies byc wyciek widoczny
  21. przeplaciles dobra stowe. droga ta kawa byla
  22. Magicbattle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    po wymianie czujnika dalej na zegarach nie pokazuje ci nic? na klimatroniku jak pokazuje i temperatura rosnie w miare uplywu km to jest dobrze bo z powietrza nie moze wziasc informacji. musisz podjechac na kompa bo tak skzoda kasy wydawac w cos co nie jest potwierdzone.
  23. pod maska przewaznie przy zbiorniczku wyrownawczym aluminiowa puszka chodz watpie zeby pompa sterowal lpg. sprawdz polaczenie od przekaznika do pompy czy nie ma zwarcia lub przerwy w obwodzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.