Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. aha a lacznie to ile jest tych przewodow zeby wymienic widzialem jeden jest tak jak na zdjeciu pokazalem do ciecia on wychodzi z kolektora ale dalej nie wiem gdzie idzie a reszta to ktore do wymiany? i jeszcze chcialbym zapytac montuja fimc jakie sa tego plusy?
  2. to wiem ogolnie w zestawie jest wezyk ale chcialem wymienic stare wezyki tylko nie wiem ile metrow potrzeba
  3. http://www.driftshop.pl/shop/?84,przewod-podcisnienia-3-mm-samco czy takie przewody sa dobre chodzi o jakosc i srednice. ile trzeba by bylo metrow na wszystkie tego typu wezyki do silnika aeb?
  4. a co masz za chipa ze ci tyle pompuje?
  5. a ja mam zamienione ze stopem przeciwmglowe. fajnie to wyglada i poprawia bezpieczenstwo i widocznosc na drodze
  6. no to ldane masz spalanie ogolnie dla pocieszenia powinno byc 8 miasto trasa 7 litrow. vag to narazie jedyna rzecz od ktorej zaczac musisz po co ladowac sie w koszta. sprawdz co mu dolega. podjedz na komputer do jakiegos znajomego albo mechanika
  7. trudno powiedziec. ale widze to licznik jak i samochod to juz lift. to oprocz imka nic nie bedzie trzeba robic pytanie czy licznik nie jesd od beny jak masz ropniaka?
  8. mozliwosci jest wiele. srodkowa kratka jak najbardziej, mozesz na kolumnie kierowniczej tez umiescic, na desce albo przy slupku go umiescic
  9. raczej tak bo to moze byc niebezpieczne przy kolizji
  10. podejdzie spokojnie
  11. a jak by byla wieksza np 3mm albo 4mm to cos to da, poprawi prace silnika, czy zostac przy oryginalnej srednicy
  12. aha czyli zdjecie ktore przedstawilem jest prawidlowe i wskaznik bedzie pokazywal to do czego jest stworzony, a co z przewodami gumowymi na jakie wymienic?
  13. Witam. zbieram sie do kupna wskaznika pokazujacego doladowanie. ale chcialbym sie w pierw przygotowac. Pytanie gdzie podpiac sie wezykiem z trójnikiem? prosze to jakos lopatologicznie opisac albo jakies zdjecie na podstawie aeb. odrazu mowie takowego wezyka ktory idzie do kompa nie ma niestety a szkoda mniej przewodu by poszlo. i jak patrze na ten moj silniczek widze ze przewody ktore ida w miejsce turbo sa juz chyba stare moze wymiana na nowe tylko jakie. widzialem koledzy mieli jakies niebieskie ale jakie srednice na zewnatrz wezyka a jakie w srodku zeby nie zmulic auta. dodaje zdjecie z opisem czy to byl by ten wezyk do doladowania? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d85fd7e14d2af61.html pozdrawiam
  14. widac ze to jest ewidentne przetarcie jakas kolizja czy cos chyba byla. kup gdzies lampe z dobrym kloszem albo sam klosz. moze byc ciezko. szkoda zachodu z polerka
  15. no chyba bede musial zainwestowac ale jak sie spali to sie wkurwie niezle hehe ;p
  16. nie to nie ma przeciwmgilnych tylko z tylu. a w bosha to wogole przeciwmgielny jest na h1 a mijania i drogowe h7
  17. nie nie ma. w bosha sa h7 i zmienic sie tego nie da ;p
  18. jedna sie przepala tylko. ale chyba wiec co jest nie tak. polaczenie idzie przez postojowke a ona cos tam czasem nie styka i tu bedzie chyba przyczyna
  19. jutro sprawdze sobie wszystko. swieczki slaba daja gora na pol metra
  20. a nie masz mozliwosci sprawdzenia wrzucenia foto czy cos?
  21. no to d*pa jedz za srem na regeneracje
  22. z tego co czytalem na forum to chyba bedzie ci swiecic w niebo ale nie jestem pewny czy to przy odblysniku czy przy soczewce. jednak masz wypalone?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.