Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
aha a lacznie to ile jest tych przewodow zeby wymienic widzialem jeden jest tak jak na zdjeciu pokazalem do ciecia on wychodzi z kolektora ale dalej nie wiem gdzie idzie a reszta to ktore do wymiany? i jeszcze chcialbym zapytac montuja fimc jakie sa tego plusy?
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
to wiem ogolnie w zestawie jest wezyk ale chcialem wymienic stare wezyki tylko nie wiem ile metrow potrzeba
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
http://www.driftshop.pl/shop/?84,przewod-podcisnienia-3-mm-samco czy takie przewody sa dobre chodzi o jakosc i srednice. ile trzeba by bylo metrow na wszystkie tego typu wezyki do silnika aeb?
-
[ALL B5] Dźwięk turbiny na tipie
a co masz za chipa ze ci tyle pompuje?
-
[B5 ALF] Dołożenie żarówki świateł przeciwmgielnych w tylnej lampie
a ja mam zamienione ze stopem przeciwmglowe. fajnie to wyglada i poprawia bezpieczenstwo i widocznosc na drodze
-
[B5 AVV] Problem ze spalaniem silnika 1.8 5v benz.
no to ldane masz spalanie ogolnie dla pocieszenia powinno byc 8 miasto trasa 7 litrow. vag to narazie jedyna rzecz od ktorej zaczac musisz po co ladowac sie w koszta. sprawdz co mu dolega. podjedz na komputer do jakiegos znajomego albo mechanika
-
[ALL B5] Zmiana licznika, numeracja.
trudno powiedziec. ale widze to licznik jak i samochod to juz lift. to oprocz imka nic nie bedzie trzeba robic pytanie czy licznik nie jesd od beny jak masz ropniaka?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
mozliwosci jest wiele. srodkowa kratka jak najbardziej, mozesz na kolumnie kierowniczej tez umiescic, na desce albo przy slupku go umiescic
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
raczej tak bo to moze byc niebezpieczne przy kolizji
-
[ALL B5] Zmiana licznika, numeracja.
podejdzie spokojnie
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
a jak by byla wieksza np 3mm albo 4mm to cos to da, poprawi prace silnika, czy zostac przy oryginalnej srednicy
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
aha czyli zdjecie ktore przedstawilem jest prawidlowe i wskaznik bedzie pokazywal to do czego jest stworzony, a co z przewodami gumowymi na jakie wymienic?
-
[B5 1Z] NIE DZIAŁAJĄCE KIERUNKOWSKAZY ( AWARYJNE DZIAŁAJĄ)
nie ma za co
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
blizej strony kokpitu znaczy sie?
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
Witam. zbieram sie do kupna wskaznika pokazujacego doladowanie. ale chcialbym sie w pierw przygotowac. Pytanie gdzie podpiac sie wezykiem z trójnikiem? prosze to jakos lopatologicznie opisac albo jakies zdjecie na podstawie aeb. odrazu mowie takowego wezyka ktory idzie do kompa nie ma niestety a szkoda mniej przewodu by poszlo. i jak patrze na ten moj silniczek widze ze przewody ktore ida w miejsce turbo sa juz chyba stare moze wymiana na nowe tylko jakie. widzialem koledzy mieli jakies niebieskie ale jakie srednice na zewnatrz wezyka a jakie w srodku zeby nie zmulic auta. dodaje zdjecie z opisem czy to byl by ten wezyk do doladowania? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d85fd7e14d2af61.html pozdrawiam
-
[B5 1Z] Lampa przednia polift
widac ze to jest ewidentne przetarcie jakas kolizja czy cos chyba byla. kup gdzies lampe z dobrym kloszem albo sam klosz. moze byc ciezko. szkoda zachodu z polerka
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
no chyba bede musial zainwestowac ale jak sie spali to sie wkurwie niezle hehe ;p
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
nie to nie ma przeciwmgilnych tylko z tylu. a w bosha to wogole przeciwmgielny jest na h1 a mijania i drogowe h7
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
nie nie ma. w bosha sa h7 i zmienic sie tego nie da ;p
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
jedna sie przepala tylko. ale chyba wiec co jest nie tak. polaczenie idzie przez postojowke a ona cos tam czasem nie styka i tu bedzie chyba przyczyna
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
jutro sprawdze sobie wszystko. swieczki slaba daja gora na pol metra
-
[ALL B6] Cenralny zamek dżwięk da się wlączyć ?
jesli masz syrene to tak
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
a nie masz mozliwosci sprawdzenia wrzucenia foto czy cos?
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
no to d*pa jedz za srem na regeneracje
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
z tego co czytalem na forum to chyba bedzie ci swiecic w niebo ale nie jestem pewny czy to przy odblysniku czy przy soczewce. jednak masz wypalone?