Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. to poprawi się raczej tylko deczko góra
  2. kombinował na milion % np:zmieniał
  3. baszmak7 odpowiedział(a) na pieckinn temat w 1.9TDI
    Mrozoo fajną masz teraz ksywe,narośl powstaje bo kaleczysz tą 80
  4. same HF wrzuć do tej 17
  5. widze filmy,nie lepiej było iść od razu w GTB2260?
  6. to twoje gtb17 Daniels jak dobrze kojarzę...tylko u ciebie wynik deko inny był na niej..
  7. poka jakis film Blachu,co ta 17 potrafi,bo wyszło syto
  8. ty na prawdę zadałeś to pytanie...
  9. skomplikowana niemiłosiernie sprawa,ja bym spytał w ASo
  10. Do 380Nm sprzeglo BRD to jakbyś chciał zabić muchę lopatą na BRD spokojnie okolice 500Nm przenosi. Ale wiadmo z zapasem zawsze lepiej. Piotrek jesteś pewien 500Nm?
  11. skoro żadna to odpowiedź nasuwa się sama...
  12. ceratec lub Xado chociaż ten drugi droższy
  13. Nie ekscytuj sie tak tym starym testem gdyż od tego czasu producenci parametry tych produktów poprawili już kilka razy. Ręczę ci, że tak samo dobrymi olejami jak LM są produkty Statoil-a np. LazerWay 5W-40, Motula na którego punkcie dostajesz alergii, Amsoila, a jeszcze inni swego czasu wychwalali Miliersa. Najważniejsze aby dany olej spełniał normę producenta samochodu i na pewno da radę niezależnie od nazwy reszta to juz indywidualne przyzwyczajenia klientów. W twoim przypadku to LM a w moim motul x-cess do którego się przyzwyczaiłem i spełnia moje oczekiwania ale to nie oznacza, że wszystkim ma odpowiadać i jestem daleki od ganienia produktów innych producentów tylko dlatego, że się inaczej nazywają, ważne aby nie lać półsyntetyka gdyż pogarsza to parametry rozruchu a przy temperaturze pracy każdy olej zabezpieczy silnik nawet Lotos. ok a ręczysz słownie czy głową? skąd ta wiara że cos poprawili poszczególni producenci? Nie wiem czy dociera ale na Waszym motulu zarżnąłem wałek rozrządu!!! Mówią że mądremu 2 słowa wystarczą....
  14. w oslonie można wychlastać otwór
  15. LM,Valvo tylko nie Motul,syntetyk który gorzej wypada w testach od niesyntetyka LM,to daje do myslenia
  16. LM syfią silniki? chyba nie wiesz o czym piszesz u mnie w dieslu po płukance do pierwszych 300-500kilometrów olej na bagnecie jest w kolorze herbaty
  17. człowiek się całe życie uczy,teraz tak zrobie przez miarkę wleje płukankę z LM czy coś lepszego jest może Dev?
  18. przez dziurkę od bagnetu? co to za technika,nie prościej zalać przez korek wlewu oleju? pozdrów mechanika i niech "chołduje " nadal te brednie
  19. czyli jesli kupuje 5w40 to rownie dobrze w bańce jest 15w40,ciekawa logika..
  20. LM w dobrych cenach jest jest w AD Polska panowie szukam info odnośnie zawartości azotku litu i dwusiarczku molibdenu w olejach poszczególnych producentów,dodatki te występują wiadomo przy normie PD 505.01,pytanie jest tylko w jakich ilościach w danej marce oleju,czy może pozostaje nam wierzyć na słowo że dany olej spełnia tą specyfikacje? Nic w necie nie wyczaiłem sensownego.
  21. baszmak7 odpowiedział(a) na Dawidzior9 temat w Audi A4 B5
    nie czyńcie tego to agrotuning...
  22. baszmak7 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    jakie klocki i taarcze masz,chodzi o firme

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.