Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomasl91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomasl91

  1. a na zawiasie luzu nie masz
  2. kolego ja załozyłem od polifta spryski do zderzaka s4 trzeba bylo tylko podkładki dac zeby odsunac sprysk dalej zeby zaslepki dotykały zderzaka oczywiscie zaslepki musza byc od s4
  3. ale ala s4 bys miał to jak kolega wyzej piosał podkład specjalny malujesz i lakier i masz w kolo
  4. przyłacze sie do tematu wczoraj koledze klime nabiłem i cisza nie działa bezpieczniki całe tylko brak pradu na klime po podłaczeniu na krótko działa klima czy to zawor cisnienia klimatyzacji audi przed lift oczywiscie
  5. wachacze nic nie maja do tego a amortyzator jest duzo twardziejszy i nie ugina sie jak orginal 1be załozysz springi krutrze i bedzie ok
  6. a nie masz takich przyciec jak krecisz leko
  7. a widzisz kolega fecki dałes mi do myslenia u kolegi w passku tez tak jest ze ja słychac i ciezko jak jest duza temperatura chodzi a miałem mu magel wywalac juz bo jest po regeneracji bo pompy juz 2 przekładałem i to samo
  8. jak wyzej pisze kolega dev musisz rozebrac zacisk wszystko wymyc kupic nowe gumki chyba ze tłoczek bedzie porysowany to komplet
  9. zawsze po zgaszeniu jest twardy pedał i brak hamulca po odpaleniu dopiero serwo wspomaga pedał
  10. a na prowadnicach duze luzy masz
  11. bo jak kopci na biało to znaczy ze przepala tez płyn a jak nie to nie mozliwe wyciek ,musi byc moze do srodka ci leci nagrzewnica jak tu nigdzie nie widzisz
  12. tomasl91 odpowiedział(a) na kograman temat w Audi A4 B5
    dlatego warto go całego wymienic koszt naprawde bardzo mały
  13. zobacz czy stanga chodzi prawidłowo od turba czy prad dochodzi do zaworka n75
  14. ale to samo tak przestało działac czy cos kombinowałes albno licznik albo czujnik predkoci na skirzyni biegów chyba ze styki nie łacza
  15. to juz lepiej dac do nabicia tarcze i wtedy bedziesz jezdził a nie palił sprzegło
  16. tomasl91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    a to przepustnica tak robi zrob adp
  17. tomasl91 odpowiedział(a) na artas154 temat w 1.6
    w niektórych przypadkach wystarczyło wymontowac i wymyc przepustnice i jak by reka odjoł
  18. no z nimi akurat nie mam problemów bo sam wszystko robie
  19. i jak kolego cos sprawdzałes
  20. czujnik połozenia wałka
  21. a poduszki silnika całe ?
  22. masz wewnetrzny i wewnetrzny czujnik temperatury jeden w desce w kratce u góry a drugi przed zderzakiem z przodu
  23. dobrze kolega pisze zacznij od potencjometra gazu
  24. witam u kolegi jest prawie to sam ale to na krótko brałes kabel bezposredni do kompresora ? bezpiecznik jest 40 amperowy i przekaznik 213 z tego co pamietam ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- a to wszystko znajduje sie nad nogami kierowcy
  25. kiedy jakas ustawka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.