Treść opublikowana przez tomasl91
-
Regulacja drzwi tył.
a na zawiasie luzu nie masz
-
Zaślepka spryskiwaczy reflektora od przedlifta do zderzaka od s-ki
kolego ja załozyłem od polifta spryski do zderzaka s4 trzeba bylo tylko podkładki dac zeby odsunac sprysk dalej zeby zaslepki dotykały zderzaka oczywiscie zaslepki musza byc od s4
-
Malowanie dokładek i gumowych listew w kolor
ale ala s4 bys miał to jak kolega wyzej piosał podkład specjalny malujesz i lakier i masz w kolo
-
nie załacza się klima
przyłacze sie do tematu wczoraj koledze klime nabiłem i cisza nie działa bezpieczniki całe tylko brak pradu na klime po podłaczeniu na krótko działa klima czy to zawor cisnienia klimatyzacji audi przed lift oczywiscie
-
problem 1BE+ bilstein b4 sport
wachacze nic nie maja do tego a amortyzator jest duzo twardziejszy i nie ugina sie jak orginal 1be załozysz springi krutrze i bedzie ok
-
po wymianie maglownicy samochód pływa po drodze
a nie masz takich przyciec jak krecisz leko
-
Wymiana płynu wspomagania, odzywająca się pompa
a widzisz kolega fecki dałes mi do myslenia u kolegi w passku tez tak jest ze ja słychac i ciezko jak jest duza temperatura chodzi a miałem mu magel wywalac juz bo jest po regeneracji bo pompy juz 2 przekładałem i to samo
-
luz dzwigni recznego
jak wyzej pisze kolega dev musisz rozebrac zacisk wszystko wymyc kupic nowe gumki chyba ze tłoczek bedzie porysowany to komplet
-
Twardy pedal hamulca ! Ktoś coś wie ?
zawsze po zgaszeniu jest twardy pedał i brak hamulca po odpaleniu dopiero serwo wspomaga pedał
-
Piszczące hamulce - inaczej
a na prowadnicach duze luzy masz
-
Problem z uciekającym płynem chłodzącym.
bo jak kopci na biało to znaczy ze przepala tez płyn a jak nie to nie mozliwe wyciek ,musi byc moze do srodka ci leci nagrzewnica jak tu nigdzie nie widzisz
-
Wyciek z trójnika
dlatego warto go całego wymienic koszt naprawde bardzo mały
-
czasami turbo nie laduje, zacina sie
zobacz czy stanga chodzi prawidłowo od turba czy prad dochodzi do zaworka n75
-
Problem z licznikiem
ale to samo tak przestało działac czy cos kombinowałes albno licznik albo czujnik predkoci na skirzyni biegów chyba ze styki nie łacza
-
fABRYCZNE SPRZEGŁO ILE OGARNIE
to juz lepiej dac do nabicia tarcze i wtedy bedziesz jezdził a nie palił sprzegło
-
falujące obroty
a to przepustnica tak robi zrob adp
-
Gaśnie na zimnym
w niektórych przypadkach wystarczyło wymontowac i wymyc przepustnice i jak by reka odjoł
-
Audi a4 b5 brak pracy na jednym cylindrze. POMOCY!!!!
no z nimi akurat nie mam problemów bo sam wszystko robie
-
[B5 ADR] nie wkręca się na obroty tak jak powinien i szarpie
i jak kolego cos sprawdzałes
-
napinacz łańcuszka
czujnik połozenia wałka
-
buczy i drga przy dodawaniu gazu.
a poduszki silnika całe ?
-
Problem z czujnikiem temperatury powiertza nadmuchiwanego w B5 1.9 TDI 98r.
masz wewnetrzny i wewnetrzny czujnik temperatury jeden w desce w kratce u góry a drugi przed zderzakiem z przodu
-
Zawieszanie sie obrotów ...
dobrze kolega pisze zacznij od potencjometra gazu
-
nie załacza się klima
witam u kolegi jest prawie to sam ale to na krótko brałes kabel bezposredni do kompresora ? bezpiecznik jest 40 amperowy i przekaznik 213 z tego co pamietam ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- a to wszystko znajduje sie nad nogami kierowcy
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
kiedy jakas ustawka