Treść opublikowana przez STASIU227
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A poliftowej nie da sie podłączyć?? licznik nabyłem taki <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany nada sie do przedlifta Przełącznik wycieraczek audi A4 b5, A8 8D9953503D (2891233148) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- przełącznik manetka wycieraczek audi a4 b5 (2907457812) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- przełącznik manetka wycieraczek audi a4 b5 (2907457812) - motoAllegro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam:hi: mam pytanie w audi mam alarm dokładany pilot co musze kupić żebym maił kluczyk scyzoryk bo teraz mam taki <br /><br /> <br /><br /> a pasuje założyć scyzoryk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok:banan::dancing:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam poczebuje olej Motul 6100 SYNERGIE 10W-40 i filtr paliwa,oleju,powietrza,kabinowy.Audi a4 b5 1.9tdi 95r.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Poka zdjecia jak ci to wyszło??
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
Jak podłącze te kable od włącznika do tej kostki co na zdjeciu (ta kostka jest przy nogach kierowcy czy pod kierownicą) to bende mógł zamykać i otwierać wszystkie dzwi? i pytanie jak rusze autem i przekrocze np.30km/h to sie zamkną wszystkie dzwi czy do tego bajeru czeba jaki moduł? sorry że tak dopytuje ale jak sie zabiore za to to żebym to skonczył bo nie mam garażu a nie chce żeby mnie przykurzyło przy robocie
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
a te kable co czeba prowadzić do dzwi (4) to do czego one są podpięte??? i powiec ja mam dokładany alarm bendzie to chulało ta jak u ciebie???
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
z włącznikiem już wiem jak zrobić teraz powiec gdzie i jak podłączyć te kabelki z włącznika żeby to chulało
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
proponuje wrzucić w dział zrób to sam i opisać co i jak czekam na szczegółowy opis w odpowiednim dziale Pozdrawiam :thumbup1:
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
to opisz jak to zrobiłeś co i jak podłączyłeś ja mam alarm z pilota (dokładany) i kupiłem skóre z boczkami i mam tesz taki przełącznik ino nie wiem jak to podłączyć
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Stasiu widzę że lampy USiA zrobione żeby nie było całkowitego OT : http://imageshack.us/a/img819/326/gr3sx.jpg Udało sie przy twojej pomocy dzieki jeszcze raz:thumbup1: teraz zastanawiam sie żeby wymienić kierunki na pomarańczowe i halo na żółto
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
To ja tesz sie pochwale <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Przeczytaj cały wątek i napewno podłączysz jak zakładasz podsufitke to masz wszystko nawierzchu
-
Lampy przód polift 2001 soczewka rozklejanie
macie jaki fajny sposób na rozklejenie tych lamp? bo pasi zrobić ameryke:naughty:
-
Jaki jest rodzaj oznaczenia T uszczelki drzwiowej?
ja kupiłem od kolegi MASATO on miał na części audi po malutkim przebiegu napisz na pw. do niego może ma jeszcze
-
Jaki jest rodzaj oznaczenia T uszczelki drzwiowej?
a nie lepiej kupić używke w dobrym stanie nisz kombinować w dziale sprzedam napewno coś znajdziesz ciekawego:naughty:
-
[B5 AFN] Pomocy!Znowu przegub?
Ja polecam śmigam już dwa lata i cisza:whistling:
-
Dziwny odgłos i trzesienie w przedziale 1800-2100 obrotow
kolego nastawnik do czyszczenia to samo mam
-
Brak kierunkowskazow
Kolego może głupie sprawdz czy przylegają do siebie obie częsci manetki czyli prawa i lewa częśc ja jak podłączałem tempomat to żle złożyłem te dwie częsci do kupy i nie miałem kierunków może to? bo awaryjne miałem ale kierunków już nie
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
oooo właśnie oto mi chodziło dzieki:thumbup1: jak zrobie tesz się pochwale Pozdrawiam
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
ja mam szyberdach dobra ide robić instalke czekam na foto pozdrowienia:hi:
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
To jednak da sie wsadzić lampke do tyłu do sedana a ktoś pisał że nie da rady ponieważ niezmieści sie w podsufice że musi być jakieś wygłębienie, powiedz skąd ciągłeś kable do tej lampki są już jakieś przeciągniete do tyłu? Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- i jeszcze jedno w którym miejscu zamontowałeś tą lampke z tyłu przed tym wygłębieniem styłu podsufitki czy na wygłebieniu poka zdjecie jak to wygląda na całej podsufice
-
Jak zdemontować flansze ze skrzyni
Panowie jak w temacie musze zdemontować do nowej skrzyni stare flansze ino jak?? i jak je wsadzić do nowej skrzyni?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rabka Zdrój,chabówka a teraz spoty co 2tygodnie?? miałem wpaść w niedziele to sie skrzynia posypała ale dobrze że mam koło siebie gościa takiego z częściami co wy w gorlicach gośc sie zajmuje rozbiurką aut audi b5 passatyb5 i co dusza zapragnie jak pojechałem skrzynie brać to wybierałem jak w biedronce bułki:polew: