Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jest koleś na allegro, który zamienia i przerabia silniczki w bixach, dodając jakiś moduł, ale czy to faktycznie działa?
  2. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź tu: http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-01303.html
  3. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Koszty nie są duże ale czołganie sie pod autem i ciągniecie druta jest pracochłonne.
  4. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    No to byłoby super. A masz teraz, po założeniu ksenonów, tą funkcję świateł turystycznych w mmi? Tak, teraz prostuje mi przeslone.
  5. To ty chyba tylko trasy robisz z prędkością do 120km/h. Mi w mieście przy programie na 176 kucy i 401Nm pali 8.5 litra średnio na zimowkach. W trasie przy 140km/h 6.5 litra. Tak, do pracy mam 35 km przez Galicje a tu nie pojedziesz szybciej. Jak robię trasę z 500 km i wiecej to mi spalanie wzrasta o litr, tak jak piszesz.
  6. Sorry Co się ze mną dzieje ostatnimi czasy byki tu i ówdzie stawiam...
  7. moja średnia z 4 baków wachy przeliczona litr/ ilość km = 5,4
  8. Jędrek, na początku sprawdź oznaczenie pompy ABS:wink:
  9. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    nie ma nie jestem pewien czy po rozebraniu lampy da się przełożyć silniki pozycji od halogenowych - wtedy byś miał regulacje na pokrętle 0-1-2-3
  10. sprawdź vcds'm w ustawieniach modułu 09 MCE czy masz coming oraz leaving home zahaczony. możesz też w tym module sprawdzić kanały adaptacji - na rozwijanym menu masz ustawienia tych dwóch funkcji
  11. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    tak, taki koszyk gdzie wchodzi moduł 55:wink:
  12. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jak darmo. A może zamiast demontować, wykorzystać go do czegoś? Jeśli dobrze pamiętam, to zakładałeś samopoziom u siebie, dużo z tym roboty? Koszt? jeden czujnik - na tyle lewe koło 100-150zł drugi na przednie lewe koszt podobny, sterownik zasięgu świateł - 100-150zł (mi udało się kupić za 50zł z przesyłką) piny i kable - użyłem z utylizacji ze swoich wiązek - normalnie w aso pewnie z 500zł mocowanie sterownika w aso 18zł z rezania po 4 kable z każdej lampy do modułu (55)mocowanie pod półką pasażera 2 kable do gateway 2 kable do zasilania - bezpieczniki po stronie kierowcy 3 kable do czujnika tył 3 kable do czujnika przód
  13. I jak zakodowałeś? Na jednym skrętne ?
  14. klakson masz na oddzielnym obiegu, zazwyczaj jest to gruby drut który łączy się z masą, jak już zdejmiesz poduszkę, to zobaczysz jak łatwo wychodzą przyciski multifunkcji wystarczy podważyć same moduły multifunkcji też są rozbieralne...
  15. ... ale polift czy przedlift?
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wszystkiego najlepszego rezacze! I wierszyk na Nowy Rok: W Nowym Roku, tuż po balu, oprócz szczęścia, zdrowia szmalu, proś niebiosa by Ci mody dużo dały radości i wygody. Do Siego Roku!
  17. darecy odpowiedział(a) na wojcian temat w 2.0TDI
    Wyglada to na dwumas i jego łożysko w środku. Tez miałem nie regularny na początku stuk przy wcisnieciu sprzęgła. Wymieniłem dwumas, sprzęgło, docisk i jest cisza.
  18. Pokarze to Ciebie Jarek, Pan Bóg za ortografię. Odmuwiłem jurz Zdrowaźkę za sfoje kary
  19. sprawdź luzy na wirniku.
  20. VCDS pokarze Wam kiedy ostatni raz był wypalany DPF
  21. nic się nie zapowietrza - chyba że włączysz zapłon przy ściągniętych wężykach
  22. darecy odpowiedział(a) na wojcian temat w 2.0TDI
    przegub sprawdzisz sobie na wolnej jeździe po okręgu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.