Treść opublikowana przez lukjar7
-
[AGR] Ciężko odpala na rozgrzanym silniku.
Kurcze, zapomniałem, że to AGR, a one są "specyficzne" jeżeli chodzi o ten temat. zapomniałes ?? tym razem master Ci wybaczymy
-
[AGR] Ciężko odpala na rozgrzanym silniku.
nie zawsze .... ale mowimy tu a AGR czyli o silniku który ma troszkę zle napisana mape, w sumie tu postawiono na .....no wlasnie nie wiem dlaczego tak napisali program dla tego samochodu.. ale w agr załatwia dawka rozruchowana sprawe
-
[AGR] Ciężko odpala na rozgrzanym silniku.
zwiekszenie dawki rozruchowej na maks jaki daje vag, załatwia sprawe dla zainteresowanych: http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=4786
-
[B5 AFN] Błąd 00575
wywalic kata profilaktycznie nie zaszkodzi
-
[B5 ADR] jak podpiąć interfejs OBD2 do OBD1
ja uzywam takiego cuda http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=16
-
[B5 AFN] Kontrolka świec miga po wizycie w warsztacie
moze odłączali wtyczke od n75 na wlaczonym zapłonie i dlatego wywaliło bład
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
daj znać logami czy pomogło
-
[B6 AWX] Problem z interfejsem
a kabel podłaczyłes do samochodu?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
zrobisz wszystko powoli, nic na siłe z instrukcja i wszystko bedzie git
-
[B5 ADR] Brak połączenia z silnikiem
widze taki sam kolego temat ta forum viakena
-
Log z grupy 11 silnik alh
czyli co sugerujesz sprawdzic, bo turbina w tym silniku nie ma chyba zmiennej geometrii
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
tu masz grupe 000 na przykładzie silnika ALH http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=121717&highlight=agr+k%B1t+wtrysku tu masz wartości dla poszczególnych bloków http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_Main.html a tu masz przykłady opisów bloków dla jakiegos diesla, w zaleznosci od silnika moga sie troche roznic Obrazek Obrazek
-
[B6 AWX] Prosze o obejrzenie i analize logow AWX'a
2 i 4 wtrysk leje, a zeby cos powiedziec to 3,8,11 blok ale dynamicznie 3 bieg 1.5 tys i gaz w podłoge i trzymasz do 4 tys, dla kazdego bloku robisz oddzielnie wtedy wieksze bedzie próbkowanie
-
Log z grupy 11 silnik alh
to sa logi octavi z silnikiem ALH a jaki jest klops?
-
[A6 AJG] Kalibracja obrotomierza
Trzeba przyznać, że to dość drastyczny sposób kalibracji wskazówek Nie wydaje mi się ,że jest to jedyny sposób kalibracji tych wskazówek. Bo skoro można wykalibrować w VAG'u wskazówki od paliwa i woltomierza i chyba od wody, to dlaczego nie można w taki sam sposób wykalibrować wskazówek od obrotomierza i prędkościomierza ? mi się też tak kolego wydaje... tylko jak zrobic to w vagu?[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 10:27 _________________________________________________zabieg został wykonany i wszystko chodzi jak należy wskazówka od obrotomierza nie byla wcisnieta na swoje miejsce(lekko sie trzymała na osi, dlatego sie suwała) i daje ludziom do wiadomości ze szybki przedniej sie nie podwarza tylko wyjmuje cały licznik z obudowy
-
Log z grupy 11 silnik alh
to nie jest napięcie, nawet nie jest napisane, że jest to napięcie... Jak sam nazwa mówi "duty cycle" czyli ilość cykli (praca tego zawora) w zadanym czasie. Ten peak, to over-boost czyli jesli wartość w ostatniej pozycji zaczyna rosnąć czyli zaworek zaczyna coraz częściej pracować?? a z jego pracą wiąże się to że zaczyna upuszczać ciśnienie żeby nie doszło do przeładowania? dobrze myśle?? mógłbyś wyjaśnić over-boost?
-
Log z grupy 11 silnik alh
Powiedzcie mi dlaczego przy 2163 obr/ min jest takie duze cisnienie. i mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie, w grupie 11 na ostatniej pozycji jest napięcie n-75 i powiedzcie mi taka rzecz: czy w momencie gdy napiecie osiagnie 100% to czy całość cisnienia z turbiny trafia w kolektor dolotowy czy do atmosfery?
-
[B5 ADR] Brak połączenia z silnikiem
uzywasz przejsciowki usb---com czy fejsu na usb?
-
[AUDI A6] VAG przy zgaszonym silniku
moze bendix sie slizga
-
[A6AJG] 2000 r. Kable WN
beru ze sklepu. one nie byly z salonu. pojezdze na tych ngk i zobaczymy.
-
[A6AJG] 2000 r. Kable WN
przewody nowe beru, tydzien jazdy i okazuje sie ze 2 maja przebicie, byc moze od razy mialy przebiscie, teraz mam nowe ngk i pojezdzimy i zobaczymy czy te tez nie dostana przebic.
-
[A6AJG] 2000 r. Kable WN
Witam, powiedzcie czy cewka moze palić przewody w takim sensie ze zakładam nowe a one po jakims czasie dostaja przebicia, w przewodach z przebiciem warstwa porcelanowa jest przebarwiona na czerowono.
-
[ALL] Jaką tanią przejściówke pcmcia<--->rs232 żeby działała
wiecie nie wszystko dziala pod interfejs usb. dlatego kupiłem rs232, no nic albo kupie ta przejsciowke za 100 zl albo caly jakis stary laptop, moze chce ktos kupic interfejs odemnie?? wtedy bym zamienił na usb,
-
[ALL] Jaką tanią przejściówke pcmcia<--->rs232 żeby działała
i co łączy się ze wszystkimi adresami?? tzn czy nie wywala keyword 1401 przy autoscanie przy któryms z adresow?
-
[ALL] Jaką tanią przejściówke pcmcia<--->rs232 żeby działała
sypniesz jakims linkiem z allegro? bo nie wiem czy te z allegro za 100 zł tworza virtualny czy fizyczny port. bo te za ponad 200 zł to napewno fizyczny. widze ze sie znasz to moze mi cos doradzisz.