Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. Kurcze, zapomniałem, że to AGR, a one są "specyficzne" jeżeli chodzi o ten temat. zapomniałes ?? tym razem master Ci wybaczymy
  2. nie zawsze .... ale mowimy tu a AGR czyli o silniku który ma troszkę zle napisana mape, w sumie tu postawiono na .....no wlasnie nie wiem dlaczego tak napisali program dla tego samochodu.. ale w agr załatwia dawka rozruchowana sprawe
  3. zwiekszenie dawki rozruchowej na maks jaki daje vag, załatwia sprawe dla zainteresowanych: http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=4786
  4. wywalic kata profilaktycznie nie zaszkodzi
  5. ja uzywam takiego cuda http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=16
  6. moze odłączali wtyczke od n75 na wlaczonym zapłonie i dlatego wywaliło bład
  7. a kabel podłaczyłes do samochodu?
  8. zrobisz wszystko powoli, nic na siłe z instrukcja i wszystko bedzie git
  9. widze taki sam kolego temat ta forum viakena
  10. czyli co sugerujesz sprawdzic, bo turbina w tym silniku nie ma chyba zmiennej geometrii
  11. tu masz grupe 000 na przykładzie silnika ALH http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=121717&highlight=agr+k%B1t+wtrysku tu masz wartości dla poszczególnych bloków http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_Main.html a tu masz przykłady opisów bloków dla jakiegos diesla, w zaleznosci od silnika moga sie troche roznic Obrazek Obrazek
  12. 2 i 4 wtrysk leje, a zeby cos powiedziec to 3,8,11 blok ale dynamicznie 3 bieg 1.5 tys i gaz w podłoge i trzymasz do 4 tys, dla kazdego bloku robisz oddzielnie wtedy wieksze bedzie próbkowanie
  13. to sa logi octavi z silnikiem ALH a jaki jest klops?
  14. Trzeba przyznać, że to dość drastyczny sposób kalibracji wskazówek Nie wydaje mi się ,że jest to jedyny sposób kalibracji tych wskazówek. Bo skoro można wykalibrować w VAG'u wskazówki od paliwa i woltomierza i chyba od wody, to dlaczego nie można w taki sam sposób wykalibrować wskazówek od obrotomierza i prędkościomierza ? mi się też tak kolego wydaje... tylko jak zrobic to w vagu?[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 10:27 _________________________________________________zabieg został wykonany i wszystko chodzi jak należy wskazówka od obrotomierza nie byla wcisnieta na swoje miejsce(lekko sie trzymała na osi, dlatego sie suwała) i daje ludziom do wiadomości ze szybki przedniej sie nie podwarza tylko wyjmuje cały licznik z obudowy
  15. to nie jest napięcie, nawet nie jest napisane, że jest to napięcie... Jak sam nazwa mówi "duty cycle" czyli ilość cykli (praca tego zawora) w zadanym czasie. Ten peak, to over-boost czyli jesli wartość w ostatniej pozycji zaczyna rosnąć czyli zaworek zaczyna coraz częściej pracować?? a z jego pracą wiąże się to że zaczyna upuszczać ciśnienie żeby nie doszło do przeładowania? dobrze myśle?? mógłbyś wyjaśnić over-boost?
  16. Powiedzcie mi dlaczego przy 2163 obr/ min jest takie duze cisnienie. i mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie, w grupie 11 na ostatniej pozycji jest napięcie n-75 i powiedzcie mi taka rzecz: czy w momencie gdy napiecie osiagnie 100% to czy całość cisnienia z turbiny trafia w kolektor dolotowy czy do atmosfery?
  17. uzywasz przejsciowki usb---com czy fejsu na usb?
  18. beru ze sklepu. one nie byly z salonu. pojezdze na tych ngk i zobaczymy.
  19. przewody nowe beru, tydzien jazdy i okazuje sie ze 2 maja przebicie, byc moze od razy mialy przebiscie, teraz mam nowe ngk i pojezdzimy i zobaczymy czy te tez nie dostana przebic.
  20. Witam, powiedzcie czy cewka moze palić przewody w takim sensie ze zakładam nowe a one po jakims czasie dostaja przebicia, w przewodach z przebiciem warstwa porcelanowa jest przebarwiona na czerowono.
  21. wiecie nie wszystko dziala pod interfejs usb. dlatego kupiłem rs232, no nic albo kupie ta przejsciowke za 100 zl albo caly jakis stary laptop, moze chce ktos kupic interfejs odemnie?? wtedy bym zamienił na usb,
  22. i co łączy się ze wszystkimi adresami?? tzn czy nie wywala keyword 1401 przy autoscanie przy któryms z adresow?
  23. sypniesz jakims linkiem z allegro? bo nie wiem czy te z allegro za 100 zł tworza virtualny czy fizyczny port. bo te za ponad 200 zł to napewno fizyczny. widze ze sie znasz to moze mi cos doradzisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.