Treść opublikowana przez mapper
-
1.9TDI AFN 200+ jak poprawić dół ?
To był filmik ze strojenia, teraz pewnie mniej dymu, szkoda że nie leci równo z 2 kominów.
-
Mocowanie amortyzatora
Ja ostatnio zamiast alu wrzuciłem stalowe do passata b5fl bo miał pourywane śruby, tam pasowało to u Ciebie też powinno zagrać.
-
1.9TDI AFN 200+ jak poprawić dół ?
Jest dym, jest moc:D Opisz dokładnie co tam masz.
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Zamach przeszlifuj, kup nowy docisk i tarcze daj do obicia kewlarem.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Filtr jest inny Ja kupiłem ufi za 50zł. puszka pasuje w miarę ok, dolny bolec wchodzi jeden i górne mocowanie tak na ścisk, troszkę trzeba podciąć wlot przy pasie i wszystko pasi. Ja wsadziłem całość bo trochę większa średnica i dodatkowo jeszcze ciągnie powietrze bokiem z nadkola, przez co dzwięk jest bardziej basowy. I trzeba nawiercić dziurę do powrotu z n75 bo jest zaślepiona
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Olx.pl Robili w Poznaniu na głogowskiej, teraz jest soft na 1,75 bar powinno być ok 190/400 teraz będzie dopieszczony i się zobaczy co będzie. Ulepiłem dolot z AWX. Albo mi się wydaje albo coś to dało, jak by turbo szybciej wstaje, trzeba zrobić logi i porównać. Mod na +
-
Regeneracja wtrysków za 50-70 zł
Przeczytaj jeszcze raz aukcje : Aukcja dotyczy NIESPRAWNEGO WTRYSKIWACZA do Renault, nie nadającego się do regeneracji.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Wleciał zestaw, dwumas afn, tarcz kewlarowa i docisk awx. Jest malina nic się nie ślizga. I generalnie ciesze z powrotu do dwumasy, mniej wibracji. Koszta szlif docisku i dwumasy 200 Tarcz kewlarowa 260 Stare nowe:) Plastki na lepszy dolot z AVF ale to na jutro
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Jak szukasz RS to bierz oryginał, chiński ma słabe zaczepy. Jak chcesz to mam chinola rs z 2 urwanymi dolnymi zaczepami.
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Ładna, mody idą w dobrą strone. Trzeba było kupić gwint i przerobić podjazd Tylko Znaczek OOOO daj srebrny i zobaczysz że będzie lepiej,
-
Jaki kolor lakierowanie auta
Dajcie cały w metalgun.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Logi będą jak będzie skończone. Sprzęgło było nówka luka. Do 1z tylko dłuższe śruby do dwumasu i wio. Ciah pisał że ahu ma mocniejszy docisk czy coś, u niego trzyma ponad 180km. Dzis przyszło sprzęgło zestaw z awx z bdb dwumasem wyrwałem za 120 z poczta
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Obecnie mam jednomas i sprzęgło z 1z. Jak dla mnie na jednomasie trochę za dużo wibracji, i po kilku dniach przy ok 400 nm zdechło kompletnie. Dziś powinno dojść sprzęgło od awx, zawiozę do zrobienia to opiszę koszta.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Będzie niebieskie "kiedyś" w tym tygodniu jeszcze wjedzie wzmocnione sprzęgło i dolot z awx, A BRD sobie chwalę, ładnie wstaje, jak finalnie będzie zestrojone to się pochwale
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Ostatnio wleciało turbo BRD i inne duperela, Nareszcie bedzie zestrojona. Przy okazji wleciała kiera i gril S4
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
poliuretan olkusz, robiłem kilka zawieszeń na ich tulejach, polecam.
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Pany potrzebna pomoc, obecnie mam zestaw na jednomasie z 1z. Sprzęgło już się prawie skończyło. Potrzebny zestaw który ogarnie 200/400. Mam dwumas igiełkę od AFN czy wystarczy jak dam na nie zestaw sprzęgła od AWX z tarczą obitą kewlarem ?? czy dwumasa AFN wytrzyma ten moment ??
-
Własnoręczny montaż gazu, czy można ?
Moje 2 a4 b5 1.6 ahl jest też świerzo po montażu gazu, Intalacja używka z rozbitej mazdy 323f na blosie. koszt? 2 dni przekładanie gratów. Robiłem pierwszy raz, do tego ma ładny wlew pod klapką i robi 100 km za 20zł. Spalanie 10l LPG
-
Pęknięty kolektor ssący AHL
Posty nabijasz? To ze taki sam pasuje to wiem, pytam o aluminiowy.
-
Pęknięty kolektor ssący AHL
Pany potrzebne info. rozszczelnił mi się kolektor ssący na łączeniu 2 częsci kolektora. Czy będzie pasował tam jakiś inny kolektor aluminiowy? Mój ma klapy w środku, tak patrze po zdjęciach od adp chyba nie podejdzie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Jak zgnije to na pewno się pochwale, jeśli odpowiednio zabezpieczona to niema prawa, można jeszcze proszkowo pomalować i na pewno będzie żyć. Kiedyś do omegi 2.5 td zrobiłem fmic z Iveco i też na zwykłych wydech rurach 3 lata bez problemów. także spoko.
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Zwykła rura na wydechy spawana migomatem, na zewnątrz pomalowana podkładem i na srebrno a w środku to się zakonserwuje olejem z dolotu dużo aut ma doloty ze zwykłej stalowej rury seryjnie i wszystkie żyją.
-
[A4 B5 1.8 ADR] ODPALANIE BEZ JEDNEJ ŚWIECY?
Na pozostałych 3 zmierz kompresje a na ten 1 kup taki zestaw i napraw i zrób pomiar kompresji. http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-regeneracji-gwintow-i-swiec-geko-i5459730110.html Na początek najtańsza opcja
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Komplet ? jak tak to bierz. Ja dałem 200 za nowy przód i nie żałowałem.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Miałem nowy, spoko gwint polatałem sprzedałem jeździ dalej. Według mnie dużo lepszy od ta mts. Dosyć twardy, jak masz w dobrej cenie to bierz.