Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. prawda jest tak ze jedne nie gniją inne już tak, w mojej byłej b6 gniły tylko przednie błotniki tak jak u wszystkich, przez gąbki, odpryski od kamieni i wypiaskowania wewnętrznej strony błotnika od dużych szybkości na trasie
  2. Stoi na radzyminskiej ?
  3. auto sprzedane moderowi a8 klubu tera je takie cus MB CE dwjeśie A EM GIE MAY 2015 ediszyn
  4. rav85 odpowiedział(a) na konarmateusz temat w Audi A4 B6/B7
    ja wywaliłem w swoim środkowy tłumik i zamontowałem wydechy końcowe z s4 b6
  5. rav85 odpowiedział(a) na Polbors temat w Audi A4 B5
    zobacz czy jest wsadzony bezpiecznik który daje prąd do silniczków wypychających spryski
  6. gry cyfrowe z allegro od osób które kupują je na sloty i sprzedają dalej, jak trafi to pogra parę miesiecy jak będzie miał pecha to zobaczy kłódkę na grze i tyle z jego kasy i gier, do tego większość gier wpada na konto które zostało udostępnione do 1 pobrania gry, a nie na konto użytkownika konsoli
  7. zależny jaki ubezpieczyciel , w link 4 wyceniają na podstawie vin, wiec jako zwykły zderzak, chyba ze sobie doubezpieczysz dodatkowe niestandardowe elementy. odnośnie zamiennik/oryginał to zależny czy występują do tego modelu zamienniki do a8 d3 z 2003 roku nie ma zamienników zderzaków wiec mi wyceniali oryginał bez amortyzacji bo taka opcje wykupiłem
  8. Moga sie tez uprzec ze bylo z twojej strony zaniedbanie i tez nie beda chcieli nic wyplacic
  9. Prz link 4 to nie sziala ja dalej nie dostale kasy. Ac za uszkodzony zderzak na parkingu , w ostatnim pismie napisali mi zebym sobie poszedl do sondu.
  10. Klape mozna zamykac i otwierac recznie w niczym to nie przeszkadza , jezeli pada silnik to nie pokaze bledu , jezeli musisz jej pomoc palcem i dalej jedzie to a) do sprawdzenia silowniki , do sprawdzenia zawiasy klapy, c) do sprawdzenia u kogos podmiany silnik
  11. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/262026-wymiana-dekorow-listw-ozdobnych-oraz-ich-pozostalych-elementow/
  12. Podeslij mi zdjecia auta na pw, moze kupie je od ciebie
  13. Tvn turbo, sprawa dla reportera, uwaga tvn, panstwo w panstwie
  14. W aucie zrobiłem po kupnie: Wymiana końcówek drążka kierowniczego Olej + filtr motul 5W40 Filtry: powietrza, kabinowy Pompa paliwa Kompletny rozrząd z termostatem, pompa płynu Uszczelki dekla zaworów Świece zapłonowe Płyn chłodniczy Paski osprzętu Wahacze przód strona lewa i prawa Sonda lambda przód strona lewa
  15. Witaj, zadowolony jestem pomimo o wiele wiekszych wydatkow niz przy a4 , upierdliwych usterek elektroniki od czapy np: padajaca syrenka alarmu ktora zamontowana jest tak ze podczas opadow deszczu ja zalewa i pada, padajace mikrowlacznik w drzwiach u niektorych auto nie usypia masy sterownikow i rozladowuje im akumulator. W wawie pali ok 23 l przy normalnej jedzie w trasie ok 12 przy 160 km/h Wkurza mnie delikatne zawieszenie, robilem caly przod na lemforderze , przejechalem pare razy przez ul lodygowa i po prawej zaczyna znowu cos stukac wiec musze zweryfikowac, komfort podrozy w trase nie porownywalny, mozna wsiadac i jechac 1500 km i nie wysiada sie pogietym po podrozy. Budzet za poczatek produkcji czyli 2003 to ok 36 tys taniej nie ma co szukac bo same miny.
  16. niestety mam kapsel ale do skrzyni 6 biegowej , chrom zniszczony, sam kapselek można odkleić podgrzewając suszarka
  17. w aso samego kapsla nie zakupisz bo jest z całym drążkiem zmiany biegów , zobaczę w piwnicy czy mam 5 czy 6 biegowego tylko z tego co pamiętam to ten kapsel /obwódka chromowa jest pościerana ale sam kapselek z rozpiską biegów był w dobrym stanie.
  18. rav85 odpowiedział(a) na Matejus_93 temat w Audi A4 B5
    w ASO
  19. rav85 odpowiedział(a) na lm temat w Audi A4 B6
    8E0199382K strona prawa 8E0199379AB - lewa elektryczna na przyszlosc sam możesz sprawdzić numer części w Etce online http://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php cena 1 szt w aso ok 468zl
  20. sprawdź płyn hamulcowy
  21. jak pojedziesz do aso na przegląd to ci dadzą czysta bez wklejki z vin i kodami wyposażenia , można tez kupić na allegro uniwersalna albo poszukać czystej książki serwisowej
  22. trzeba wezwać fachmana z opcja przyuczanie immo do kluczyka licznika i zrobi
  23. czy ie opłaca trzeba już samemu zadać sobie pytanie, jeżeli nie przeszkadza ci latanie i czarnienie plastików co tydzień , 2 w zależności od pogody to można spróbować , lub dowiedzieć w aso ile kosztuje takie plastik
  24. 2 - 3 tygodnie i znowu będziesz miał to samo , lepiej poszukać na allegro tych elementów w dobrym stanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.