Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w ZG?
Braciaki na Gorzowskiej (strefa), na przeciwko LUG-a
-
Wgranie polskiego jezyka do FIS-a
Do jakiego modelu?
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś z Was był ustawiał geometrię na gwincie? Jakie zawieszenie mam podać żeby wpisali w przyrząd? 1BV jest chyba najniższy?
-
Przyciemniane szyb Zielona
W razie czego PW
-
Przyciemniane szyb Zielona
Ja się zajmuję przyciemnianiem szyb
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Dobrze, że nie Q do 300KM ma być ośka to będzie zapierdalacz
-
Sector - Detailing - Pasja dla twardzieli pozytywnie zakręconych
A ja myślałem, że jestem pier... siedząc przy lakierze 3 dni
-
Zielona Gora dobry mechanik od automatów poszukiwany
Zapytaj użytkownika "talib", on regenerował tam skrzynie. Pobobno gość jest dobry, ale szukaj potwierdzenia. Odradzam Bytom Odrzański.
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
tam było(moze jest jeszcze) solidne audio na Herzach to chyba raczej średnia półka, ale może ilość grała tutaj znaczącą rolę Na Hertzach serii H chyba nie słyszałeś skoro tak mówisz... Kacper, dlaczego nie ma aktualizacji tematu?
-
[A4 B8] Moja Audi
Bardzo ładna, miałem okazję zobaczyć na żywo i na prawdę nie ma do czego się przyczepić
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Coś za jasny ten dyfuzor chyba?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- B8 TrOOOOp
Fajne zegary, kiera, ale ta konsola... trochę jak w E60...- A4 B8 CAGB moje pierwsze Audi
Podgrzewane fotele z tyłu- Spocik Lubuski :)
Jutro planujemy SPOTkanie Godzina 18:00 - parking MAKRO Zielona Góra Zapraszamy!- Jest możliwość podłączenia oryginalnego SUBWOOFERa?
Czy mam możliwość podłączenia do tego oryginalnego suba? Poniżej fotka:- B8 TrOOOOp
Kowi, są dwie wtyczki, czyli dwa naboje- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Nie, nic nie malowałem pod grillem No to trochę Ci zeszło z tym wszystkim... Ustaliłeś co stuka w zawieszeniu?- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Nic Ci nie umknie Demontaż grilla... Black front- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie jaki potrzebuję sterownik PDC żeby wyświetlał mi wizualizacje na 3G+ (4-kanałowy)?- B8 TrOOOOp
Witam, Potrzebuję numer sterownika PDC obsługującego wizualizacje- B8 TrOOOOp
Zderzak RS? 4:45- B8 TrOOOOp
To okrągłe z kabelkiem to mikrofon? czy te dwa prostokątne?- B8 TrOOOOp
Tak mam grzane Ogarnąłeś już wyświetlanie na mmi?- B8 TrOOOOp
Ja mam 34000000 - B8 TrOOOOp