Treść opublikowana przez slo
-
Galeria zdjęć i filmów ze spotów Wielkopolskich
Kilka fotek ode mnie parking -2 King Cross, niedziela 19 luty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
brać sprzęt foto/video ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam nadzieje, że ktoś mi zdiagnozuje stuki puki, szuranie, chrobotanie i inne niepokojące dźwięki
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
ogólnie to wkurzam sie na siebie za założenie tego taniego ustrojstwa. Dać 300 zł za lipę i codziennie modlić się żeby żarniki odpaliły? ehh.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możecie mnie wpisać kto będzie z kabelkiem i kompem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a zrobiłby mi ktoś ładne LOGI w mojej padace ?
-
[B6 AVB] Problem z tylnym spryskiwaczem
póki co nieszczelny mam dach na wysokości anteny. jutro sprawdzę spryskiwacz tylni.
-
[ALL B6] Dziwny dźwięk, coś jak włączający się ABS. Quattro.
miedzy innymi.
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
saga89.. temat rzeka.. mi się działaj schrzaniły trochę. loteria co kupisz. albo będzie dobrze albo nie. taki urok "taniości"
-
[B6 AVB] Problem z tylnym spryskiwaczem
nie wiem kolego. u mnie słychać jak coś pompuje jak pryskam tył. tylko nic nie leci.
-
[B6 AVB] Problem z tylnym spryskiwaczem
podłączę się. przód działa. gdy chcę spryskać tył, pojawia się charakterystyczny odgłos pompki, jednak nic nie leci. piterdzg tez tak masz ?
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane FK
zależy czy chcesz postawić na jakość czy cenę. Ja bym brał zawieszkę od kolegi P-U-M-A ale muszę ogarnąć najpierw rozrządy i inne pierdoły
-
[ALL B6] Jak ustawić klimę w zimę ?
koledzy mam problem. na LO zimno, a już jak ustawie 18 to leci gorące powietrze.. co minute muszę przełączać z LO na 18 żeby było w miarę komfortowo. Co to może być ? Silnik 90 stopni temperatura robocza
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
zamontowałem, pojeździłem kilka dni i dzisiaj lewy palnik nie chciał odpalić. Odpala tylko na zapłonie, gdy silnik nie chodzi. Jak zapalam silnik i potem włączam światła to niestety się pieprzy. Błędy esp abs i hamulców..
-
[B6 AWX] Stuki przy przyśpieszaniu. Poduszka pod skrzynią/silnikiem ?
ok, sprawdzę to jutro na jakiejś stacji diagnostycznej. a jeśli to nie to ? [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 22:23_________________________________________________To jednak nie poduchy. Diagnosta nie garnął się do ekspertyzy Wiem tylko że to nie poduszki. Jakieś nowe pomysły co to może być ? coś z układem przeniesienia napędu ? [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:28_________________________________________________koledzy pomocy.. jakieś pomysły co to może być ?
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
To naucz mnie jak tak jeździć he he ja latem schodzę do 7. trasa 130km/h i tyle wychodzi
-
[ALL B6] Ładne ? :) do czarnego avanta b6
o to mi chodziło widzę, że podzielacie moje zdanie. Dziękuje za opinie
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
# morsdicti no ostatnio wg dystrybutora za 63L zrobilem 900km. daje to 7L.
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
wszystko pięknie ładnie ale zaślepka razi w oko
-
[ALL B6] Ładne ? :) do czarnego avanta b6
Witam, wyszperałem na allegro takie felgi: http://moto.allegro.pl/konkretne-19-tki-do-audi-mb-vw-rant-w-karbonie-i2123583441.html http://moto.allegro.pl/piene-nowe-fele-do-audi-black-panamera-19-cali-i2123583523.html Chciałbym usłyszeć opinie o tych felgach. Szukam czegoś do czarnego avanta z pakietem chrom. EDIT. http://moto.allegro.pl/felgi-vw-passat-pheaton-t4-golf-v-touran-19-i2096118541.html a o takich dziwolągach co myślicie ?
-
[B6 BBK] Do czego ta wiązka?
czujniki i kable parktronica ?
-
[ALL] Rysa na masce, co myślicie? Zdjęcia.
są specjalne pasty lekkościerne. "rozpuszczają" one lakier, ścierając nanoszą go na rysę. popróbuj.. już nie takie rysy sie usuwało
-
Jak wam odpala w zimę?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59960.0;highlight=odpala http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107681.0;highlight=odpala
-
[ALL] Rysa na masce, co myślicie? Zdjęcia.
farecla/tempo i jazda. Lub jakiś specyfik do usuwania rys. nanosisz i szorujesz. może coś da..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zapraszamy