Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AEB] Cisnienie Turbosprezarki
n75 też może przepuszczać
-
[B5 AEB] Cisnienie Turbosprezarki
nieszczelność bardzo prawdopodobna
-
[ALL B6] Jak wymienić świece w 1.8t
dla potomnych-jak odkręcisz świecę,a klucz nie jest wyposażony w gumkę-świeca dalej będzie w gniezdzie-najlepiej włożyć cewkę i świece mamy na wierzchu z cewką...
-
[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
zapytaj na Krakowskich-masz rzut czapeczką :gwizdanie: na pewno ktoś ma B6 1,8T
-
[B6 AMB] Odczepiony wężyk- do czego służy? (FOTO)
mocy raczej nie ubędzie,ale niekorzystnie wpływa na turbo,bo cofające powietrze spowalnia jej obroty,zamiast utrzymywać,jak to ma miejsce przy normalnej pracy DV-upust z węża ciśnieniowego,do dolotu i tak w kółko
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
...ale dekielków dalej nie kupił...
-
[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
skoro przerywa cały czas na 1 cylindrze-to może być wina kabla-podmień od kogoś na jeden dzień i zobaczysz
-
[B6 AMB] Odczepiony wężyk- do czego służy? (FOTO)
ciśnienie zamiast ulatywać z powrotem w obieg-będzie się wracać, po odjęciu gazu- przy stozku na pewno usłyszałbyś furkotanie
-
[B6 AMB] Odczepiony wężyk- do czego służy? (FOTO)
nie- membranka jest uszkodzona- w obydwie strony nie moze byc przedmuchu
-
[B6 ASN] Sposób na wyciągnięcie złamanego bagnetu
chyba tylko pozostaje odkręcenie tej pomarańczowej rurki,gdzie bagnet siedzi
-
[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
w B6 tego nie ma
-
[INNE] Mercedes sprinter-SAFE na wyświetlaczu-jak wprowadzić kod?
Problem polega na tym,że w firmowym sprinterze,jakiś bałwan zle wprowadził mi kod i teraz jest SAFE na wyświetlaczu i za nic nie mogę wprowadzić kodu-nie mam instrukcji,ale to,co znalazłem w necie-niestety nie działa-radio ori ze sprintera "Sound 3000" próbowałem odpiąć go od prądu-nie działa,zostawiłem na włączonym zapłonie z godzinę,albo lepiej-niestety też nie działa...macie jakieś pomysły?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
mnie też tak załatwiliście,potem nawet już wóde piłem-co zazwyczaj staram się omijać szerokim łukiem-no ale nie ma tego złego...itd...-wiadomo ,czego sie spodziewać przy kolejnej okazji :kox: jamajca squad chyba teraz tak już zostanie-Moskal-przypnij sobie to w podpis
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
po spotkaniu z członkami dżamejka sqad-ponownie odkryłem wartości smakowe tego smalczyku :kox: i jeszcze raz koks
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a wyślesz mi trochę tego smalcu,k**wa dobry był... [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________ Bartek,ale on sobie zakazywał,jak cole polewał-..."nie nie nie Adaś-będziesz po tym rzygał..." :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jakbys tyle nie pił-to byś był na większości
-
[ALL B6] Demontaż siedziska tylniej kanapy w avancie - BEZ STRAT, USZKODZEŃ ITD...
no właśnie mi jedna wpadła do środka i chyba z pół godziny walczyłem,żeby to wyjąć,ale jest ,tak jak mówicie-wystarczy szarnąć do góry i siedzisko piknie odchodzi-ja tam na przykład znalazłem 8 różnych monet i kilka innych drobiazgów.....
-
[B6 AMB] Odczepiony wężyk- do czego służy? (FOTO)
DV-nr 14-opis i fotki masz tego stado na forum-poszukaj
-
[B6 AVJ] Jaki to zawór
dokładnie -w AVJ-ten grzybek jest na dolocie powietrza-tam się skrapla woda,z oparów w pokrywie zaworów-widocznie takie umiejscowienie nie było najlepsze-bo kolejne 1,8T-juz miały przy gumowym trójniku odmy dokładna nazwa tego to wg ETKI "Zawór regulacji ciśnienia"
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
...znów mnie akcja ominęła...
-
[B6 AVJ] Co to za element?
te silniki nie różnią się niczym szczególnym-odma,a właściwie rurka od niej ,jest inna -w AVJ zawór na odmie ,jest przymocowany do dolotu pow,a w BFB,BEX i reszcie jest ten zawór przy trójniku-średnica jest ta sama,ale kąt delikatnie inny -ale podejdzie-u mnie siedzi z Passata i nie ma żadnych problemów
-
I.C.E Karta dla kierowców
Znalazłem stronkę ze wzorem do wypełnienia Karty I.C.E (In Case of Emergency) Z pewnością się przyda każdemu kierowcy,ale nie tylko im,bo każdy kiedyś może potrzebować pomocy-są tam wszystkie potrzebne dane,aby zidentyfikować osobę w potrzebie (imię ,nazwisko,grupa krwi,telefon kontaktowy itp) poniżej link do strony http://www.medids.com/free-id.php jest opcja do wydrukowania w dowolnym rozmiarze,po to,by było łatwiej włożyć do portfela ,czy umieścić gdzieś w widocznym miejscu w aucie
-
HP drukarka nie drukuje ze stron internetowych
pacjent HP Photosmart C4700 series-nie drukuje wprost ze stron internetowych ,gotowych dokumentów-muszę dokument skopiowac do PDFa i wtedy wydrukuje,ale tylko jest problem z dokumentami ze stron internetowych-drukowanie,kopiowanie,czy skanowanie elementów z komputera,czy innych nośników-bez problemów sytem Vista 7 64bity-może to ma coś wspólnego
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ale jak przyszedł do nas z alkomatem-to chyba nie pił bo Poziek,to normalnie jak chory-dwa piwa mu przyniosłem i jedno wypił do połowy,a w drugim zamoczył chyba język-tak zakończył sobotnie picie....
- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI