Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
fotki niezłe-Bartek-kto Ci rejestracje oderwał?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ja na pewno nie będę spał - zawsze znajdzie się jakieś auto do zvagowania i moje.... :kox:
-
[B6 AVJ] Dziwne odczyty
tak
-
[ALL B6] Kontrolka pasów
no to nie masz czujników pasów
-
[B6 AVJ] Dziwne odczyty
za mało paliwa podaje -problem może leżeć po stronie sondy lambda-zrób logi 031 ,032
-
[ALL B6] Kontrolka pasów
będą kody i model silnika-taka wlepka wielkości 10x10cm,z niezrozumiałymi zestawami liter i cyfr
-
[ALL B6] Kontrolka pasów
jeszcze szybciej i prościej-sprawdz w kodach wyposażenia auta,czy masz kod 9P3 jeśli nie masz-nie masz czujnika zapiętych pasów i zanim zapytasz-kody masz w książce serwisowej auta lub w przedziale koła zapasowego
-
[ALL B6] Kontrolka pasów
a skąd wiesz,że masz kontrolkę pasów?
-
[ALL B6] Kontrolka pasów
chodzi o to,żeby wpisać na początku tematu prefiks o jaki model auta chodzi,ew.jaki silnik-jest prościej udzielić porady,wiedząc z jakim autem/modelem nmamy do czynienia
-
[ALL B6] Kontrolka pasów
a wcześniej się zapalała,bez względu na to,czy ktoś siedział na fotelu,czy nie?
-
[ALL B6] Kontrolka pasów
to może oznaczać,że czujnik w pasach nie działa ewentualnie mata na siedzeniu,która ma za zadanie "podpowiedzieć" systemowi,że ktoś jest na siedzeniu i ma zapiąć pas-jeśli kontrolka się nie zapala-raczej mata
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie-w pl będę w piątek,ale w Kraku
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:kox: obudzimy... :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to dlaczego u mnie był check i za bogato? korekty miałem ponad 20% na lambdzie[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 21:33_________________________________________________Maniusiek28 ,jak do swojego AVJ-ota wrzucił 320-to mu żarła jak wściekła,to nie wierzę,żeby przy jeszcze większych nic sie nie działo
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a to w ogóle będziemy stamtąd wychodzić ? ja bym zapytał inaczej-a czy my w ogóle będziemy w stanie chodzić,żeby wyjść gdziekolwiek... :gwizdanie:
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
a czytasz coś-czy tylko pytania zadajesz? końcówka AL-22 mm,końcówka AJ 20mm-czyli albo s-line,albo standard
-
[B6 AVJ] Co to za element?
kup w serwisie vw-ja kupowałem i wyszło parę kopiejek taniej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w B6 ten numer nie przejdzie-włożyłem 320 i po trasie-około 25-30km wywaliło check'a -vag pokazał za bogatą mieszankę i trzeba było odjąc trochę-po korekcie nic nie wywala,ani błędu
-
[B5 AFN] Dopasowanie pilota centralnego zamka
jak przełożysz płytkę-to tak dopasować można tylko piloty pochodzące z audi o tej samej częstotliwości
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
...a to właśnie byłeś Ty...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Unfall przyjebałeś w coś ma się rozumieć
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
wymiany zawsze zaczynasz od rzeczy najprostszych i/lub najtańszych
-
[ALL B5] Lusterka s4 od angola
nie wiem,na pewno nie od S4 i nie od RS4-tak wyglądają lustra od nich
-
[ALL B5] Lusterka s4 od angola
to nie są lusterka od S4 B5 :gwizdanie:
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
wiem,ale na chwilę obecną-były wyższe priorytety