Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. u mnie swiecil wykrzyknik i bibczalo,jak poziom plynu byl za niski
  2. wyłącz capslocka,bo w ten sposob krzyczysz i muzyki nie słychac...
  3. pierwszy sie pomylil o jeden cylinder...,ale drugi "przewiduje" naprawy ze sluchu i co? nie wazne...najwazniejsze,ze jezdzi i sam naprawiles
  4. ...no i znow wiemy,kto wygra 1/4...
  5. ...no i mu sie spodobalo...moze znow przyjedzie... :gwizdanie:
  6. przerwa gdzies na kablu od klockow,najlepiej sprawdzic odpinajac kabel od klockow i zwierajac go,patrzysz,czy kontrolka dalej swieci-jesli nie-idzisz dalej,az do skutku
  7. ...masz racje-troche mnie ponioslo...myslalem,ze w B7 wszystkie sa biksenony
  8. odpalasz vaga,tam wyswietla ci sie wszystkie (zakladki) z numerami sterownikow,np 1 silnik,3 ABS ,9 elektryka itd wchodzisz w instrument cluster nr 17 ,jak ci sie otworzy okienko sterownika na gorze bedziesz mial "tabelki" z nr sterownika,kodowaniem itp na dole mesuring bloks simple reading,coding i TEST-klikasz na test i wtedy wyskoczy ci okienko "go" lub "ok"-nie pamietam,ale klikasz ten "przycisk" po kolei i bedzie sprawdzac zegary ,kontrolki itp-powodzenia i milej zabawy...
  9. i ja gratuluje-niech rosnie duzy i zdrowy,kupcie Mu audi...
  10. ales kotleta odgrzal-patrz na daty ostatnich odpowiedzi...
  11. zapytaj sie sprzedawcy,czy bedzie mozliwosc zwrotu[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 15:40_________________________________________________ale to bixy do B7 [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 15:42_________________________________________________jak to nie P&P? jesli to ori-to P&P lampy wyjete z A4 B7-wkladasz do innej B7 i podpinasz kostki i swieci...chyba,ze chcesz to podpiac do tej A4 z twojego profilu-to bedzie bardzo trudne-jak nie niewykonalne... :gwizdanie:
  12. jesli masz na mysli-czy mozna je zamienic,bez przerobek-to obudowa nie rozni sie niczym-wyjmujesz K03 i wkladasz K04
  13. w klockach nie ma zadnych czujnikow-jest zatopiony kabel,ktory po przetarciu sie odpowiedniej warstwy klocka przerywa zatopiony przewod,co skutkuje przerwaniem obwodu elektrycznego i zapaleniem kontrolki,czujnik -to tylko nazwa umowna,zeby kontrolowac zuzycie klockow
  14. mozna,jesli to tylko wina uszczelniacz,ale nikt nie da gwarancji na to,ze bedzie poprawa i/lub kiedy znow trzeba bedzie silnik rozebrac
  15. domjenick odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    skoro dorabiaja to i maja... poszukalbym gdzies na ebayu,czy allegro
  16. ja poczekam,jak bede w PL,moze gdzies taniej dostane zdezaczki od eSy-to i wrzuce, bixy -nie chce mi sie bawic z czujnikami-za duzo roboty,za malo czasu :gwizdanie:
  17. trzeba bedzie pomalowac
  18. Artur,jak mozesz to zrob zdjecie,jak to wyglada
  19. domjenick odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    nie wiem,czy to dobry pomysl,bo i zlodzieje moga tego uzywac...
  20. chyba tez sobie zrobie czarne srodki...
  21. a jak rozkleiles lampe?
  22. domjenick odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    chyba nie,bo jak sie "zamknie" proces adaptacji do immo-juz tej samej pastylki nie uzyjesz do innego auta
  23. no jak? ja reprezentuje A4-klub.pl Ty AKP i wygramy wszystkie nagrody... :gwizdanie:
  24. ...na tej imprezie tez mozna wystapic ,jako Klub... [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 23:39_________________________________________________pojade,jak Etronic obieca,ze mi auto schipuje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.