Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B6] [A4 2,0 benzyna 2002r](Crash-data)
info na temat wybuchu poduszek,jest zapisane w sterowniku,wiec sama wymiana poduszek nic nie da-trzeba wymienic caly sterownik,jesli chcesz dam ci namiary na goscia,co sie zajmuje poduszkami Hiu -Art Naprawa i sprzedaż systemów Airbagów Klimatyzacji naprawy elektroniki samochodowej. Naprawa desek rozdzielczych po uszkodzeniu. Kraków ul.Pastelowa 2a wjazd od Łany 28 tel.012-269-65-70 602-802-557 604-462-325 [email protected] www.airbag.krakow.pl Tanio pełen profesjonalizm znają sie na robocie. gosc polecany przez Roberta - Waskiego pomogl mi z podlaczeniem poduszki-zadzwon i powiedz o co chodzi-pomoga...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
[ALL B6] [A4 2,0 benzyna 2002r](Crash-data)
chyba crash data-wyskakuje zawsze po wypadku,kiedy poduszki zostaly wystrzelone,Vag raczej tego nie ruszy...przynajmniej nie slyszalem,zeby ktos to robil Vagiem...
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
to norma,kazdemu drga i brzeczy wskazowka,potrzebny jest odpowiedni trojnik ,na zwyklym ,przelotowym tak bedzie,sa specjalne trojniki jakos skonstruowane,wpuszczaja powietrze i je przytrzymuja,a jak odejmiesz gazu-podcisnienie odssysa ten,"zaworek", ale,jak to sie nazywa fachowo i gdzie mozna kupic-tego akurat nie wiem... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to trzebabedzie przemyslec,ale nie mowie nie...
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
jesli jest sensor-masz racje, a w B5 tez jest sensor na intercoolerze?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
nie w B5 :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum :wink4;
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum :wink4;
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
moze wastegate do regulacji :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pewnie,ze mozna-wcale nie jest powiedziane,ze wszyscy musza sie pojawic,komu bedzie blisko-pojedzie w Twojej czesci tez jest duzo bywalcow naszego Forum...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i o to chodzi-ja bede na pewno,szkopek raczej tez,lysaglaca tez sie pojawi,Albinek z Krystianem(moze przytaszczy swoja A6 ) takze maja blisko,osobiscie wysylam kazdemu,nowemu uzytkownikowi Forum PW o tym watku (razem31 wiadomosci juz wyslanych,na biezaco monitoruje dzial Newbe ) wiec kazdy "nowy" w Anglii wie,ze takie spotkania istnieja-otwarta sprawa pozostaje,czy beda chcieli sie spotkac :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Andrzej,a co z miejscowka kolo Was? moze i to dolaczylibysmy do ankiety...podczas trwania ankiety,bedzie wiadomo ilu jest chetnych na spota jednodniowego,jak w Leeds,a ilu byloby chetnych na spota z noclegiem,posiadajac te wiedze-wiemy,czy warto rozpoczynac rozmowe na temat bookowania miejsc... zapraszam do ankiety-oddajac glos,wiemy gdzie sie zobaczymy... ja na razie sie powstrzymam od glosu,bo jesli bedzie Leeds-mi pasuje,bo i tak pojade,a jesli bedzie kolo mnie-to i tak ja sie wszystkim bede musial zajac [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 23:57_________________________________________________widze,ze juz trzy glosy oddane-fajnie by bylo ,jakby bylo wiadomo,kto ,oprucz mnie chce tam jechac...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 AJL] Modyfikacja puszki filtra powietrza
mozliwe,ze przeplywka zaczelaby niedomagac,po takich niekontrolowanych zawirowaniach powietrza,chociaz niektore stozki maja taka przepustowosc,ze prawie jakby ich nie bylo...- [B5 AJL] Modyfikacja puszki filtra powietrza
zawsze mozna ja calkiem wywalic- [B5 AJL] Modyfikacja puszki filtra powietrza
teoretycznie masz racje,bo w praktyce musialoby sie utrzymac auto na wysokich obrotach podczas postoju,gdzie niebyloby zadnej cyrkulacji powietrza w komorze silnika,a podczas jazdy takowa wystepuje,wtedy te dziury moglyby byc sprawca spadku mocy,ale nie moznaby tego odczuc,bo auto stoi w miejscu,ponownie ruszajac,te temperatury znow ulegna zmianom i moc,na poczatku bedzie slaba,ale jak pojezdzi sie troszke,powietrze wpadajace przez IC dalej je bedzie schladzac,a teperatura spalin i tak zawsze bedzie wieksza,niz temp dookola silnika,wiec i powietrze wychodzace z turbo, bedzie mialo temperature wyzsza,od tej,jaka ma powietrze atmosferyczne dookola silnika,zeby to wszystko pomierzyc i ustalic dokladne pomiary,trzebaby zamontowac jakis termometr w komorze,temp spalin mozna zmierzyc Vagiem,temp w dolocie tez-ta powinna byc okolo 20 stopni wyzsza od atmosferycznego,przy normalnym uzytkowaniu auta- [B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
fajne uczucie,choc krotkotrwale,z powodu przeladowania i samoobrony ECU,destrukcyjne dla turbo na dluzsza mete- [B5 AJL] Modyfikacja puszki filtra powietrza
jesli beda spadki mocy-te dziury i gorace powietrze,nie beda tego glowna przyczyna,poniewarz do silnika jest dostarczane powietrze wytwarzane przez turbine,ktora napedzana spalinami,pompuje powietrze o wiele goretsze niz przechodzace przez filter,a takze samo sprezenie jego,wywoluje podniesienie sie temperatury-w silnikach uturbionych,kluczowa role do schlodzenia powietrza pompowanego do silnika-odgrywa Inter Cooler...im wiekszy,zamontowany z przodu auta-tym wydajniejszy spadki mocy,o ktorych wspomniales,moga wystapic w silnikach wolnossacych- [B5 AJL] Modyfikacja puszki filtra powietrza
to zalezy co chcesz osiagnac w ten sposob....tylko dzwiek,czy jakis przyrost-jesli dzwiek-to moze cos sie zmieni,ale na przyrosty bym nie liczyl,bo powietrza do silnika pojdzie tyle,ile turbina "napompuje" z filtrem stozkiem,ori,czy jeszcze jakims innym wynalazkiem,wszelkie mody z filtrem sa skuteczne w wolnossacych silnikach-na pewno zmieni sie dzwiek na bardziej basowy,ze wzgledu na to,ze uklad dolotowy jest krotszy od kolektora,do filtra,niz w silniku z turbo w uturbionym silniku po wymianie filtra,bardziej jest slyszalny DV ''psssyt'' i szum zasysanego powietrza przez turbo -dzwieku basowego,takiego jak w wolnossacym silniku,nie uzyskasz,bo droga dzwieku od kolektora ssacego idzie poprzez intercooler i turbo,co skutecznie ten dzwiek wygluszy - [B5 AJL] Modyfikacja puszki filtra powietrza