Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. dzisiaj myslalem troche nad tym,postanowilem,wymienic,co do wymiany ,poczekam do konca roku i kupie b6
  2. nawet ja sie z tego smieje,szkoda,ze to bylo raz
  3. wiadomo , w anglii benzyna tansza ,diesle sa drozsze w utrzymaniu,ale malo pala,bo instalacja gazowa ,kosztuje ok 1500 funtow,chyba ,ze zainstalowac to w polsce,ale nie wiadomo jakie problemy z przegladem,(opisane na forum o tym temacie) potem serwis,uff w serwisie audi to kosztok 100 za sam wjazd na parking,dla porownania podam przyklad na B6 1.9 TDI 130 BHP,wymiana paska rozrzadu z napinaczem-750 funtow przeglad zrobili gratis ,nastepny przyklad samo podlaczenie do Vaga i postawienie diagnozy-120 funtow,dorobienie pilota i dodanie jescze jednego do kompletu- 120 funtow w porownaniu z tym , co mozna zarobic tutaj- to nie jest jakies nie wiadomo co,ale sie cenia,przynajmniej za niektore rzeczy druga strona ,to nowsze auto,mniejsza usterkowosc ,podatnosc na ew. mody- wszystko na plus pomysle nad tym
  4. a ja mam inny pomysl,posiadam nawigacje TOMTOM ONE EUROPE i tam jest taka opcja ,ze mozna wprowadzic poprawki do map,np.uzyteczne miejsca moze to by cos pomoglo,informacje o takich miejscach sa wysylane do wszystkich uzytkownikow TOM TOM,moze cos pomoze zaznaczenie takich punktow w calej europie [br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 01:04 _________________________________________________odbiorcami mogabyc tylko uzytkownicy TOM TOM
  5. ja kiedys ''objechalem'' TT,z moim silnikiem- zadkosc,ale gosciu chyba nie chcial uszkodzic auta,bo ,wpierw wyprzedzilem go,potem w lusterkach widzialem ,jak wyprzedza mnie, pokazujac srodkowy palec,wiec postanowilem,sprobowac,ale tylko dlatego,ze bylo na prawde ciasno na drodze ,wiele aut i tylko moglem polegac na moich zdolnosciach i co? wydygal,ucieklem mu i tyle,fajnie ,bo z tym ,co mam pod maska,to hanba dla TT ach te A4...
  6. a kombinowales cos kiedys,moze razem wpadniemy na to co Rogal rozumiem,zedoswiadczenie to klucz ,no to pytanie z innej beczki -co mozna zrobic vagiem?bo cos chyba mozna?[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:25 _________________________________________________a moze zapytamy o to samo Rogala? [br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:26 _________________________________________________zaprosmy go do rozmowy moze sie wygada
  7. ok,postawmy sprawe jasno ,kupilem swoje audi za niecale1000 funtow,to nie bylo duzo-okazja,potem sie okazalo,ze auto byle bite 2 razy,przodem i tylem,albo raz ,a dobrze silnik,no najslabszy,ale poza pompa wspomagania(problem opisany na forum) nie moge narzekac,rozrusznik i alternator z czasem do wymiany,ale to wiedzialem zaraz po zakupie(polak mechanik,kolezka ocenil to),silnik 1.8T -koszt jakies od 300 do 500 funtow plus robota,traansport itp-ok 100 funtow dodatkowe mody tu juz pytanie do Was,nie wiem ile w anglii,ale powiedzmy przyjechalbym do polski-ze wszystkimi kosztami 3000 zl-ok 600 funtow,tutaj zbliza sie granica zakupu auta w przyblizeniu teraz sentyment do tej kupy zelastwa i nerwow-nieoceniony troche pieniedzy na paliwo,bo pali tyle samo co 1.8, ale jak mam pomyslec,ze oddac to na zlom,to skrzywdzilbym to audi,pare razy mnie wku....la,ale zrobilem nia jakies 20 000 i nie moge powiedziec, ze byla powazna usterka,kombinowalem z filtrami,rezystorami na przeplywce,a teraz myslalem zeby zamienic na B6 ,tylko opcje sa dwie,albo sprzedac B5,kupic B6,albo zostawic B5 i kase ladowac w ta audi pomozcie,bo wasze doswiadczenie jest mi teraz na prawde potrzebne kupic B6 1.9 czy ladowac chajs w B5 1.6 najslabszy?
  8. no,chce dokonac niemozliwego :>
  9. eee,daj spokoj Poziek,za 6 kafli zatankuje dobrego paliwa na 2 lata [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 22:55 _________________________________________________a turbina ,albo supercharger?daloby rade ,czy szkoda zachodu i pieniadze przeznaczyc ,jak wyzej?
  10. szczerze to nic dodac, nic ujac- troche pracy i jaka radosc z osiagnietego celu-brawo :th: dobra robota,a zrobilbys tak u mnie? :> zartowalem
  11. domjenick odpowiedział(a) na Duro temat w Audi A4 B5
    podjezdzam dzis na warsztat i co slysze,mechanik z wieloletnim stazem mowi mi ,ze czegos podobnego nigdy nie widzial,jak zobaczyl,ze podczas pracy silnika plyn zostaje wessany do pompy,ale nie wyplywa z pompy powrotem, na szczescie to nie byl mechanik,ktory zna moje auto, ten powiedzial,ze musi zadzwonic do serwisu audi,bo on nie ma pojecia co to jest no rece mi opadly...tlumacze mu, zeby wymienil plyn,odkrecil pompe i przeczyscil,po zamontowaniu z powrotem bedzie wiadomo co jest z pompa,moze jest zapchana czy cos,a on rozlozyl rece ...zrobilbym to sam,ale zanim wroce z pracy ,to juz jest ciemna noc a nie mam garazu,wiec musze polegac na angielskich mechanikach po tym,co dzis uslyszalem,to smiem twierdzic 1:0 dla polskich specow ale pompa dalej warczy...
  12. znajdz bezpiecznik ,albo wstaw go sam ,bo za jakis czas moze byc to samo cos spowodowalo przepalenie sie tej sciezki ,dobrze,ze to tylko taka pier**la :th:
  13. domjenick odpowiedział(a) na Duro temat w Audi A4 B5
    juz zrobilem, poczytalem i odpowietrzylem,teraz nawet kiera jakby ,lzej sie obraca, nie slychac pompy przy parkowaniu,na razie pomoglo ,ale jedno mnie zdziwilo,ze nawet troche poziom plynu przy odpowietrzaniu ,nie opadl...dziwne ale jesli wszystko dziala, no to czym sie przejmowac[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 20:27 _________________________________________________no i znow to samo ,moze nawet gorzej wczoraj wieczorem sprawdzalem auto,bo znow zaczela pompa wyc,probowalem ja odpowietrzyc,na zgaszonym silniku,prawo,lewo,itd ,potem odpalilem auto i co? pompa wyje jeszcze glosniej,az ludzie ogladaja sie za mna na ulicy. Na poczatku wyla,na wolnych obrotach,jak nie dodalem gazu i probowalem skrecic na wolnych ob.,to auto malo nie zgaslo,kiera chodzila,jakby w ogole nie bylo wspomagania,dopiero na wysokosci 2000 ob. jest ok,tzn kiera chodzi lekko i nie slychac pompy,chociaz przy tych obrotach moze nie byc jej slychac, plyn zielony,nie pieni sie,po ''odpowietrzeniu'' poziom minimalnie spadl czy to juz po pompie,czy co? ja jescze dzis sprobuje jescze raz ja odpowietrzyc ale juz rozgladam sie za nowa pompa,nie pamietam ,kto napisal takiego posta,ze jakby nie wlaczyl radia ,to nie szloby jezdzic,powiem wiecej,moja nie wyje,moja warczy jak wsciekla,a kiera chodzi coraz ciezej odglos mozna porownac do pracujacej wiertarki z udarem panowie poradzcie - probowac naprawic,czy kupic nowa i miec problem z glowy??[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 14:33 _________________________________________________no i wieczorem bylem odpowietrzyc jeszcze raz i cos dziwnego,a zarazem niepokojacego zauwazylem robilem tak :podnioslem auto na lewarkach ,odkrecilem nakretke od zbiorniczka i krece w lewo i prawo itd,po chwili stwierdzilem ,ze plyn jak byl zielony,to teraz jest brazowy i sie pieni ,jak nigdy dotad, jescze cos ,jak wlaczylem silnik, to poziom plynu spadl,co ja mowie, wessalo go do srodka ,ze nie widzialem go w ogole,kupilem plyn i chce go wymienic,ale taka sytuacja mnie nie pokoi,bo obok mojej byla jescze jedna i sprawdzalem ,jak tamta sie zachowuje,a tu nic nawet nie bylo widac jak sie poruszal plyn czy cos ,doszedlem do wniosku,ze mam zasyfiona pompe i cos przytkalo wezyk powrotny do zbiorniczka ,odessanie starego plynu i plukanie pompy,ok ,ale co z tym powrotem cos go przytkalo czy pompa padla?
  14. ok sumek,wszystko sie zgadza,pierwszym razem probowales zamknac pilotem i zamknely sie tylko drzwi kierowcy,powtorzyles i wtedy padlo wszystko(tak napisales wyzej)jesli dzialaly tylko drzwi kierowcy,moze to jest jskies sekwencyjne polaczenie,to byla tylko sugestia,bo bez schematu to kazdy moze tylko gdybac i podsowac pomysly,co moze byc sp..ne twoja rola jest czytac,sprawdzac i porownywac posty,wcale nie twierdze ze moja sugestia wyleczy twoj centralny dopoki temat nie jest zamkniety,mozesz przeczytac wiecej takich postow,mozebedzie ich 50,a tylko jeden ci pomoze dorbra, moze sa jakies symbole na centralce, moze na syrence,jak bedziemy wiedziec co to za alarm,moze wspolnymi silami rozwiazemy problem,ktos bedzie mial taki sam,moze ma schemat,itd
  15. w b5 modol komfortu odpowiedzialny za alarm i centralny,wystepuje razem z pompka,jesli masz takie modoly,a nie masz pompki,to wzkazywaloby na cos ''dokladanego'' a kluczem zamknac tez nie mogles?w tym roczniku powinno byc manualne sterowanie c.zamkiem przez drzwi albo gagaznik[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 16:48 _________________________________________________bagaznik mialo byc no właśnie nawet jak kluczykiem zamykalem to tylko jedne drzwi a nie całośc dlatego tez mnie to zdziwilo. to nie jest ori alarm,tylko cos dokladanego,ale wydaje mi sie ,ze raczej nie przylozyl sie ten ktos do roboty sugestia moja,to sprawdz czy wszystkie zamki maja polaczenie z zamkiem kierowcy,moze tam jest przyczyna, sprawdz kostki ,moze cos nie styka i dlatego po uzbrojeniu alarmu central dziala tylko na drzwiach kierowcy,jesli od centralki odchodza osobno do kazdych drzwi,to moze w centralce cos ,popatrz po kablach przy centralnym w kazdych drzwiach,moze tam cos nie styka,chociaz watpie,zeby nagle wszedzie sie popsulo,oprocz drzwi kierowcy,ale moze znajdziesz jeszcze cos interesujacego
  16. dzieki dark79 poszerzyles moja wiedze myslalem,ze jak nie ma otwierania, to i nie ma domykania
  17. tez mi sie tak wydaje,ze to pompka,ale bedzie wiadomo cos wiecej, jak sumek napisze co to za alarm i moze wtedy bedzie wiadomo,czy to wina elektryki,czy mechaniki , P.S. na forum jest wiele osob,ktore znaja sie na tym temacie wystarczy poczytac i bedziesz wiedziec, jest wiele postow na temat centralnego
  18. a moze te silowniki w drzwiach sa od podnoszenia i opuszczania szyb,pompka w b5 jest w przestrzeni pomiedzy bagaznikiem,a wlewem paliwa [br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 16:45 _________________________________________________ a kluczem zamknac tez nie mogles?w tym roczniku powinno byc manualne sterowanie c.zamkiem przez drzwi albo gagaznik[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 16:48 _________________________________________________bagaznik mialo byc
  19. nie,niektore nie mialy tego w ogole,przed 97 bodajze ,nie mialy domykania nawet z klucza
  20. ja bym sprawdzil polaczenie modolu komfortu z pompka,pompka sama w sobie jest sprawna,skoro otwierasz z klucza,ale w module moze byc cos nie tak,napisz ,jak mowi pet3r [br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 22:33 _________________________________________________modol tez jest pewnie ok,bo domyka szybki,ale bedzie cos wiecej wiadomo jak napiszesz co to za alarm
  21. a szogun0 wie i uszczknie rabka tajemnicy [br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 22:18 _________________________________________________ porozmawiajmy o tym
  22. a czy jest mozliwosc turbodoladowania takiego silnika,moze jakis supercharger albo cos takiego,cos,co daloby kopa w razie potrzeby, mam na mysli cos jak turbina skladajac wszystko do kupy-to jak ziarnko do ziarnka ale moze by cos tam uzbieral jakas chora dyszke,czy dwie...[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 22:13 _________________________________________________kompresor,a cos wiecej na jego temat,prosze
  23. wiadomo ze nikt nie poleca, chodzilo mi tylko o sprawdzenie tego, bo wlasciwie to nikt nie znal tego z autopsji sprawdzilem,moge powiedziec ,ze jesli ktos chce jezdzic na ssaniu caly czas,to jego sprawa,nie mialem na celu polecania tego nastepnym razem ,jak ktos poruszy ten temat to bedzie wiadomo co i jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 23:26 _________________________________________________powrocilem do tych postow i mam nastepne pytanie-w jaki sposob z wolnossaka mozna wydusic wszystko,co mozna,wliczajac mechanike i elektronike no i jakie ''owocow'' mozna sie spodziewac Poziek pomoz
  24. Poziek a slyszales o programie KWP2000? co to jest,obsluguje wiele marek,tym chyba tez mozna cos podkrecic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.