Treść opublikowana przez domjenick
-
Przerwa w dostępie do forum
widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :gwizdanie: miałem na myśli inny ogródek no ale w tym też trzeba coś wypielić :decayed: :decayed:
-
Przerwa w dostępie do forum
widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wymiana lusterka bocznego
no to dawaj, bo już z rok na taśmie to trzymasz... :polew:
-
Falowanie obrotów
nie no po logach widać, ze dziury nie ma w dolocie-przepływka pokazuje normę, doładowanie ok-korekty na zapłonie-nawet nie przekraczają 3 stopni- nie wiem, co może być przyczyna tych drgań dziwi mnie to tylko,że na zimnym silniku tak się dzieje...
-
[B5 ADR] Wysokie zawieszenie
nie da rady
-
[B5 AQD] Wyciek oleju
katastrofy nie ma czemu nie-
-
Falowanie obrotów
sorry- chodziło mi o 020 :gwizdanie: to tylko w dieselku benzyna to 115 , ale to już wyżej masz napisane
-
[B5 AEB] Problem z układem chłodzenia
vag tu może niewiele pokazać-jeśli wcześniej było dobrze, to albo masz nagrzewnicę przytkaną, albo wciąż potrzeba odpowietrzyć układ- zakładając, że nawiew działa prawidłowo
-
Falowanie obrotów
to może nie mieć żadnego znaczenia
-
[B5 AFN] Adaptacja czujnika kąta skrętu
Steering Angle Sensor (G85) Calibration Before starting the procedure turn the steering wheel at least 30 ° left and back straight ahead. [Meas. Blocks - 08] Group 005 Field 1 (Steering Angle Sensor -G85-) Specification: 0.0 ° Tolerance (when straight): ±5.0 ° [Done, Go Back] [Login - 11] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] All fault codes should have disappeared. [Done, Go Back] zrób kalibrację-jeśli nie da rady to według mnie czujnik do wymiany, ale mogę sie mylic
-
Falowanie obrotów
to może być wina zapchanych kanałów olejowych i olej, zanim się rozgrzeje-jest gęsty , więc i wszystko w silniku, przez tą chwilę głośniej pracuje przebieg dosyć mały, jak na auto z 2001 r, więc i mało wyeksplatowane części w środku...zrób loga- może to tylko świece
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
i tak dalej i tak dalej.... no właśnie-jeśli tylko K04, czy coś podobnego, wtryski, IC-bez dodatków- to będzie ciężko ustrzelić 250, prosty przykład z BEXa w B6-na k03s, gdzie parametrami turbo jest podobne do k04-dwóch coolerach-nie słyszałem, żeby samym programem ktoś miał 250 koni na 320cc
-
Falowanie obrotów
logi w benzynie -tylko dynamiczne 025 korekty zapłonu, -korekty zapłonu pokażą nam w jakim stanie są świece, jeśli to nic nie pomoże- to już chyba tylko poduszki pod silnikiem, ale przy automacie nie powinno się z nimi nic stać, bo tam nie ma strzału ze sprzęgła i zmiana biegów odbywa się płynnie, logi zrób na drugim biegu a i jeszcze jedno pytanie- jaki przebieg , bo problemem telepania może być niewłaściwa zmiana fazy rozrządu i niepoprawne napełnianie cylindrów zrób loga 025-jeśli auto seria, bez remapu-wartości nie powinny przekraczać 3*, na każdym cylindrze
-
[B5 AFN] Adaptacja czujnika kąta skrętu
a na vagu pokazuje, jak zmieniają się wartości?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na jakiej turbinie?, bo zakładam, że IC będzie sporych rozmiarów
-
Falowanie obrotów
wizualna różnica jest taka,że napis w BEXie jest czerwony , a w AVJ biały nie wiem jak u ciebie ale w moim ten trójnik który wychodzi z silnika nie ma tego czegoś..taki jakby zbiorniczek masz to na dolocie do filtra powietrza- już BFB miały takie rozwiązanie-zawór wyrównujący podciśnienie- po prostu odwrócona rurka i zawór wychodzi bezpośrednio z trójnika, a nie ,jak u nas z filtra -to tyle wizualnych róznic co do auta autora i Jego problemu-będą jakieś logi?
-
Falowanie obrotów
wizualna różnica jest taka,że napis w BEXie jest czerwony , a w AVJ biały
-
Falowanie obrotów
no to pogratulować mechanika i jego spostrzegawczości... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:zobacz na napis czerwony na pokrywie plastikowej ...a nawet, jeśli jej nie masz-w B6 1,8 były tylko z turbo
-
[B6 AMB] Czy od przepalonej żarówki światła stopu po jakimś czasie zapala się check engin
błędna hipoteza-check zapala się tylko i wyłącznie od błędów w silniku jak sama nazwa na to wskazuje-Check engine :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
31 marca i po Świętach wracam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie no coś Ty za duży wydatek, szczególnie, ze niedługo do Pl jadę...
-
Naprawa zatartych wycieraczek
kurcze-taki sam , jak ja kupiłem-tylko sporo tańszy...
-
Falowanie obrotów
a zrób logi przepływki i doładowania, bo zgadywanek i strzałów w ciemno, już miałeś sporo co do jazdy jak dieslem- co masz na myśli? odgłos pracy silnika?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jak dla mnie to Haye powinien być zdyskwalifikowany na długi czas :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ponad 400km ode mnie-nieźle :gwizdanie: