Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] Wiek akumulatora
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=117161.0
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
stuufffka się nalezy 300zł za godzinkę, niezła stawka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: niby dlaczego 300/h?? bo robisz to 20 minut
-
[ALL B5] Wiek akumulatora
o ile dobrze pamiętam-to odłączenie aku i po ponownym jego podpięciu data na zegarach pokazuje pierwsze uruchomienie-na pewno w B6, ale nie wiem, jak to wygląda w B5-sprawdź
-
Poszukuję transportu z Londynu do Polski???
no to jest właśnie ta firma-oni działają przeważnie na trasie UK-PL
-
[B6 BBK] Migająca kontrolka hamulca ręcznego przy zapalaniu
nie-Łukasz, przy słabym Aku tak się dzieje zawsze-pojeździsz trochę,zgasisz auto i już będzie dobrze-mam tak samo, odkąd częściej używam VW, co do skrzyżowania-przestań się ścigać , to i płyn pozostanie na swoim miejscu, a nie siła cofa go na tył zbiorniczka i czujnik wali po oczach sprawdz czujnik w zbiorniczku i poziom-miałem tak na zakrętach ale te objawy zawsze występują z napisem "Breake" na FISie, co do kontrolki ręcznego-może czujnik
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
sprawdź nagrzewnicę, czy nie zatkana i jest obieg, potem vag i sprawdź temperaturę w zegarach-u mnie to samo, tyle, że w Touranie-na blacie 90*, a dmucha sobie tak tylko troszkę i termostat mam do wymiany z tą tylko różnicą, ze termostat do AVJ jest j**any chyba najdroższy z możliwych termostatów w dziejach motoryzacji-zanim kupisz-sprawdź dwa razy , czy węże górne są gorące, czy tylko ciepłe
-
[B7 BPW] Problem z autem
koszt od wymiany uszczelki do wymiany silnika-już wiesz ile to będzie?
-
[B7 BPW] Problem z autem
daj spokój z domysłami-albo auto na hol, albo na lawetę do mechanika i będziesz wiedział co i jak, bo gdybać mozna jeszcze dwie strony
-
Poszukuję transportu z Londynu do Polski???
http://www.express-euro.eu/index.html dzwoń do nich-za 20 funtów możesz nawet 30kg wysłać do PL no i jeśli Ci się nie spieszy-to poczekaj do czasu przedświątecznego-wtedy dużo ludzi zjeżdża na Święta do PL-na pewno ktoś się znajdzie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak to co? nic-nie odpaliłby i bym biegał za kablami, żeby odpalić
-
[B6 AVF] Jaka różnica temperatur czujnika G2/G62 wskazuje, że czujnik już "pada"?
wymienię
-
[B6 AVF] Jaka różnica temperatur czujnika G2/G62 wskazuje, że czujnik już "pada"?
...o ile ktoś śpi w garażu :gwizdanie: różnica pomiędzy silnikiem a licznikiem wynosi 0,1* , więc czujnik odpada-teraz czy to normalne, czy nie, bo jak nie-to termostat idzie do wymiany, ale nie wiem kiedy :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
mogło się zapowietrzyć... było wciąż na plusie
-
[B6 AVF] Jaka różnica temperatur czujnika G2/G62 wskazuje, że czujnik już "pada"?
a jak jest sytuacja, że auto (VW Touran 2,0 TDI) łapie temperaturę-w zależności od pogody-90*,w miarę szybko (od 5 do 10 minut) ale po chwilowym postoju spada, do 70*, to mam rozumieć, ze termostat do wymiany-wiem, ze powinienem sprawdzić oba czujniki z samego rana, ale przyznam się, że nie mam czasu-termostat mam nowy-leży jeszcze w pudełku, więc wymienić można- po mieście spali trochę więcej, niż pokazuje FIS
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
Łożysko z przodu będzie strzelać, jakby metal po nagrzaniu stygł, coś podobnego, jak odgłos katalizatora stygnącego po ostrym piłowaniu i nie będzie to "strzelanie" jednostajne, tylko nierównomierne i za każdym razem inaczej, dodatkowo łożysko np z prawej strony da o sobie znać przy skręcie w lewo, kiedy siła odśrodkowa na niego będzie napierać-w prawo może nawet ucichnąć
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
i ja mam problemy z Touranem po zimnej-nawet nie mroźnej nocy, a Audi dziś w ogóle zdechło... ;(
-
[ALL B6] Wymiana lusterka bocznego
jeśli wyjmiesz tylko szkło- może będzie na tyle miejsca, żeby jakiś drut tam wcisnąć i pościć kable do środka- pokombinuj
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
zapraszam do zapoznania się z Regulaminem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=51120.0 dział "Sprzedam" nota bene został ustalony jako dodatek, a nie cel sam w sobie-to nie giełda- jak sam zaznaczyłeś-forum ma służyć każdemu, ok, ale to nie jest giełda i nikt, kto się zarejestrował na tym Forum, nie może od razu sprzedawać...tak jest za każdym razem, jak ktoś "nowy" próbuje wystawić coś na sprzedaż i nie ma dostępu do tego działu i za każdym razem jest podobne tłumaczenie...udzielaj się na Forum, dziel się wiedzą i spostrzeżeniami-w którymś momencie "osiągniesz" wymaganą ilość postów i będziesz mieć dostęp do działu "Sprzedam" -wtedy wystawiaj co tylko Ci się podoba, ale dopóki nie masz 100 postów-nie możesz po drugie ten temat i ten dział, jest tylko po to, żeby pokazać auto, opisać co w nim zostało przerobione, zmodyfikowane et cetera...
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
jednostajne i równomierne stukanie-"terkotanie" wskazuje na uszkodzony przegub, jazda na pełnym skręcie w przód i tył-bez różnicy w którą stronę-uszkodzony zewnętrzny przegub zawsze będzie hałasować na skręcie, szczególnie podczas przyspieszania na skręconych kołach
-
[ALL B6] Wymiana lusterka bocznego
tak, bo inaczej nie puścisz kabli do modułu-łatwiej będzie wymienić całe lustro, bo nie bawisz się z odczepianiem starych kabli, tylko je tniesz i od góry wprowadzasz nowe-co pomoże skrócić czas operacji- tak, czy inaczej zwalić trzeba tapicerkę drzwi
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
:gwizdanie:
-
[ALL B5] Tarcze wentylowane zamiast pełnych
a ja osobiście uważam, ze każdy upgrade układu, bądź poszczególnych elementów hamulcowych jest wręcz wskazana bardziej, niż tuning silnika, bo nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał zatrzymać się szybciej niż zwykle większe tarcze-to tylko korzyści
-
[ALL B6] Ucieka płyn chłodzący
no niestety na chodniku i lewarku tego nie zobaczysz...ale można spróbować
-
[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE
allegro.pl ebay.pl -zobacz i porównaj :gwizdanie:
-
[ALL B5] Manetki do fis i tempomatu
nie ma