Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane prośba o pomoc
nie, nie muszą być dwie powinny być dwie-jedna jest do ustawiania wysokości, a druga po dokręceniu do pierwszej zapobiega samoistnego odkręcania spowodowanego wibracjami
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
...może wystarczy zwolnić, żeby ich nie wspierać mandatami...
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
ja jechałem bez ciśnienia oleju-średnia prędkość 130km/h jakieś 200km aż silnik odmówił posłuszeństwa i po prostu stanął-wyczyszczenie smoka, nowe turbo i wąż zasilający- wbrew opiniom, nie jest łatwo zajechać 1,8T , czasem napinacz moze polecieć, ale to wszystko, co można zepsuć niskim ciśnieniem oleju
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
...jak ja przeprosiłem wódkę, której nie cierpię-to sobie wyobraz, jaki wpływ na psychofizykę ma ZLOT W BT :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:31_________________________________________________ ...bo nie każdy moze w tym samym czasie pić... :polew:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
odelżenie auta też jest ważne
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
tia...jak ostatnio...Poziowaty tańczył jak j**nięty z każdą Kobietą na sali, żeby się nie czuły samotne, jak Wy wlewaliście w siebie te trunki...a Moskal piątkowy wieczór spędził na poznawaniu odporności ludzkiego organizmu na mieszanki ziół z różnych źródeł...sobota-pełna kultura już od rana, po śniadaniu zaczęliśmy pić i tak nam zleciało do wieczora, potem znów picie i tak do póznej nocy... Ania- nie słuchaj tych opowieści- pojedziesz , zobaczysz jakie to "potwory"
-
[B5 ADR] Podniesienie mocy
jeśli masz jakiś plan-to najpierw osiądź i go przeanalizuj, bo kupno auta.np 1,9 TDI- to jakaś opcja- ekonomiczny i można zmodzić troszkę, ale jeśli piszesz, że 160 koni Ci wystarczy, to może znaleźć coś, co już taka mocą dysponuje bo mody w aucie chłoną krocie, wiem sam po sobie, auto po modach ma tendencje do usterek, niestety ale jak chcesz 1,9 i modzić- to masz szlak już przetarty w tym dziale-lektury na miesiąc
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
tak, zobaczy jaki wstrętny jesteś :polew:
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
nie no jasne, ze można wysłać- miałem na myśli jakiegoś dowodu na to,że kto inny niż On kierował
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
o czym Ty w ogóle piszesz??? stosujesz się do ograniczeń prędkości,tylko dlatego, bo wiesz, ze tam jest radar, albo kamera? ale jak zrobią Ci fotkę z ukrycia, jak przekraczasz prędkość, to masz pretensje? -wydaje mi się, ze jeszcze nie dorosłeś do tego, by kierować pojazdami-zdałeś Egzamin na P. Jazdy? więc wiesz, że ograniczenia są i trzeba się ich trzymać, czy chcesz, czy nie-przekraczasz-będzie mandat i punkty... ...to samo miejsca, w którym zostawiasz auto-jeśli są miejsca do tego wyznaczone-możesz tylko w tym miejscu, a nie gdzie Ci się podoba, bo płacisz i wymagasz-jeśli płacisz i wymagasz- zabierz auto z "Zakazu" na Parking Strzeżony, albo wynajmij garaż- wtedy będziesz mógł pisać-"płacę- wymagam" ...z takim podejściem- nigdy nie będzie lepiej w Polsce, bo na każdym kroku, ktoś próbuje obejść Prawo...zamienił byś się ze Strażnikiem na pracę? Wątpię, a jeśli tak- jakim Ty byłbyś strażnikiem polskich chodników? ...do autora- musisz iść z teściową, czy kimkolwiek, kto chce wziąć na siebie mandat i na miejscu spisać oświadczenie i wręczyć strażnikowi, samemu zatrzymać kopię tego
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
chciałbym odpowiedzieć, ale jakoś nie zrozumiałem napiszesz raz jeszcze Anno?
-
[B5 AFN] Regeneracja turbiny -czy da radę samemu ...
samemu ciężko, bo wirnik trzeba wyważyć, bo jeśli będzie mikroskopijna niedokładność na łopatkach wirnika- "bicie" doprowadzi do ponownego jego uszkodzenia- mówimy teraz o sytuacji, gdzie wirnik jest uszkodzony i zachodzi potrzeba jego wymiany... ...ale jeśli wirnik nie jest uszkodzony-można spróbować, są gotowe kity do kupienia np. na Ebayu KLIKNIJ NA TO wszystko zależy od stopnia zniszczenia turbiny, jeśli puszcza olej, ale wirnik nie nosi oznak zniszczenia, tj otarć o muszle-ja bym zaryzykował
-
[B6 AVJ] Różnice między 1.8t AVJ a 1.8t AEB
przepustnica DBW w AVJ-linka w AEB, czujnik ciśnienia na IC w AVJ-w AEB-brak inna listwa wtrysku paliwa
-
[B5 ADR] Podniesienie mocy
opłaca się wtedy, kiedy dostajesz takie auto w prezencie teoretycznie można wydusić sporo, ale nakład pieniędzy będzie wprost proporcjonalny do osiągów ja do tego, co napisał rozjemca-dodał bym rozwiercenie kanałów dolotowych w bloku tak, żeby więcej powietrza dostało się do silnika, potem zewnętrzny regulator ciśnienia paliwa, ale to wciąż nie będzie to, o czym myślisz-do tego potrzeba ostrzejszych wałków rozrządu, które za względu na swoją specyficzną budowę, spowodują, że do silnika dostanie się więcej powietrza, w połączeniu ze zwiększeniem ciśnienia paliwa-daje to efekty, ale to są spore koszty, bo do większych mocy , potrzebna jest przebudowa góry silnika, bo wałki sportowe i wyczynowe(robione na zamówienie http://www.catcams.pl/ czy http://www.tuning.jedrasik.pl/moc30.html ) a właściwie ich montaż w silniku, nieodzownie wiąże się z przebudową głowicy i pokrywy zaworów, a także innego rozrządu...wtedy "dodatki" jakie były opisane wcześniej zaczynają nabierać sensu
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
No właśnie my coś piliśmy :gwizdanie: nie pamiętam :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
jasne jakie picie :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
...ale tu wesoło
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
5- chyba za duże będą, ale jak nie będzie spadać, to spróbuj-kiedyś dałem chyba 6, lub 5mm i opaska nie ścisnęła tego dokładnie i uciekało powietrze, ale spróbuj-może będzie szczelnie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Bartek-stan mnie za bardzo nie interesuje, bo plan jest pomalować i do Tourana wrzucić- ważne, żeby były proste, bo mam trzy i pół takiej felgi :gwizdanie: , a do jazdy potrzeba mi całej jak by cena była ok to pomyślę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
daj fotki i podaj cenę,ew. link do aukcji- szukam jednej takiej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
2.7BiT jeszcze jest tylko zimuje czyli od wiosny kolega h4cker będzie mógł się przyglądac
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To niestety nie kazdego stać na AEB musze sie turlać oplem. no , ja też już zapomniałem, jak sie rezało Twoje 1,8T a potem 2,7BIT :gwizdanie:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
dodane do FAQ
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
vagiem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
koszty czego?